forum LUBIN pl
oficjalne forum miasta Lubin

Sport - wycieczki rowerowe

sereno - Czw Sie 13, 2015 18:05
Temat postu: wycieczki rowerowe
Wyjeżdżacie na kolejne wyprawy rowerowe mimo wysokich temperatur?
druga sprawa: Chodzi mi po głowie jakaś większa wyprawa. I chciałbym zebrać więcej ludzi. Ktoś byłby zainteresowany

lubinka - Pią Lip 29, 2016 13:20

No pewnie, weź się zgłoś na str na fb typu: podróżnicy/ chętnie z kimś wyjadę itp
kulik86 - Pią Sie 12, 2016 12:29

ja w tym roku byłem na wyprawie rowerowej w Rumunii. Przejechaliśmy transalpinę oraz transfagaraską trasę.
emma44 - Czw Lis 10, 2016 21:14

Wycieczki rowerowe to super sprawa, może teraz nie sezon, ale wiosna zacznie się szybciej niż myślisz!
barteezz19 - Wto Mar 28, 2017 14:39

Jaki rower polecasz na dłuższe wyprawy? Ja myślę o zakupie kasku i ochraniaczy na łokcie, wtedy jazda rowerem będzie dużo bezpieczniejsza.
Koncepcja - Sob Lut 03, 2018 11:22

kulik86 napisał/a:
ja w tym roku byłem na wyprawie rowerowej w Rumunii. Przejechaliśmy transalpinę oraz transfagaraską trasę.

Ile czasu Wam to zajęło? Znajomi również chcą się wybrać do Rumunii. Póki co wszystko jest w sferze planów. Dużo czytają, organizują sprzęt etc. Co ich odwiedzam, to widzę jak studiują różne artykuły na blogach, czy choćby portal https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16896/jakie_ochraniacze_na_buty_rowerowe Tak mnie zarazili swoją pasją, że kto wie, może w przyszłym roku... ?

agemeh - Pią Sie 09, 2019 08:32

czesc