forum LUBIN pl
oficjalne forum miasta Lubin

Fotoreportaże - WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ CYFROWYCH

neuropathic - Pon Gru 12, 2011 11:35
Temat postu: WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ CYFROWYCH
Witam oferuje wywoływanie zdjęć na najwyższej jakości papierze o gramaturze 260g/m2 błyszczący dostępne formaty to
10x15 cm 25 gr
13x18 cm 55 gr
A4 1.45 zł Zdjęcia można też do mnie wysyłać na maila a ja na wskazany adres je odsyłam pocztą ewentualnie kurierem Nie płacicie Państwo żadnych otwieranych sesji! Wiele osób trzyma zdjęcia na dyskach w komputerach płytach CD jednak o wiele lepiej mieć zdjęcia na papierze i w albumie

[email protected]

mancini - Pon Gru 12, 2011 12:47

Jeszcze na czym wołasz/drukujesz te zdjęcia.
neuropathic - Wto Gru 13, 2011 18:29

Domyślam się że chciałeś zapytać o sprzęt - więc to już tajemnica lasu ;)
mancini - Wto Gru 13, 2011 22:36

To chociaż powiedz czy jesteś w stanie zagwarantować w 100% zgodność tego co widzę u siebie na monitorze do tego co zobaczę na Twojej odbitce/wydruku. I jak z trwałością odbitki.
neuropathic - Wto Gru 20, 2011 23:25

Temat rzeka, na pewno nie zobaczysz tego samego nawet oglądając w tym samym świetle
elmir - Pon Sie 18, 2014 08:37

Jeżeli masz obawy co do płacenia jakimś mało znanym firmom w internecie, to lepiej zainteresuje się tą stroną do drukowania zdjęć: http://www.vertis.pl Jak kojarzę to jest numer 1 jeżeli chodzi o wywoływanie zdjęć przez internet. Maja naprawdę dobrą reputację, można sobie poczytać opinie o nich na niezależnych portalach, więc tutaj nie ma czego się obawiać, a takie strony są o wiele wygodniejsze o i korzystniejsze finansowo niż tradycyjny zakład fotograficzny.
miludek - Pią Lut 09, 2018 08:37

Empik Foto jest najpewniejsze. Co istotne - nigdzie nie mają takich stawek za odbitkę, a przynajmniej nigdzie takich nie mieliśmy. Ale wiadomo - najważniejsze, że jakość jest w porządku, a odbitki odbiera się po prostu w Empiku, bez płacenia za przesyłkę. Tak to można na spokojnie ogarniać.