forum LUBIN pl
oficjalne forum miasta Lubin

Propozycje i uwagi - Koszulki

vendro - Sob Mar 12, 2005 15:08
Temat postu: Koszulki
Hello,

Chciałem o tym od dawna, napisać, ale ze względuy na to ze nam forum nie chodzilo :) to nie moglem, wiec pisze teraz. :D
Co byscie powiedzieli na koszulki? Oczywiscie z jakims ciekawym logiem "forum.lubin.pl" :)
Mamy bardzo dobrych grafików na forum, więc może coś razem zdziałamy. Jeśli ktośby zrobił wzór, ja przejdę się do miejsca w którym robią nadruki i dowiem się jakie koszta, co i jak :)

Co Wy na to :) ?

Marian - Sob Mar 12, 2005 16:18

bez jaj;] nie mamy co z kasa robic?
vendro - Sob Mar 12, 2005 16:50

Marian napisał/a:
bez jaj;] nie mamy co z kasa robic?

czemu od razu ? idzie wiosna, idzie lato w taki sposob mozna tez forum reklamowac - z ciakwym nadrukiem na koszulce :-)

[ Dodano: Sob Mar 12, 2005 16:51 ]
zawsze mozna tez stworzyc wlasny butik z gadzetami - butik.pl :)

Junglos - Sob Mar 12, 2005 17:01

ja jestem za ;] chetnie dam kase na koszulke taka :D :D:D
Marian - Sob Mar 12, 2005 17:27

hemik wie ... ile stoi koszulka z wlasnym projektem w tym sklepie na przylesiu? jesli nie duzo to mozemy to zrobic.
vendro - Sob Mar 12, 2005 20:36

za nadruk mniej wiecej 30cm x 20cm czy jakos tak wychodzilo 30zl jak kiedys sie pytalem, ale ten gosc, ktory prowadzi ta dzialalnosc jest w porzadku i mozna sie dogadac z nim, poza tym kazdy projekt jest wyceniany indywidualnie, mowil, aby przyjsc z projektem i wtedy zobaczymy co i jak. :)
Kryzbi - Nie Mar 13, 2005 11:36

Chcesz mieć fajną koszulke to wejdz na http://gadu-gadu.koszulki.pl ;)
hemik - Nie Mar 13, 2005 11:52

hemik wie ? hemik nie wie : ) ja wiem ze tam mozna... zawsze jednak jakos szkoda bylo mi siana etc na takei rzeczy. A fakt siana nie ma .. a jak by bylo to szczerze wolal bym cos indywidualnego niz bujac sie z adresem forum :) no chyba ze kasy bym mial za duzo.
vendro - Nie Mar 13, 2005 12:18

hmm widze ze niektorzy chca a niektorzy nie, no to moze zrobmy tak, ze hemik, Marian lub Junglos, przygotowali jakis projekt w wolnym czasie i udostepnilibysmy go na forum i kazdy kto by mial ochote, miec koszulke z adresem forum, to by sobie taka mogl miec :)
Junglos - Nie Mar 13, 2005 12:30

jestem za ..
hemik - Nie Mar 13, 2005 15:51

to napisz jeszcze wymiary, wymagania kolorystyczne, "skomplikowanosc", etc ... :)
vendro - Nie Mar 13, 2005 21:55

przyjmujac ze koszulki srednio maja szerokosc ~40cm to mozne ustalimy takie wymiary:

szerokosc - 25cm
dlugosc - 10cm

kolorystyka ? hmm tutaj chyba sie ze mna zgodzice ze dowolna wiadomo ze im mniej kolorow - lub czarny/bialy nadruk to bedzie taniej.

Marian - Pon Mar 14, 2005 08:59

czarno biale proponuje ... poki co pomarzyc mozna i poprojektowac w wolnej chwili, ale z kasa to znowu nie tak zawsze wesolo. Pozatym nie bede ukrywal, ze osobiscie zalezzy mi na promocji forum, ale czy to ja bym chcial chodzic z taka kozulka to nie wiem ;];] chyba, ze grafika naprawde mi przypasi
vendro - Pon Mar 14, 2005 09:23

Marian, no sami projektujemy dla siebie wiec mysle ze zle nie bedzie :)
Alien - Wto Mar 15, 2005 17:32

Z tymi koszulkami to wcale nie jest taki głuypi pomysł...żeczywiście jak grafika bedzie fajna...może fajnie wyglądać...:):):) a reklama naprawde była by duża... :D :D :D
Marian - Wto Mar 15, 2005 20:13

jakis pomysl co do koszulki konkretny?
Alien - Wto Mar 15, 2005 21:01

No jak narazie ja osobiście niemam żadnego pomysłu...ale myślę że warto odnowić temat...:):):) szczególnie że zbliża się wiosna :D
knight-rider - Sro Mar 16, 2005 11:17

a moim zdaniem najlepszym pomysłem na nadruk jest zwykłe proste logo tego forum.
wszyscy wiedzą że najprostrze rozwiązanie jest zawsze najlepsze( w większości wypadków) i tak powinno być i w tym razem.
nie wiem czy pomysł sie spodoba ale wyrażam tylko swoją opinię .

przykład : pierwszy - logo czerwone zmienic na białe, nad logiem napis "Niezależne" a pod logiem "Forum Lubina"

Marian - Sro Mar 16, 2005 15:23

to ja pass ;] nie bede chcial raczej chodzic w takiej koszulce. jestem "grafikiem" z zamilowania i wolalbym cos mocnego i mini napis forum ewentualnie. nie chce byc chodzacym bannerem reklamowym ;/ czul bym sie nienajlepiej ...
vendro - Sro Mar 16, 2005 15:42

Marian, czemu pass? Wprowadz swoja inwencje tworcza z moich obserwacji Twoich prac, moge stwierdzic ze to co robisz to potrafisz i czekam na Twoja prace :D :)

knight-rider, wg mnie jesli juz cos takiego mialo byc to moglo by byc male z przodu po lewej stronie koszulki, a z tylu cos wiekszego :)

hemik - Sro Mar 16, 2005 16:12

Ta, wolal bym tez .. cos zajefajnego, robiacego wrazenie, na poziomi .. i nie traktowal bym tego jako reklame. ( ;
Junglos - Sro Mar 16, 2005 17:09

no taka koszulke jak :Kuba Wojewodzki" :D
knight-rider - Sro Mar 16, 2005 18:26

ja w piatek odbieram swoją koszulkę z najzwyklejszym projektem mianowicie swoim nickiem "Knight Rider", bedzie jedyna w swoim rodzaju, średnio- mały rozmiar trzcionki "artur" ijest full wypas jak dla mnie ;p :D
Alien - Sro Mar 16, 2005 18:45

Myślę że fajnie by było gdyby to nie był zwykły napis...tylko jakaś fajna grafika...:) no ja raczej w tym nie siedze więc nic tu nie wymyślę... :P
Marian - Sro Mar 16, 2005 18:48

kazdy cos lubi ;] knight-rider gdzie zamawiales? ile dales?
knight-rider - Sro Mar 16, 2005 18:58

koło Kaczego Dołka, na Przylesiu, za byłą kafejka internetowa, po lewej stronie poczty na dole po schokach, mozna powiedziec ze pod Kwiaciarnią.
zaliczki dalem 20zł, a dopłace od 5 do 7 zł.

jak gadałem z ta miła Panią co tam obsługuje, to mówiła że sredni koszt takiej koszulki wynosi 25 - 30 zł.( jeśli chodzi o napis, lub mała fotka)

Mozna przymierzyc koszulke rozmiarowo - tzn. jaki rozmiar ci najlepiej odpowiada;]

materiał nie jest taki zły - 100% bawełna ( nie ma sie czego szczególnego spodziewac po koszulce bo za taka cenę nie bedzie to oryginal Nike z twoim logiem ).

Lecz na kilkadziesiąt prań w 40 stopniach i na lewej stronie straczy :D :D

Alien - Sro Mar 16, 2005 19:05

Nie aż tak drogo...:) tzn...wszędzie są podobne ceny... :) ale słyszałem że bardzo dobrze robią koszulki we flock-sporcie...:)i dosyć tanio...:)wiem że kiedyś flock-sport był w na osirze...:) ale teraz niewiem gdzie go przenieśli... :|
elektryk - Sro Mar 16, 2005 22:41

Moze jak uda mi sie opanowac swoja zakladowa drukarnie to mahne pare sztuk za free ale koszulki trza sobie bedzie samemu zasponsorowac ... tylko nie wiem czy jest na stanie papier do naprasowywanek ... musze jeszcze obgadac sprawe z kolesiem ktory ten sprzet obsluguje :) Potem tylko zelazko i heja :)
Alien - Czw Mar 17, 2005 14:45

Tez tak można... :P :) a cieplutko już się robi...:) i to nawet bardzo... :)
Kryzbi - Czw Mar 17, 2005 15:06

no pogoda super :) nie wiem czy ktoś już o tym pisał gdzie można zrobić takie koszulki :P ale jak coś to jest taki sklepik pod domem towarowym w tym Eko :P to tylko tak dla tych którzy nie wiedzą :D pozdro..
vendro - Czw Mar 17, 2005 15:11

Kryzbi, pisal, pisal, fakt zapomnialem o tym punkcie... :)
Kryzbi - Czw Mar 17, 2005 15:16

a no widzisz.... przypomniało mi się o tym jak byłem w sporzywczaku tam :D
vendro - Czw Mar 24, 2005 20:49

PANOWIE

to jak z tymi projektami - wzorkami na koszulki?
juz wiosnę mamy :)

knight-rider - Pią Mar 25, 2005 10:28

Marian napisał/a:
to ja pass ;] nie bede chcial raczej chodzic w takiej koszulce. jestem "grafikiem" z zamilowania i wolalbym cos mocnego i mini napis forum ewentualnie. nie chce byc chodzacym bannerem reklamowym ;/ czul bym sie nienajlepiej ...

skoro jest to grafika poświecona forum wiec cokolwiek nie bedzie na tej grafice bedzie reklamą forum na którym jesteśmy.

no sorry ale nie wiedze innego wyjścia tylko inne projekty.

z tego co widze nikt nie dal ani jednego. a to lipa:P
ja ponawiam mój:

vendro - Pią Mar 25, 2005 10:40

ciekawe, mi sie podoba, takie duze na plecach lub mniejsze z przodu i looz :) ja tam bynajmniej wymagajacy nie ejstem :) tyle ze mi brakuje adresu strony tam
Kryzbi - Sob Mar 26, 2005 09:21

Zróbcie duże logo z przodu, a takie małe z tyłu kolo szyji :P fajnie to wygląda ; ]
Alien - Sob Mar 26, 2005 14:40

Też mi się podoba...:) mogło by być takie duże na brzuchu...:) a pod forum lubina napisać adres strony :D :P
hemik - Sob Mar 26, 2005 17:52

ja bym chcial cos takiego :D hih ale z wykonaniem pewnie slabiutko .. moze byc.

Front i Back jak brzydkie czy cos to na tapetke sobie mozecie front zarzucic phehe :d

marzenia ? ( :

vendro - Sob Mar 26, 2005 17:57

hemiku, wzorki wymiataja!
jestem za, jestem za!

no ale poczekajmy na inne projekty :)

btw. juz sobie na tapetke wrzucilem :D

Alien - Sob Mar 26, 2005 18:06

Ale była by bania gdyby udało się z tymi koszulkami... :D :D:D :P
vendro - Sob Mar 26, 2005 18:15

Alien, praktycznie juz sie udalo :D Miejmy nadzieje, ze zrobia znizki dla nas jak pojdziemy w kilka osob :)
Junglos - Sob Mar 26, 2005 20:00

hemik wygioles beret :)
knight-rider - Sob Mar 26, 2005 20:26

spoko mi tez sie podoba.

ale jest jeden problem. z tego co gadalem z kolesiem co robil mi ostatnio koszulke(w kaczym dołku) powiedzial im wiecej zagięć i ostrych kątaów itp. tym bardzziejjjj w praniu może odchodzić (może=bedzie)

a projekcik spox :D

vendro - Sob Mar 26, 2005 20:32

knight-rider, to bedziemy w rekach prac :D

a poza kaczym dolkiem mamy jescze dwa punkty:)

hemik - Sob Mar 26, 2005 22:22

pheh. tworzymy w miare potrzeb :D i ... posiadanego czasu ;/;/ fuck
Kryzbi - Sob Mar 26, 2005 22:29

takie wzorki jak hemik zarzucił i by były na koszulce chętnie bym kupił ją od was !! :D
nezka4a7 - Sob Mar 26, 2005 23:08

ha!
pisze sie na to
stylowe 8]

jaki szpan na mieście! :mrugniecie:

vendro - Nie Mar 27, 2005 19:22

nezka4a7, a jak :!:

jeszcze mozna by bylo gdzies swoja ksywe wlepic ;D

Alien - Nie Mar 27, 2005 20:04

Właśnie chciałem zaproponowac jeszcze właśnie zeby były z loginem z forum :D :P
nezka4a7 - Nie Mar 27, 2005 20:11

ej ja też chciałam to napisać :D

widocznie, sie zgadzamy wtym kontekście :P

Kryzbi - Nie Mar 27, 2005 22:07

Alien zobacz kilka postów wyżej.. hemik dodał posta i wstawił projekt loga jakie ma być na koszulce.. te takie kółeczko to własnie logo forum :P jak się dobrze przypatrzymy :D
Alien - Nie Mar 27, 2005 22:54

yyy... niewidze... :|
Kryzbi - Pon Mar 28, 2005 06:42

hemik napisał/a:
ja bym chcial cos takiego :D hih ale z wykonaniem pewnie slabiutko .. moze byc.

Front i Back jak brzydkie czy cos to na tapetke sobie mozecie front zarzucic phehe :d

marzenia ? ( :

Alien tu masz podane 2 linki z propozycją na koszulke...

Alien - Pon Mar 28, 2005 10:03

rzeczywiście...niezauważyłem ich... :D ale one obydwa wyginają...:) są extra :P :D to to logo ma być na plecach... :?:
Kryzbi - Pon Mar 28, 2005 12:08

Wejdz na http://hemik.oh-what.com/x/back.gif to jest tył koszulki...
Junglos - Pon Mar 28, 2005 13:14

ja dopiero zaczynam powoli prace na wzorem do koszulki .. mam nadzieje ze bedziecie cierpliwi .. i tak sadze ze chyba bedzie mozliwosc umieszczenia kxywki na koszulce :)
vendro - Pon Mar 28, 2005 13:24

Junglos, powodzenia przy pracach! czekamy, czekamy... !
hemik - Wto Mar 29, 2005 14:13

xywe mozna wpieprzyc wszedzie przeciez ( ;. Na back zamiast adresu np. (;
Junglos - Wto Mar 29, 2005 14:35

pewnie !:)
nezka4a7 - Wto Mar 29, 2005 19:34

to może jeszcze umieścimy nasze gg, www, nipy, piny i puki?

albo dobra to nie :P

ale mówie że zamiawiam rozmiar S :]

Kryzbi - Wto Mar 29, 2005 21:00

nezka4a7 może odrazu podaj numer konta, adres na któym mieszkasz.. całkiem spoko =D
hemik - Wto Mar 29, 2005 21:04

podaj jeszcze pesel, imiona rodzicow, rozmiar buta obwod klatki piersiowej, przebyte choroby, i wypisz czynniki wplywajace na tarlo sledzi slodkowodnych w baltyku za wyjatkiem faz ksiezyca :D . Przeciez to tylko opcja nie kazdemu sie usmiecha paradowac..ze swoim nickiem... light.
elektryk - Sro Mar 30, 2005 00:07

Lolz :) Nieno hemiczq zaluje ze nie mam ostatnio czasu poczytac posciorow bo po prostu twoj projekt wymiata ;) Ale poczekajmy na dalsze projekty ... moze Marian cos rowniez zaprezentuje i czekam z niecierpliwoscia na projekcik junglosika ;) Juz od razu mowie ze pisze sie na taka koszulke ... i moze siakis zlocik zorganizujemy cio ? :) Byloby calkiem sympatycznie :D
misioo:) - Sro Mar 30, 2005 12:51

Koszulki to bardzo dobry pomysł :) :):)Rozleklamowały by nasze forum :) :):) :pomysl:
Alien - Sro Mar 30, 2005 12:55

Misio:) witamy na forum:) i zapraszam do przywitania się ze wszystkimi forumowiczami...:) http://forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=38 :P
vendro - Pią Kwi 01, 2005 13:39

UWAGA WAŻNA INFORMACJA DLA KAŻDEGO TO CHCE MIEĆ KOSZULKĘ!

Dziaj odwiedziłem dwa pynkty w których możemy robić nadruki.

* Miejsce pierwsze: Kwiaciarnia (w sklepie Eko - pod 'Domem Towarowym')

Wypytalem tamtą Panią o wszzelkie szczegóły:

- Jaki koszt?

30 zł za koszulkę (koszulkę kupujecie sobie sami)

- Jaki rozmiar?

Maksymalnie kartka A4

- Jaki format obrazka?

Obrazek. JPG chyba ? :D

- Czy jeśli będzie na całą kartkę A4 to czy cena się zmieni?

Nie

- Jak nadruk zachowuje się po praniu etc :D ?

"Prędzej koszulka się spierze niż nadruk" - dosłowny cytat :)

Ale faktycznie, nadruki wyglądają naprawdę porządnie (może to potwiedzić Baks).

- Czy jeśli kilka osób będzie brało takie same koszulki, czy możliwe są zniżki?

Tak, na przykładzie podałem tamtej Pani, że gdyby brało np. 6 osób. A ona mi odpowidziała, że jeśli by tak było to np. skoro normalnie płaci się 30zł to dla nas 25zł, ale to zależy od ilości osob więc można jeszcze bradziej sie dogadać :)

- Ile trzeba czekać?

Tak jakbyśmy oddawali dziś to na jutro by były.

* Miejsce drugie: Nadruki na koszulki (w 'Kaczym Dołku')

- Jaki koszt?

25 zł za nadruk zwykły (widziałem wzór, szczerze mówiac tamta czerwień to trochę wyblakła była. No ale na czarno-białym nadruku myślę, że było by ok) i 30zł za nadruk w stylu 'zamszu' dość ciekawe, lecz nie wiadomo jakby to wyszło z projektem hemika. Ten Pan, który tam robi nadruki, mówił, że ma nadzieję że nie mamy na wzorze zbyt wielu szczególików :D

- Ile trzeba czekać?

Hmm... Chyba na miejscu?! Nie zapytałem. :( No ale chyba max 1 dzień.

- Jaki rozmiar?

Tutaj ograniczeń raczej nie mamy.

- Czy jeśli kilka osób będzie brało takie same koszulki, czy możliwe są zniżki?

Oczywiście, zawsze się można dogadać.

Nie wypytawałem zbyt dużo o szczegóły nadruków, bo ten Pan twierdzi, żeby przyjść do niego z projektem na płycie lub dyskietce w formacie Corel Draw lub w samym JPG'u jeśli nie mamy możliwości inaczej on wrzuci na kompa, popatrzy i wtedy będzie się lepiej dogadywać, bo każdy projekt wycenia indywidualnie.

hemik - Pią Kwi 01, 2005 13:43

hehhe ciekawie... to wyglada tak w pierwszym babka sie nie zna w drugim raczej lipa z wykonaniem :D :D
Aneczka - Sob Kwi 02, 2005 08:43

Koszulki wspaniały pomysł:D:D:D......i projekt wymiata...normalnie miodzik:D:D:D
Alien - Sob Kwi 02, 2005 08:47

No moim skromnym zdaniem po przeczytaniu tego poszedłbym do pierwszego :P :)
Aneczka - Sob Kwi 02, 2005 09:31

Rzeczywiście...chyba lepiej pierwszy...byłam tam kiedyś i widzialam jak mniej wiecej wyglądaja te nadruki...chyba tam najlepiej wykonaja koszulki:]
nezka4a7 - Sob Kwi 02, 2005 09:32

ja też, jakoś tak fajnie brzmi ta pani =)
Alien - Sob Kwi 02, 2005 12:18

tak czytając wydaje mi się po tej rozmowie że ta pani jakaś taka jest konkretniejsza... :) fajne bedą te koszulki... :P :)
misioo:) - Pon Kwi 04, 2005 06:40

LEPSZY POMYSŁ Z PANIĄ......KOSZULKA BEDZXIE ŁADNIEJSZA.. :pomysl:
vendro - Pon Kwi 04, 2005 06:42

i tak Pani tych koszulek nie robi tylko "szef" :D :D:D

// nie pisz duzymi literami misioo:) !

Alien - Pią Kwi 08, 2005 10:59

hehe... :) no... ale miśki ruszyli byśmy się z tymi koszulkami... !! Vendro... ? te projekty są już gotowe...? więc zbieramy się z tym intertesem :D
vendro - Pią Kwi 08, 2005 11:04

mamy jeden projekt. Poki co projektu Junglos'a i Marian'a nie widze... Hemiqu, moglbys podeslac mi na maila projekt ?
Alien - Pią Kwi 08, 2005 11:06

nom... ale projekt jest the best ... bardzo mi się podoba... :D :P
mistrz3 - Pią Maj 15, 2015 12:00

Ja bym chciała mieć taką koszulkę... ;D może nie koniecznie z logiem lublina, ale z czymś w stylu, np, Lublin retro. ;) To może być ciekawe.
NEVIL - Pią Maj 15, 2015 22:54

mistrz3, Ty się w końcu zdecyduj, czy mieszkasz w Lublinie, czy w Lubinie.
Ionian - Pon Maj 23, 2016 21:08

@UP
Haha, no cóż. Można się pogubić :D