forum LUBIN pl
oficjalne forum miasta Lubin

Pytania do administratorów - ODBIERACIE MAILE ??

untrue - Sob Wrz 04, 2004 21:03
Temat postu: ODBIERACIE MAILE ??
WYSŁAŁEM KIEDYŚ EMAILA DO EKIPY LUBIN.PL I NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI :? MOŻE TRZEBA MIEĆ JAKĄŚ AKREDYTACJĘ :?:
elektryk - Sob Wrz 04, 2004 21:19

To sprobuj tak: GG#: 908245
untrue - Sob Wrz 04, 2004 21:23
Temat postu: jak to twoj nr gg ...
jak to twoj nr gg to nie jestem pewien :obled: postarzales sie tak szybko tutaj masz 19 lat a na GG 26 ? :mrugniecie:
elektryk - Sob Wrz 04, 2004 21:25

Ja a ekipa Lubin.pl to dwie rozne rzeczy ;) Lubin.pl jest portalem a my jestesmy adminami forum :)
Jak chcesz pisac do ekipy forum to na gorze masz guziczek "Kontakt" :P
A do ekipy a w sumie biura portalu Lubin.pl juz numer GG masz :)

[ Dodano: 04 Wrz 2004 10:28 ]
Zreszta zawsze mozesz do nas napisac PM'a (Private Message). Idzie napewno szybciej niz majl :>

Marian - Nie Wrz 05, 2004 08:54

tak tak ... piszcie do nas:P na kazdy mail odpowiemy ;]
Kasia - Sro Wrz 29, 2004 18:35

// Elektryk: Nr. GG i e-mail kontaktowy z redakcja Portalu Lubin.pl (LSI):

Witam Wszystkich!
Maile owszem odbieramy... Mieliśmy przejściowe kłopoty ze skrzynką, ale już wszystko jest ok. Możecie pisać na Postaram się odpowiedzieć na każdego maila. Możecie także wysyłać wiadomości na gg: 4446249.

Pozdrawiam!

Kaśka

// Kontakt z administratorami forum: [email protected] lub GG: 1238244

vendro - Sro Wrz 29, 2004 19:38

yyyy... to lubin.pl nie ma maili we wlasniej domienie lub chociaz aliasow na maile? troche to smieszne jest....
Junglos - Sro Wrz 29, 2004 21:30

no fakt tez sie dziwie :?
Kasia - Sro Wrz 29, 2004 21:43

Śmieszne, ale prawdziwe... Jak nie wierzycie to sprawdźcie... Gdybym miała na to jakikolwiek wpływ to byłoby inaczej... Nie sądzę jednak by taki, a nie inny adres mailowy coś zmieniał... Piszcie śmiało! Pozdrawiam!

Kasia

vendro - Pią Paź 01, 2004 11:54

Cytat:
Nie sądzę jednak by taki, a nie inny adres mailowy coś zmieniał

Wg. mnie coś zmienia.

[ Dodano: Pią Paź 01, 2004 11:59 ]
Hm... przykładowo: admistrator/rzy forum.lubin.pl nie dostają/dostaje żadnego wynagrodzenia a potrafią zrobić aliasy, a administrator/rzy którzy/który dostaje wynagrodzenie miesięczne (nie wazne ile), a czegos takiego nie potrafi(?) nie chce zrobić... śmiech na sali.

davinka - Pon Lip 18, 2005 10:38

untrue, powiem CI ze to normalne - jak administratorzy nie odpowiadaja na maila. Jezeli BYLO w nim zawarte pytanie - wtedy OK, jezeli byla tylko sugestia - to wtedy odpowiadanie na maila jest czyms zbednym :P

Wynika to z braku czasu :) - Wiem cos o TYM :)
ja narazie staram sie odpowiadac wszystkim :) - ale z wieksza iloscia osob - mam male szanse na to. Dlatego sa stworzeni Moderatorzy i JR Admini :)

dekadent - Pon Lip 18, 2005 15:58

Administratorzy zarządzają forum. Moderatorzy są od brudnej roboty. A Juniorów się nie czepiaj dav :P
davinka - Pon Lip 18, 2005 16:00

O tyle dobra opcja z Juniorami ze zamiast malych pojemnikow smieci maja cale kontenery :> - mowie tutaj o dostepie do PA.

Nie czepiam sie.