forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » :-) Aktualizacja ? Poprzedni temat :: Następny temat
:-) Aktualizacja ?
Autor Wiadomość
davinka
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 11:43

Tak sie zastanawiam... :P

A moze zaktualizowac forum do phpBB modified v1.9 by Przemo ?

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 15:49

davinko forum jest aktualizowane na bierzaco[ort!] ;) moze nie zmieniajac cala wersje lecz usuwajac bugi z poszczegolnych modulow. Ze wzgledu na zbyt duza ingerencje wlasna w kod phpBB z ktorego korzystamy raczej nie ma sensu zmieniac na wyzsza wersje. Czesc modulow zostalo napisanych wlasnorecznie mojego autorstwa a spora czesc zostala przynajmniej przeze mnie zmodyfikowana :P Nowosci i dodatki dodaje osobiscie w zaleznosci od potrzeb forum bo po co z forum robic choinke tryskajaca wodotryskami na wszystkie strony? ;) zreszta ... czy zawsze trzeba byc trendy ? bo my raczej staramy sie byc oryginalni ;) Forum jest bezpieczne i aktualizowane od strony programistycznej ... za to przydal by sie jakis swierzy[ort!] powiew w strone nowego designu a z tym to juz nie do mnie niestety choc deklaruje chec okodzenia nowej skorki ;)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
davinka
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 16:11

Elektryk - tylko sugeruje :-)
i wierze ze jest zabezpieczone :-)

Jezeli chodzi o Wasz design - to byl na tyle przyjemny ze zalogowalam sie tutaj. W porownaniu do innych for, Wasz design jest bardzo przyjemny. :-)

A jeszcze inaczej - w porownaniu do for innych miast (ktore zwiedzilam) - Wasze forum dyskusyjne jest bardzo ładne, a takze bardzo dobrze rozwiniete. Nie mam zastrzezen, a jestem czlowiekiem ktory potrafi slusznie krytykowac a takze pochwalic :P

pozdrawiam,
Joanna

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 16:25

Zgadza sie :) Skorka jest sliczna i jeszcze nawet mi sie nie znudzila ale przydaloby sie cuś nowego ;) A moze po prostu nudzi mi sie na wakacje i nie mam co robic ? :P Nieno ... ale fakt faktem cos mozna by poprawic, ulepszyc, upiekszyc bo choc lubie niebieski to siakos mi sie juz powoli przejada ;)
Inne fora maja najczesciej standardowe designy a my postawilismy na oryginalnosc i skorki ktore wasze oczka podziwiaja sa dzielem naszej ciezkiej pracy i nieprzespanych nocy ;) Ale chyba sie oplacilo ;)

Davinko ... bardzo milo uslyszec tak konstruktywna pochwale i to jeszcze z ust kobiety ;) Jestesmy otwarci na wszelkie propozycje wiec proponuj :D

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
Veldrin
Weteran

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 16:30

ja tylko maly OT
dajcie mi uprawnienia moderacji tego dzialu, bo nie moge elektrykowi bledow pokolorowac :D :D

to nie fair, nikt nie moze stac ponad prawem :P :P:P

pzdr
:kosa:

Podpis użytkownika:
Michał Stangret - fotoblog / galeria
davinka
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 16:43

Elektryk ja mam fajny design na forum, Ale adres forum wysle Tobie na PW. Nie chce reklamowac swoje fora. A nawet jakbym podala to i tak raczej nikomu by sie akurato to forum nie przydalo.

Aktualnie na moim forum jest modernizacja - laczenie for by przemo ze zwyklym phpbb :-)

Veldrin - z zasady, nawet jak mialbys uprawnienia moda na tym dziale, to jednak nie mialbys mozliwosci edycji postow Admintiratora. Chyba ze takie sa zaznaczone W PA.

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 13:43

A może z racji lata zminić kolorystykę na żółtą, wiosną byłaby zielona, jesienią czerwona lub brązowa a obecną kolorystykę pozostawilibyśmy na zimę.

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 15:48

o nieee ... o nieee ... nie zrobimy z forum wylegarni kwiatuszkow ;] cholercia, faktycznie faktycznie, niby skorka miala byc a jak narazie cisza ;p ale pewnie nadejdzie ten jeden jedyny dzien, gdzie wkoncu bynajmniej ja sobie zdam sprawe, z tego, ze jednak trzeba cos tu zrobic.

ale zapewnic moge, ze przy zmiane skorki odejdziemy od niebieskiego juz :) troszke za dlugo to trwa. Ale za to pewnie wciaz bedzie u nas obecna mania pixelartu ;]

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Wysłany: Nie Lip 24, 2005 20:16

;]

To jeśli macie zmieniać kolorystykę, może warto zapytać się forumowiczów jaki kolor forum pasowałby im najbardziej?!

Podpis użytkownika:

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 17:27

e tam ... bedziemy egoistami

hehe

Podpis użytkownika:
Mila
Początkujący

Wysłany: Wto Sie 02, 2005 19:26

Malutkie pytanko... Szczerze powiedziawszy jest dla mnie czarną magią wciśnięcie do postu obrazka... :-( Więc gdyby któryś z Szanownych Panów Adm... lub Mod... pomogł zagubionej kobiecie, byłabym niezmiernie wdzięczna :aniol:

Podpis użytkownika:
" Nie pytaj mnie o jutro... to za tysiąc lat..."
Piotruś
Stały bywalec

Wysłany: Wto Sie 02, 2005 20:19

otóż obrazek wkleja się tak

[img]link do obrazka[/img]

Pozdrawiam, i na przyszłość służę pomocą

Podpis użytkownika:

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Mila
Początkujący

Wysłany: Wto Sie 02, 2005 20:26

Serdecznie dziękuje za udzieloną pomoc. Jestem Ci naprawdę, bardzo wdzięczna. :aniol:

Podpis użytkownika:
" Nie pytaj mnie o jutro... to za tysiąc lat..."

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu