forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Zamykanie tematów. Poprzedni temat :: Następny temat
Zamykanie tematów.
Autor Wiadomość
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 11:53

Uważam że zamykanie tematów jest bezsensowne! Kiedyś był taki temat że brakuje postów, że zmuła i w ogóle, ale jak ma nie być zmuły skoro wszystkie tematy zostaną zamknięte?!, połowa z nich już jest pozamykana, z powodu 'offtopiców'. Pisze tą wiadomość bo uważam że to jest beznadzieja, wszyscy mają bawić się w skojarzenia?! bo jedynie te tematy nie są pozamykane.

ps. Napisałem tego posta z podowu zablokowania tematu 'Niepotrzebna śmierć'. Niby tam jakiś offtopic wystąpił, ale bez przesady, chyba każdy ma coś do dodania i można troche wyjśc poza temat. :?

ps2. Mam nadzieje że nie zablokujecie tego tematu i że nie dostane ostrzeżenia. Z góry THX!

:szok: :szok: :szok:

Podpis użytkownika:
czarny
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 13:41

Kryzbi: popieram!!!

Podpis użytkownika:
HYPNOSIS SS !!!
ACID LUBIN-!!!
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 16:09

pijesz do mnie? jesli uwarzasz, ze schodzenie z tematu smierci czlowieka do tematu lokalnych mediow i klocenie sie jest ok to tyle z mojej strony w tym temacie.

niektore topicy beda zamykane, bo sobie robie z nich syf zamiast rozmowy. niektore mozna tylko sprzatnac ze zbednych postow, ale niektore sa poprostu zalosne ...

nikt tu nie robi cenzury , ale jakis porzadek musi byc .

PS: czarny: Ty to masz chyba nerwice ;]

[ Dodano: Wto Cze 21, 2005 5:14 pm ]
kryzbi: nikt Cie tu na sile nie trzyma , milo, ze piszesz na forum i bardzo Co za to dziekuje, ale jak tylko jest cos nie tak to jestes wolnym czlowiekiem ...

a topic "niepotrzebna smierc" zamknalem i nie zamierzam go otwierac ! bo ze smierci czlowieka potraficie zejsc do babrania sie w bagnie bo i do tego pewnie by dyszlo za pare postow .

Chcesz wykorzystac smierc czlowieka, zeby wytknac policji a przy tym TV za podawanie nieprawdziwych inforamcji ? nie tutaj ! z pewnoscia nie jak ja moge cos z tym zrobic.

Tamten topic wyczyscilem z OT ale go nie odbolokuje i od razu mowie, ze to moja decyzja. Interesuje Cie ta sprawa? idz , zapal swieczke, bo to powinienes zrobic a nie szukac sobie ruchomego celu zeby wyladowac energie i zlosc.

Zostawcie ten temat w spokoju ... chociazby przez szacunek dla ofiar

Podpis użytkownika:
atn
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 17:11

Ale tu chyba nie chodzi o jeden topic ?

Podpis użytkownika:
roots.bloody.roots :kosa: roots.linux.roots
Marian
Weteran

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 17:17

ludzie blagam ... atn bedziesz teraz rzucac pytaniami? Jak dyskusja Ciebie dotyczy to konkrety a nie retoryczne pytania.

Podpis użytkownika:
atn
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 17:23

Ta.. bo taka prawda jest, tak jak Kryzbi napisał..
Blokujecie tematy, a potem się dziwicie czemu tu tak mało postów i 'zmuła'.

Podpis użytkownika:
roots.bloody.roots :kosa: roots.linux.roots
Marian
Weteran

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 17:28

i tyle chciales przekazac? blagam was , dajcie sobie lepiej spokoj jak macie tak argumentowac sytuacje.

kto narzeka na 'zmule' ? ja? elektryk? hemik? vendro? jugnlos? no kto?

i ile tych topicow bylo zablokowanych ostatnio, ze taka boruta sie robi ?

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 17:28

Marian, mi nie chodzi tylko o ten topic, były jeszcze rózne takie inne tematy które były blokowane bez celu. Jak na stronie lubina piszą na taki temat to dlaczego nie można napisać tego na forum, niech każdy wie co się dzieje. Ale zresztą rób co uważasz w końcu ty tu rządzisz :lol: i rób to co uważasz za słuszne, ja nie chce się akurat kłucić o byle co, ale uważam że zamykanie tematów bez przyczyny to nonsens. :?

ps. nie wszystkie tematy nadawały się do zamknięcia, a wy je zablokowaliście.

A no i wiem że mnie tu nikt na siłe nie trzyma, ale chce wiedzieć co się dzieje u mnie w mieście! :P I jakie nastąpią zmieny za jakiś okres czasu. Zresztą nie ja jeden umieściłem taki temat na forum, reszta pewnie została skasowana.

To raczej na tyle.. to były tylko moje uwagi, a nie żadna kłutnia. :aniol:

PEACE!!! :)

Hmmm... o ile sobie przypominam to Vendro nażekał na zmułe.
Marian my nie robimy tu boruty jak to Ty nazwałeś, tylko piszemy jak jest, a ty się bulwersujesz. W końcu to jest forum i kazdy może coś dodać od siebie. Jak chcesz to zamknij ten temat jak uważasz że to jest głupie co my tu piszemy. :obled:

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 20:08

nie zamykam i nie mam zamiaru. owszem przyznaje, bulwersuje sie ale to tylko dlatego, ze powodem do tego typu konwersacji stal sie temat smierci czlowieka ...

tematy blokowane ok ... moze i tak jest, ale z pewnoscia byly ku temu powody. Moze za mocna restrykcja, ale coz ... jestesmy tylko ludzmi.

a tekst w stylu " ty tu rządzisz " to mozna zachowac dla siebie ... bije ironia

Podpis użytkownika:
Veldrin
Weteran

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 21:40

to ja moze tez sie wypowiem.
uwazam, ze niektore topiki slusznie sa zamykane, gdy offtopicu nie da sie opanowac.

jaki jest problem w zalozeniu nowego tematu zwiazanego z prowadzonym offtopikiem ? :D
[ale zamotane :D ]

tego nikt Ci nie zabroni, po prostu trzymajcie sie tematu

pzdr.
:kosa:

Podpis użytkownika:
Michał Stangret - fotoblog / galeria
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 21:42

"Ty tu rządzisz" chodziło mi o to że Ty jesteś adminem forum.

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Wysłany: Sro Cze 22, 2005 07:33

wiem oco Ci chodzilo. Ja mysle, za swoje stanowisko pokazalem juz w tej sprawie. Topicy beda czyszczone a jesli to nie pomoze beda blokowane a userzy, ktory rozkrecajac offtopic mimo upomnienie beda dostawali ostrzezenia z blokadami. Moze i nie jestesmy zadna firma, nie mamy tez powiazan z Urzedem Miasta, nie mamy nad soba jakiejs wladzy, ale porzadek tu musi byc i jakies zasady zachowywane. A zasady offtopicow jest chyba najstarsza i preferowana na kazdym forum.

Nie zmienimy podejscia do sprawy, bo za mocno by sie z tego forum zrobil jarmark , gdzie wszedzie mozna rozmawiac o wszystkim. Po ta sa dzialy forum, po to mozecie zakladac topici, zeby rozmawiac na kazdy temat w przydzielonym do tego miejscu http://forum.lubin.pl/images/smiles/icon_idea.gif , nikt nie zabrania tworzenia topicow nawet jesli maja byc w nich tylko dwa posty ... byle by mialy swoje miejsce i temat.

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 11:06

Mam propozycje która załagodzi obecny spór:

Admini będą kasować posty z off-topicem i zostawiali temat w spokoju, natomiast my userzy wszystkie wątpliwości będziemy zgłaszać na pm nie zaśmiecając forum ...

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
Marian
Weteran

Wysłany: Sro Cze 22, 2005 13:33

dalczego wypowiedzi na forum schodza co dziennie o poziom nizej? daj sobie spokoj 'piotrus' z lagodzeniem sporow, ktorych nie ma. Pozwol niech zajma sie tym Ci, do ktorych do nalezy.

Podpis użytkownika:
czarny
Bywalec

Wysłany: Sro Cze 22, 2005 15:19

ah te emocje hihihihihihihih:)

Podpis użytkownika:
HYPNOSIS SS !!!
ACID LUBIN-!!!
Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu