forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Inwestujecie pieniądze? Poprzedni temat :: Następny temat
Inwestujecie pieniądze?
Autor Wiadomość
uchod
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 23, 2017 20:49

Moja żona od jakiegoś czasu usilnie chce inwestować, ale dla mnie takie zamrażanie pieniędzy jest trochę niebezpieczne. Co, jeśli nagle będziemy potrzebować większej sumy? Może lepiej podzielić “nadwyżkę” pieniędzy i część trzymać na lokacie, część zainwestować np. na giełdzie? Liczę na opinie doświadczonych “inwestorów”.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 07:54

Inwestować to trzeba umieć i posiadać wiedzę na ten temat, inaczej takie inwestycje raczej kończą się źle.

Podpis użytkownika:

ispyt
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 12:27

Jeśli chodzi o giełdę, to radziłabym na początek spróbować na sucho - nie wiem dokładnie na czym to polega, ale tak zaczynał mój brat. A od 5 lat inwestuje tam regularnie. Ja sama zdecydowałam się zainwestować w nieruchomości - bezpieczny sposób. Jeśli nie jesteś przekonany, po prostu poszukaj informacji o różnych sposobach inwestowania. Od siebie polecam na początek ten poradnik: https://infokonsument.pl/jak-pomnozyc-pieniadze/ .

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 08:26

Ważne, aby pojawił się jakiś zwrot z zainwestowanych pieniędzy. W zasadzie to nie jakiś zwrot a możliwie jak największy. Pieniądze można zainwestować na wiele sposobów. Lokaty, konta oszczędnościowe, waluty, nieruchomości. Dużą popularnością cieszą się również kryptowaluty czy Forex.
Forex czyli giełda na której na hurtowych zasadach można dokonywać zakupów waluty, surowców, minerałów i sprzedawać je gdy cena wzrośnie.
Do inwestowania na rynku Forex wykorzystuje są różnego rodzaju narzędzia półautomatyczne lub w pełni automatyczne. Ich specyfikację można znaleźć np tutaj:
http://investor-online.co...x-signals-live/

Podpis użytkownika:

bartolomeo23
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 12:11

Każdy chce mieć zwrot z inwestycji to jasne jak słońce. Ja chcę inwestować w kryptowaluty. Na razie poznaję temat na stronie https://teletrade-dj.pl/ i czytam KLEROKRYPT opinie Mam ochotę w niedalekiej przyszłości inwestować. Może uda się szybciej zrealizować marzenia.

Podpis użytkownika:

radosna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 12:53

Ja bym się bała. Wolę pewniejsze inwestycje.

Podpis użytkownika:

ulencja34
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 11:26

Ja sama zastanawiam się, czy nie zainwestować w gotowe spółki Wrocław. Udziały w firmach dają w miarę stały dochód, a mamy również możliwość podejmowania decyzji o rozwoju danej firmy. :) Uważam, że to może być inwestycja na lata, jeżeli mamy cele z biznesie i jesteśmy osobami rozsądnymi. Obecnie odkładam część zarobionych pieniędzy, by po raz kolejny zainwestować i pomnożyć gotówkę. :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu