forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » pks lubin Poprzedni temat :: Następny temat
pks lubin
Autor Wiadomość
rajstopek1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Cze 12, 2005 15:42

Moi drodzy.

Jestem pracownikiem PKS Lubin i bardzo popieram krytyki na temat starych
zdizelowanych autobusów, może wreszcie władze miasta Lubina coś zrobią
dla mieszkańców Lubina.Jeżeli pasażer płaci to ma prawo do godnych
warunków podróży, więcej krytyki.

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Cze 12, 2005 17:02

rajstopek1, jest jedna taka 7. Ostatio jak wracałem ze szkoły to coś z niej ciekło, najgorsze było to że to coś ciekło do środka autobusu, a nie na zewnątrz. Później fajnie nie pachniało w takim autobusie. Szyby wyglądały jak by były zaparowane, a były takie brudne, wyglądało to na jakiś smalec. :P A te rurki do trzymania się to wszystkie latały jak szalone.

Kiedyś jeszcze jechałem linią nr. 1 to co przystanek gasł autobus. Albo te drzwi [:oops:] od kierowcy non stop się otwierały i uderzały o pasażerów. Była jeszcze taka sytuacja że kierowca otwierał wszystkie pary drzwi, to otrworzyły się tylko dwie pierwsze, a ostanie się zamykały. A jak zamykał to ostatnie się otwierały a dwie pierwsze pary się normalnie zamykały.

Jakoś na dniach widziałem jeszcze taki autobus bezowy, nie pamiętam dokładnie ale to chyba była linia nr. 1 troszke zdezo załapałem bo wyglądał na wycieczkowy.

Jest kilka takich autobusów które nie nadają się do przewozów. I muszą chyba to zmienić.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Kryzbi Nie Cze 12, 2005 20:19, w całości zmieniany 1 raz
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 17:20

,,Albo te dżwidżki od kierowcy " - KRYZBI , Ty lepiej zajmij się czytaniem książek, może wówczas sobie przyswoisz zasady ortografii. Podejrzewam , że ślęczenie przed komputerem powoduje , że Twój mózg przypomina [kultura] kostkę rubika. ,,Dżwidżki"- w życiu nie udało mi się podobnego dziwoląga przeczytać.... :-) )

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Cze 12, 2005 17:47

NEVIL, poprostu nie jestem dobry z polskiego. A do czytania książek nikt mnie nie bedzie zmuszał!!! :P

A tak w ogóle to jest temat o pks-ie a nie o ortografi, chyba się komuś tematy poje... :)

Temat o ortografi był już poruszony.

Więc jak masz jakieś wąty no to sorki ale specjalnie dla Ciebie nie będe się uczył ortografii.

Poprostu nie zważaj na czyjeś błędy. A jak Cię to wkurza no to nie czytaj postów. :)
Napewno ktoś jeszcze by się tu znalazł kto robi podobne błędy do moich.

Pozdroo.

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 19:50

Jeszcze wtrące tylko że błędy są zaznaczane po to by edytować notke :P i poprawić w niej błędy... :)

[ wreszcie ktos sie domyslil :) :kosa: ]

A co do tematu... tak rzeczywiście stany naszych autobusów są bardzo kiepskie... ale mamy już pare nowych...moim zdaniem nie powinniśmy tak bardzo nażekać [ort!]... w innych miastach jest dużo gorzej...ale wiadomo że każdy by chciał niewiadomo co :D :P

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 20:14

maly OT z mojej strony .. po podpisie u kryzbiego wszystko jasne ;p "Zawsze bądź trendy, nie zważaj na błędy." :) pozdrawiam

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 21:47

rajstopek1 napisał/a:
Moi drodzy.

Jestem pracownikiem PKS Lubin i bardzo popieram krytyki na temat starych
zdizelowanych autobusów, może wreszcie władze miasta Lubina coś zrobią

skoro ci tak zależy na krytyce to oki. Czy moglibyście zachowywać z kulturą. przykład? oki jadę 10.06.2005 linią nr 8 o 17.52 na lotnisko (tak jest na rozkładzie) a kierowca mnie opiernicza że oni tam nie jeżdżą i tylko jakieś problemy z nami ciągłe, i wysadził mnie przy zalewie. ja się pytam po co są rozkłady jazdy jak ich nie honorujecie, a jeśli się zmienił to na grzeczne pytanie powinna być kulturalna odpowiedź, a nie chamstwo :!: jeszcze się zastanawiam czy kierowce nie podpierniczyć, w końcu to on jest dla mnie. a może ma auto na rope :?:

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 10:03

Jeżeli chodzi o chamstwo kierowców no to też się z czymś takim spotkałem.
Pewnego razu jechałem do szkoły linią nr. 1 (zresztą jak zawsze) i tam koło bazaru jest przystanek na którym czekało troche ludzi, wszyscy weszli, kierowca zamkął drzwi i nie zauważył że jakiś pan puka do drzwi żeby mu otworzyć (pan wyglądał na jakies 70 lat) puka puka.. nagle kierwoca wyskakuje "kur... nie widzisz że drzwi są otwarte" ja takie zdezo :o

Albo była jeszcze podobna sytuacja.. tylko że na przystanku koło gimnazjum nr. 1 wiadomo że o godzinie 7:30 jest największy ruch w autobusach bo wszyscy śmigaja do szkół, no i zrobił się mały korek w autobusie i kierowca wyskakuje "kur... wchodźcie szybciej bo już mam opóźnienie, i nie przepychać się tak bo jeszcze ktoś mi na kierownice usiądzie"

W ogóle szyczty to już są. :?

Podpis użytkownika:
pksiak
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 14, 2005 12:05

Linia 9 i 8 dojeżdżają do zuzlu przy zakręcie na lotnisko to nie jest wina kierowców,bo na lotnisku zamknęli bramy i nie wpuszczaja tam autobusów,a co do nieuprzejmosci kierowców,pasażer ma prawo wziąć od kierowcy jego numer służbowy i zgłosić to do biura Pks.Na zamiejskiej na niektórych autobusach jest naklejka skargi i wnioski prosimy kierować do siedziby pks Lubin przy ulicy ścinawslkiej 22.

Podpis użytkownika:
polar21
Weteran

Wysłany: Sro Cze 15, 2005 10:20

rajstopek1 napisał/a:
Jestem pracownikiem PKS Lubin i bardzo popieram krytyki na temat starych zdizelowanych autobusów, może wreszcie władze miasta Lubina coś zrobią

A jakim autobusem jeździsz na codzień??
Moja dziewczyna miała ostatnio problem - czekała na autobus w niedzielę (częstotliwośc kursów 30 min) no i oczywiście się nie doczekała, przez co spóźniła się do pracy.
Popsuł się autobus. Oczywiście kierowcy nie mają na to wpływu, no w pogotowiu powinny stać jakieś awaryjne autobusy rozmieszczone w kilku punktach miasta (jak we Wrocławiu), by takie systuacje sięnie zdzarzały.

A powedz mi rajstopek, czy obecne kierownictwo jest skłonne do wproadzania jakiś radyklanych zmian (w sensie kreatywności)?

P.S.
Nasi kierowcy to są jeszcze kulturalni, we Wrocławiu to dopiero prawdziwe chamy się zdarzają.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez polar21 Sro Cze 15, 2005 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Cze 15, 2005 10:22

Dzisiaj widziałem kilka autobusów castoramy :lol: heh nawet fajne :P tylko ciekawe czy widać coś przez te szyby. :x

Podpis użytkownika:
atn
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 13:53

To chyba nie autobusy Castoramy, tylko reklama.

Podpis użytkownika:
roots.bloody.roots :kosa: roots.linux.roots
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Cze 15, 2005 15:15

Wiadomo że reklamy. Zresztą to widać.

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 15:40

Cytat:
Linia 9 i 8 dojeżdżają do zuzlu przy zakręcie na lotnisko to nie jest wina kierowców,bo na lotnisku zamknęli bramy i nie wpuszczaja tam autobusów

Jeżeli tak to powinni umieścić informację, niestety na rozkładach jazdy i na oficjalnej stronie lubina piszą że jedzie na lotnisko. zamkneli brame i nie mogą sie dogadać, jak to w Polsce, szkoda :(

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Cze 15, 2005 16:41

Chociaż przed bramą jest postawiony rozkład, na dodatek nowiuśki i nie zniszczony. :)

To po co ten rozkład tam stoi ? Jak autobusy tylko jeźdzą na ten zakręt.

Podpis użytkownika:
Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu