forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Perfumy Poprzedni temat :: Następny temat
Perfumy
Autor Wiadomość
msandy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 14:29

Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi:)

Podpis użytkownika:

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 11:56

msandy napisał/a:
Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi:)

Aktualnie używam tego zapachu:
https://intymnosc.pl/pl/feromony/1652-lovedesire-gold-dla-mezczyzn-100ml-premium-edition.html

Tanie może nie są, ale moim zdaniem warto jest zainwestować. Po pierwsze zapach jest bardzo mocny i długo trzyma sie na ciele. Po drugie to nie wiem czy rzeczywiście jest to zasługa feromonów czy po prostu zapachu, że naprawdę podobają się płci przeciwnej.
Co zostało wielokrotnie przetestowane przeze mnie w pracy.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu