forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Pies seter irlandzki Poprzedni temat :: Następny temat
Pies seter irlandzki
Autor Wiadomość
Marecki11
Początkujący

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 09:05

nie mam pojecia gdzie umiescic ten watek wiec wybaczcie jesli nie ten dzial.chcialabym wziac sobie psa dokladnie seter irlandzki. czytalam ze to lagodne psy i nawet pomagaja w depresji natrectwach itp. to oczywiscie nie jest tak ze chce sie wyleczyc psem ale mysle ze taki madry pies moze wplynac na psychike czlowieka. mial ktos albo ma moze takiego psa? jak wymagajaca jest ta rasa? jak duzo jedza i co? mieliscie z nimi jakies problemy?

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 11:20

Moja znajoma ma własnie psa tej rasy i jest bardzo zadowolona.Chociaż wydaje mi się,ze najwiecej tutaj zalezy od tego jaki charakter ma konkretny piesek Oraz od tego jak go ułożysz ( ułożenie szczeniaka jest bardzo ważne ponieważ rzutuje to potem na zachowanie psa w przyszłości.....).

Jeśi zależy Ci na psie łagodnym i przyjaznym to polecam zastanowić się jeszcze nad maltańczykiem:
https://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/maltanczyk

Mam własnie psa tej rasy i jestem niesamowicie zadowolona z tej psinki

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

minot
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 12, 2017 14:30

Mówi się, że pies nie myśli i ma tylko instynkt, ale to bardzo mądre zwierzę. Potrafi wyczuć dobry i zły nastrój człowieka. Cieszy się kiedy jest nagradzany i smuci kiedy jest karcony. Moją Yogę wynagradzam Snack Mobility Dog-VetExpert. To przysmak w postaci poduszek za którym przepada. Cieszę się kiedy mój pies się cieszy i ze smakiem wcina psie ciasteczka.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 08:47

E, ja bym dyskutował z tym, czy zwierzęta nie myślą. Skąd ludzie wyciągnęli taki wniosek ,to ja nie wiem.

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 10:02

ładne są te psy, tylko szkoda że za szczeniaka trzeba tyle zapłacić.

Podpis użytkownika:

ulencja34
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 14:57

Ja nie jestem za wyborem konkretnej rasy, wolałabym raczej po raz drugi przygarnąć pieska ze schroniska. Taki wybór ma dla mnie sens tylko wtedy, kiedy mamy małe dzieci lub inne powody tego typu. Ja darzyłabym miłością każdego pupila, bez względu na rasę. :) O swojego też staram się dbać i właśnie jesteśmy na etapie zmiany karmy. W sieci trafiłam na https://www.maxandmrau.pl/product-pol-887 i zastanawiam się, czy to dobry wybór? Lista składników jest bardzo ciekawa. :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu