forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » Farby do włosów paleta Poprzedni temat :: Następny temat
Farby do włosów paleta
Autor Wiadomość
carmel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 07:12

Mam zamiar zmienić kolor włosów, nie wiem czy nie iść z tym do fryzjera, niby sprawa wydaje się prosta ale już kiedyś zamiast pięknego jasnego blondu wyszedł mi żółty, jak nie popełnić znowu tego błędu, jaki wybrać odcień jeśli jestem szatynką?

Podpis użytkownika:

Olinka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 17, 2017 12:01

Istotną role w farbowaniu ma odpowiedni dobór koloru od tego w końcu jest coś takiego jak farby do włosów paleta . Przejrzyj ją dokładnie przy każdej farbie masz informację mniej więcej jaki odcień wyjdzie na danym kolorze włosów. Masz zbyt ciemne włosy na to aby wyszedł Ci od razu taki ładny jasny blond.

Podpis użytkownika:

otylkawu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 19, 2017 15:05

Najlepiej zdać sie na fryzjera. Ja różnych farb próbowałam i też mi zawsze jakies rude wychodziły odkąd chodzę do fryzjera nie mam juz tego problemu.

Podpis użytkownika:

Tinian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 11:53

Wydaje mi się, że nie ma co eksperymentować i lepiej iść z tym do fryzjera, na przykładzie mojej żony wiem, jak takie eksperymenty mogą się skończyć :D . Ja ciekaw jestem, jak wygląda kwestia dbania o włosy, czy też zarost u osób płci męskiej. Ja na przykład bardzo dbam zarówno o swoje włosy (pomimo że są dość krótkie), jak i o brodę. Często stosuję produkty z http://beardman.pl/producent/uppercut-deluxe, ale czasami też kupuję różne olejki oraz pasty w zwykłych sklepach - choć wtedy różnie to bywa z jakością. A jak sprawa wygląda u Was lub u Waszych partnerów? :?:

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 10:53

Ja zaopatruję się u swojego fryzjera.

Podpis użytkownika:

sombler
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Gru 08, 2017 00:17

Kilka porad na temat malowania włosów można znaleźć na http://www.dlazdrowia24.p...usisz-wiedziec/ wydaje mi się, że warto przeczytać, ponieważ te błędy popełnia większość kobiet

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu