forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne Poprzedni temat :: Następny temat
PROFESJONALNA STYLIZACJA PAZNOKCI
Autor Wiadomość
kalebu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 23:36

Profesjonalna stylizacja paznokci metodą żelową,żelowanie naturalnej płytki paznokcia.Bardzo duży wybór zdobień. Możliwość dojazdu do klientki.
W odróżnieniu od innych jestem po szkoleniach w kierunku stylizacji paznokci oraz odznaczam się profesjonalnym podejściem do 'paznokcia', służę poradą jak dbać i utrzymać tipsy, tylko najlepszy żel i zdobienia.
Zapraszam serdecznie! tel: 669-994-838

Podpis użytkownika:

babtu
Gość
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 07:23

Szkolenie robiłam w Beauty lux w Warszawie. To jest temat, który wymaga ciągłej nauki i rozwoju. Jeśli staniecie w miejscu, to nigdy nie będziecie na dobrą sprawę miały zainteresowania, bo dziewczyny oczekują jakości. Po prostu - nie możecie być nijakie, a to wymaga ciągłej pracy.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 16:46

Kosmetyki to od new nails - są świetne, szczególnie ich odżywka i lakiery. Pomimo tego, że ciągle maluję paznokcie, nie mam z nimi problemów, płytka jest w super stanie, podobnie zresztą jak skórki i moim zdaniem tak powinno to wyglądac.

Podpis użytkownika:

fiolka123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 14:29

Też bym chciała się kiedyś nauczyć jak samej zrobić sobie paznocie...

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Czw Sty 05, 2017 07:26

To idź do Beauty lux. Tam mają również szkolenia z zakresu stylizacji paznokcia dla siebie, a zakładam, że dokładnie tego szukasz, mylę się?

Podpis użytkownika:

Super_Girl170
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 05, 2017 14:59

OO super..moje pazurki potrzebuja juz pomocy profesjonalisty:))

Podpis użytkownika:

misza
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 17, 2017 02:43

Ja zdecydowałam się na zakup zestawu do manicure hybrydowego, warto zainwestować w takie rozwiązanie. Dzięki temu nie trzeba chodzić do kosmetyczki, bez problemu można wykonać hybrydy samodzielnie w domu, wystarczy mieć odpowiednie lakiery i lampę UV. Sprawdźcie sobie asortyment https://em-nail.pl/pl/plyny/1011-shine-booster.html mają bardzo duży wybór lakierów hybrydowych, płynów, removerów, ozdób do paznokci itp.

Podpis użytkownika:

Tinian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:00

A co sądzicie o prowadzeniu własnego salonu kosmetycznego? W sumie takie miejsca przez kobiety odwiedzane będą zawsze i to naprawdę bardzo chętnie, więc na zarobek będzie można liczyć zawsze, szczególnie jeśli salon bardzo dobrze będzie się trzymał :pomysl: . Warto na pewno zacząć od odpowiedniego lokalu, mebli, czy też akcesoriów kosmetycznych (ja znalazłem takowe na https://modnakaja.pl/pl/kosmetyka-wyposazenie). Nie wiem, czy w moim przypadku coś takiego by wypaliło, bo nie znalazłem jeszcze odpowiedniej lokalizacji, ale wydaje mi się, że jest to ciekawy pomysł. Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie? :?:

Podpis użytkownika:

otylkawu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:18

Pomysł naprawdę dobry. Zainwestuj w dobry sprzęt, dobre produkty i reklamę a sukces murowany.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 13:35

Mnie się to wydaje dobrym pomysłem, teraz ogólnie takie salony maja wzięcie;-).

Podpis użytkownika:

haniaEL
Nowy(a) na forum

Osiedle: Ustronie iv
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 10:40

Moim zdaniem, najlepiej zacząć od pracy w zawodzie kosmetyczki/kosmetologa i dopiero po zdobyciu doświadczenia myśleć o własnym salonie. Start może być kosztowny, dlatego warto nawiązać współpracę z dobrym dostawcą kosmetyków i wyposażenia. Największym importerem tego typu produktów jest activeshop.com.pl i moim zdaniem właśnie duże hurtownie będą najlepszym partnerem (atrakcyjne ceny i szeroki wybór). Oprócz sprzętu, ważna będzie też odpowiednia reklama, lokal i zdobyte wcześniej doświadczenie.

Podpis użytkownika:
Nie ma podpisu, bo nie zabrałam długopisu ;)

franekk166
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 15:24

Jak bardzo jest trwały manicure hybrydowy, ile dni utrzymuje się na paznokciach? Wiem, że zwykłe lakiery mogą odpaść już po kilku dniach.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu