forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Gdzie szukac ubrań dobrej jakości Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie szukac ubrań dobrej jakości
Autor Wiadomość
tunka
Bywalec

Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 12:15

Witajcie.

Zakładam ten wątek bo z tego co zauważyłam większość sieciówek oferuje ubrania które po miesiącu noszenia przypominają szmaty. Pominę do tego ich cenę... Mam nadzieję,że coś pomożecie i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami. Nie wiem gdzie już robić zakupy by bluzki się nie rozciągały czy mechaciły. Wiem,że w każdym sklepie można znaleźć lepsze i gorsze rzeczy, ale oferowana jakość zaczyna mnie już porządnie wkurzać.

Polecacie jakieś sklepy?

Podpis użytkownika:

marta22
Początkujący

Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 13:13

Ja również mam wrażenie,że sieciówki oferują naprawdę kiepsko jakościowe ubrania. Wolę kupić sobie coś drozszego co mi się nie spierze oraz co będzie się dobrze nosiło niz jakiś kiepski ciuszek, który się porozciąga oraz po kilku praniach będzie nadawał sie jedynie do wytarcia podłogi. Jeśli korzysta się z wyprzedaży to ubrania dobrych firm wcale nie musza byc takie drogie....
Zerknij sobie do sklepu Gomez:
https://gomez.pl/
Można tam kupić ubrania dobrych firm ,Obecnie są tam nowe kolekcje, ale wciąż jest sporo ciuchów na dziale z przecenami.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 10:44

Ja lubię ubrania z Mosquito. To sklep polskiej projektantki.

Podpis użytkownika:

Ajlar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Paź 16, 2016 18:07

Ja uważam, że bardzo fajne ciuchy można kupić w internecie. Znalazłam ostatnio niezły sklep z ubraniami polskiej projektantki Olgi Idzik. MA spory wybór różnych ubrań - ja akurat wybrałam modne legginsy https://cocho.pl/sklep-k-8-Spodnie---Legginsy

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 11:44

Najlepiej to chyba szukać w sieci, to będzie też i najłatwiejsze jak mi się zresztą zdaje. Ja często zaglądam między innymi na tę stronę http://domodi.pl/odziez/o...nice-dzianinowe, gdzie można znaleźć wiele ubrań często także zgodnych z najnowszymi trendami i najróżniejszych marek.

Podpis użytkownika:

elabarbara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 16, 2017 07:55

Ze sklepu w sieci korzystam tylko i wyłącznie z https://estilex.pl/ by kupić dla siebie odzież. Często można tam spotkać ciekawe oferty promocyjne. Podoba mi się, że można od razu kupić kilka rzeczy i nie za każdym razem opłata przesyłki tylko zapłacę raz! Dla mnie to super ułatwienie, bo nie muszę chodzić kilka razy do sklepu :)

Podpis użytkownika:

aszczerbik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 14:29

Wystarczy sprawdzać skład na metkach :)

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 09:46

Ja dobrych jakościowo ubrań szukam w internecie, na przykład dorothy perkins to marka, którą znajdziecie na Allani.pl i być może wybierzecie którąś z dostępnych tam sukienek.

Podpis użytkownika:

deiltka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 01, 2017 12:04

ja lubię Allani i Zalando

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 10:46

W sklepach z markową odzieżą.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 14:32

A czy marka zawsze oznacza dobrą jakość?

Podpis użytkownika:

Crispin
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 21:34

Ja uważam, że w wielu przypadkach jak najbardziej jest tak, że znana marka oznacza dobrą jakość. Oczywiście, że nie jest to regułą, ale po wielu zakupach i kilku wpadkach i odkryciach można sobie wyrobić zdanie i później już wiadomo, których marek warto się trzymać. Ja na przykład kiedyś kupowałem bieliznę głównie w dyskontach, bo wychodziłem z założenia, że te markowe są zbyt drogie, jak za kawałek materiału, ale kilka late temu dostałem bieliznę z Gatty i od tamtej pory nosze już tylko taką. Jeżeli chodzi o trwałość i komfort noszenia to jak niebo do ziemi. Dwa lata temu kupiłem z https://www.gatta.pl/pl/r...ego/kapielowki/ kąpielówki i mimo tego, że przeżyły już kilkanaście aktywnych wyjazdów nad wodę i pobytów na basenie to nadal wyglądają jak nowe, pierwszy raz udało mi się takie kupić. Dzisiaj jestem zdania, że jak już mamy markę sprawdzoną, to warto wydać więcej, bo to idzie w parze z jakością. Pozdrawiam :)

Podpis użytkownika:
If you are going through hell, keep going.

Dominikaa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 10, 2017 12:04

A ja uwielbiam robić zakupy w tym sklepie https://www.lamai.pl/. Mają niesamowicie szeroki wybór i ceny też są przyzwoite :)

Podpis użytkownika:

enedi
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 10, 2017 12:23

kociszcze napisał/a:
A czy marka zawsze oznacza dobrą jakość?

Oczywiście, że nie. Niejednokrotnie zdarzało się, że markowe ciuchy np. buty z Nike, rozwalały się po 2 tygodniach (rozklejały się). Zawsze znajdą się wadliwe produkty niezależnie od marki.

Podpis użytkownika:
Pragnąłeś aten­cji czas na grad konsekwencji. umowa kupna sprzedaży samochodu - polecam dla tych, którzy kupują auto.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu