forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Aktualności » Brak zdolności kredytowej a potrzeba kredytowa Poprzedni temat :: Następny temat
Brak zdolności kredytowej a potrzeba kredytowa
Autor Wiadomość
enio
Bywalec

Wysłany: Sob Sie 06, 2016 09:32

Zastanawialiśmy się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego na remont w wysokości 25 tys zł. Niestety ze względu na to, że mieszkanie było kupowane na kredyt hipoteczny nie mamy dostatecznie dużej zdolności kredytowej. Czy są jakieś legalne sposoby, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową?

Podpis użytkownika:

task
Początkujący

Wysłany: Pon Sie 08, 2016 08:25

enio napisał/a:
Zastanawialiśmy się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego na remont w wysokości 25 tys zł. Niestety ze względu na to, że mieszkanie było kupowane na kredyt hipoteczny nie mamy dostatecznie dużej zdolności kredytowej. Czy są jakieś legalne sposoby, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową?

Jak zwiększyć swoją zdolnosć kredytową? Zacząć więcej zarabiać oraz zrezygnować z karty kredytowej (możesz skorzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej oraz sam zobaczysz jaki wpływ na Twoją zdolność kredytową ma taka rzecz jak zwykła karta....). Jeśli jednak masz już zaciągniete kredyty to nie wiem czy jest jakieś inne wyjscie niż pożyczki prywatne. Zerknij sobie na stronę:
http://www.terve.pl/pozyc...dla-zadluzonych

Znajduje się na niej zestawienie ofert takich prywatnych firm pożyczkowych. Oprocentowanie jest tam wyższe ale z drugiej strony nie ma problemu z uzyskaniem takiego kredytu.

Podpis użytkownika:

kamyk6
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 10, 2016 08:09

No ale bank tez postępuje lekkomyśdlnie udzielająd13 kredyt a raty wynoszą 1700 to sory, bank jest lekkomyślny.d
Chodzi mi o realne uddzielanie kredydtów przez banki. Nad razie banki są uprzywilejowane prawnie. Ndawet kredytobiorca nie jest wzywany na rozprawę o zwrot zadłdużenia.
Co do bezmyślności ludzkidej w braniu kredytów się z tobą zgadzam.

Podpis użytkownika:

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Nie Sie 28, 2016 09:23

Zerknij sobie tutaj;
http://tiny.pl/g9z1n

Na tym forum jest sporo tematów o zdolnosci kredytowej.Nie jesteś jedną osobą, która o tym pisze.

Moja prywatna opinia jest taka,ze nigdy nie powinno brac sie kredytu na styk. Wszystko może się zdarzyc. Mozesz zarabiać wiecej ale Twoje dochody mogą równie dobrze spaśc i potem bardzo trudno będzie Ci spłacac kredyty.

Podpis użytkownika:

Henek34
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 24, 2016 15:11

Należy w miarę możliwości przewidywać.
Dochody mogą się zmniejszyć, mogą wzrosnąć, jednak zawsze warto jest mieć jakąś część wynagrodzenia w zapasie, ponieważ gdy będą kolejne wydatki, przyjdzie czas na chwilówkę i problemy finansowe gwarantowane.

Podpis użytkownika:

marta22
Początkujący

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 10:54

Zastanawiałeś się może nad firma prywatną? Obecnie wiele firm prywatnych , tak zwanych chwilówek udziela pożyczek ratalnych. Ktorych oprocentowanie wcale nie jest dużo wyższe od bankowego,a nie wymagają posiadania takiej zdolności kredytowej ( polityka firm jest bardzo różna tak wiec jeśli w jednej nie dadzą Ci pozyczki to warto jest wybrać się do drugiej).

Są one coraz bardziej popularne co możesz sobie poczytać na tej stronie:
http://www.parkiet.com/artykul/1493361.html

Raz zresztą zdarzyło mi się coś takiego zaciągnąć.

Podpis użytkownika:

marektrans
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lis 21, 2016 14:03

Jest wiele firm (parabanków), które oferują kredyty dla takich osób. Należy uważać przy zawieraniu umów. Oprocentowanie jest bardzo wysokie.

Podpis użytkownika:

adel87
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 25, 2016 12:16

No tylko te parabanki to maja gigantyczne odsetki niestety i takie kredyt jest ciężko spłacić

Podpis użytkownika:

aragz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 12, 2016 11:36

Jeśli nie dostaniemy kredytu w banku zawsze są jakieś alternatywne metody na pozyskanie gotówki a więc choćby pożyczki społecznościowe, pozabankowe czy chwilówki. Zanim jednak się zdecydujemy na tego typu ofertę, trzeba koniecznie sprawdzić koszty tego typu pożyczek.

Podpis użytkownika:

Oldsa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Gru 16, 2016 13:46

Brak zdolności kredytowej to jeszcze nie koniec świata, są sposoby by ją podnieść, poczytajcie na ten temat tutaj: http://sprawdzonydoradca....jak-ja-podniesc

Podpis użytkownika:

pegy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 25, 2017 16:48

Temat bardzo trudny ale do zrealizowania. Warto poszukać kreatywnego doradcy np. na http://www.dobry-doradca....cy,m-lubin.html albo skontaktować się z obecnym.

Podpis użytkownika:

Felcia12
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lut 10, 2017 10:23

Poczytaj sobie na ten temat tutaj kalkulator-kredytowy.waw.pl/kalkulator-kredytu-hipotecznego/ . Artykuł powinien ci pomóc.

Podpis użytkownika:

aragz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 18:01

Sam kiedyś byłem w takiej sytuacji, każdy kolejny bank w którym złożyłem wniosek o kredyt odrzucał mój wniosek, dopiero gdy złożyłem wniosek w providencie to pojawiła się szansa na uzyskanie pożyczki. W przypadku pożyczek pozabankowych trzeba jednak uważać, szczególnie w przypadku tych udzielanych bez weryfikacji w bazach BIKu ponieważ nie wszystkie posiadają rozsądne koszty pożyczek. Zdarzają się dobre oferty, ale zanim zdecydujemy się na konkretną propozycję, lepiej przestudiować sobie na spokojnie koszty tego typu pożyczek.

Podpis użytkownika:

Izka123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 15:20

Pozyczki nie są takie złe jak piszą ludzie. Tylko trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Po pierwsze zwiększyć swoją świadomość w tym zakresie. Nic nas nie uchroni przed złymi decyzjami jak nasza wiedza. Nie wspomnę o tym, żeby korzystać z takich dóbr jak porównywarki. Bardzo często do miesięcznych rankingów dołączone są komentarze, więc to pomaga w wyborze. Ważne jest, żeby
https://pozyczkaok.pl/warto-pamietac-splacajac-pozyczke/ bo tu jest cały sens tych pożyczek. Chodzi o to, żeby dotrzymywać terminów. Ja brałam pożyczkę w swoim życiu dwa razy. I akurat miałam styczność z dwoma przypadkami. Chwilówkę miałam bez opłat, bo to była ta opcja za darmo. Wiedziałam, że za tydzień wpłynie mi pokaźna suma za pewien projekt. Drugi raz brałam pozyczkę na raty, na wymianę mebli w salonie. Ubzdurałam sobie lepsze, które niestety troszkę kosztowały. Tutaj też nie miałam problemu ze spłatą, bo raty dla bezpieczeństwa rozłożyłam sobie na pół roku mimo że wiem, ze mogłabym spłacić w ciągu 3 miesięcy. Nie wiem czy to zależy od odpowiedzialności osoby czy jak, bo ja nie rozumiem tej rzeszy zadłużonych osób. Ja rozumiem, że oprocentowanie jest dosyć wysokie, ale czasami nie ma się innego wyboru. Jednak co z osobami, które w momencie wnioskowania wiedzą, że nie oddadzą pożyczki w terminie. Tego nie mogę zrozumieć. Finanse to przecież mega istotna kwestia w naszym życiu, niektóre decyzje rokują na przyszość.

Podpis użytkownika:

razmus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 12:54

Możecie zdecydować się na wzięcie pożyczki. Na stronie porównywarki pożyczek Total Money z pewnością będziecie w stanie znaleźć coś, co będzie Wam odpowiadać. Moim zdaniem jest to najszybszy sposób na uzyskanie gotówki. Wchodząc tutaj http://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe możemy przejrzeć oferty i wybrać taką, która spełni nasze oczekiwania.

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi