forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » Chwilówka bez sprawdzania bik. Gdzie znajdę? Poprzedni temat :: Następny temat
Chwilówka bez sprawdzania bik. Gdzie znajdę?
Autor Wiadomość
task
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 02, 2016 07:13

Muszę zapłacić za naprawę samochodu i potrzebuję 2000 zł najlepiej na jak najdłuższy okres czasu. Drugi warunek to taki, żeby to nie była lichwa jakaś.
Czy tylko zostają mi jakieś chwilówki ? Jakie ?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Pon Maj 02, 2016 08:45

Oj nie wiem czy znajdziesz firmę udzielającą chwilówek, która nie ma pozyczek oprocentowanych na bardzo wysoki procent. W większości jest to kilkaset a nawet kilka tysięcy procent w ciagu roku. O ile jesteś na 100% pewien,ze spłacisz to w ciągu miesiąca to możesz brać. Ale jesli jest to 50 na 50 to na pewno bym się w to nie pakował
Ewentualnie możesz sobie jeszcze zajrzeć na ten art. i sie dopytać o szczegóły:

Podpis użytkownika:

Ionian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 23, 2016 22:10

Warto poprosić o pożyczkę w swoim banku, zazwyczaj dla stałych klientów są w stanie dosyć szybko przydzielić kredyt

Podpis użytkownika:

Grzy8ek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 15:48

W tytule jest napisane 'bez sprawdzania BIK'. To wg. mnie oznacza, że i w swoim banku i w większości innych normalnych wszelkie możliwości wykorzystania pożyczki zostały już wykorzystane. Mimo to w chwilówki bym się nie pchał - już lepiej naprawdę przez miesiąc jeździć pociągiem

Podpis użytkownika:

kris35
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 14, 2016 22:41

Dokładnie najlepiej zawsze sprawdzić więcej ofert by móc porównać np ile będziemy musieli zapłacić oprocentowania. Tylko szkoda ze firm, portali udzielających chwilówki w internecie jest strasznie dużo. ja znalazłem np taki portal https://kredyt123.pl co o nim sądzicie?

Podpis użytkownika:

nuna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Maj 20, 2017 15:22

Ja również przekonałam się do szybkich pożyczek a w szczególności do oferty https://kredytok.pl/. Przeglądałam dziesiątki ofert i według mnie ta jest najbardziej korzystna. Na stronie pełna oferta i rodzaje produktów, które oferują. Według mnie korzystne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących pilnej gotówki.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu