forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jaki hosting z domeną? Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki hosting z domeną?
Autor Wiadomość
miludek
Bywalec

Wysłany: Pon Lis 21, 2016 16:33

Jeśli postawisz konto na Hekko i wgrasz to samo, porównasz support, to sama się przekonasz gdzie jest lepiej. Głównie chodzi o dopasowanie podstawowych parametrów, czego zdecydowana większość userów na początek nie potrafi wykonać.

Podpis użytkownika:

rejka7
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 18:55

Solidne konta macie np. w Firehost. Rzeczywiście działają one pierwsza klasa, są niezawodne i tak powinno to wyglądać. Macie od razu też domeny i lepiej mieć jedno i drugie w jednej firmie. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, szybka pomoc nawet przy głupich problemach. Mogę polecić.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Sro Gru 07, 2016 16:09

Przecież hekko wychodzi dwa razy taniej i jest w dodatku znacznie bardziej znane. Po co sugerujesz coś, co jest po prostu gorsze i w dodatku anonimowe? Siedź sobie tam, ale żadnych cudów się nie spodziewaj.

Podpis użytkownika:

aragz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 12, 2016 11:25

Jeżeli o mnie chodzi to już kilkanaście lat korzystam z usług Nazwa/Netart i moim zdaniem mają najlepszą ofertę hostingu choć ostatnio koszty serwerów poszły trochę w górę. Te same parametry za nieco niższą cenę znajdziemy za to w Home więc ich usługi w zasadzie również mógłbym polecić. Obydwa serwery praktycznie dotykają żadne większe awarie.

Podpis użytkownika:

elik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Gru 15, 2016 00:07

Jeżeli chodzi o hosting to uważam, ze powinien być dopasowany do naszych potrzeb by spełniał swoją funkcję. Zawsze warto stawiać na funkcjonalność. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać hostingu dla siebie to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.integratedsolu...rta/cloud/baas/ bo mają dośc ciekawą ofertę. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie :)

Podpis użytkownika:

elik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 26, 2016 18:29

Jeżeli chodzi o domeny, serwery dedykowane, hosting itp rzeczy to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane bo mają świetną ofertę, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Mają sporo pozytywnych opinii więc na pewno będziesz zadowolony

Podpis użytkownika:

aragz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 03, 2017 18:28

Ja korzystam z serwerów Home i Nazwa i uważam że te dwie firmy posiadają solidną ofertę, wiem że dużo ludzi poleca również Linuxpl

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 16:27

Konto z domeną na Hekko, tak jak już było powiedziane. Raczej na lepszych warunkach tego nie da się zrobić. Z kodem rabatowym macie komplecik za 40 zł. Można gdzieś taniej? Tym bardziej przy racjonalnej stawce za przedłużenie?

Podpis użytkownika:

Akorot
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Mar 06, 2017 13:54

od 3mcy zmieniłem na Linuxpl i jestem mega zadowolony z serwisu

Podpis użytkownika:

rejka7
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 14, 2017 18:59

Ja od dawna na Firehost i przy niewielkich kosztach nie mamy żadnych problemów. Support bardzo dobry, szybka pomoc, w zasadzie usługa niezawodna. Myślę, że wszystko jest kwestią dopasowania czegoś odpowiedniego pod dany przypadek.

Podpis użytkownika:

marta22
Początkujący

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 10:08

oj sporo jest tych firm ale z własnego doświadczenia polecam nie oszczędzać na hostingu. Szczególnie jeśli prowadzicie sklep internetowy i zależy Wam na tym aby dostęp do strony był cały czas.... Strona również nie powinna tak bardzo zwalniać ponieważ będzie to totalnie niewygodne dla klienta i taka osoba moze po prostu zrezygnować z przeglądania i przejść na inną stronę....
Podpowiem tylko,ze w dobrej cenie serwery ma Kylos:
http://www.kylos.pl/serwery-vps/

Do tej pory jest to najlepsza firma z której usług korzystaliśmy ( muszę tutaj pochwalić kontakt ponieważ jest super).

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Czw Maj 11, 2017 15:36

W cenie serwera w Hekko po prostu nie ma szans na znalezienie lepszej usługi.
Wystarczy odpalić test kilku usług - sami szybko zauważycie, jak duże są widoczne pomiędzy nimi różnice. Szczególnie to widać w momencie, kiedy będziecie czekali na odpowiedź supportu.

Podpis użytkownika:

oahu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 15:02

Ja tam polecam zenbox, chociaż trzeba trzymać rękę na pulsie ;)

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 07, 2017 17:34

Zdecydowanie sugeruję Firehost. Test robicie za darmo, usługa solidna i niezawodna. Jestem u nich od dawna, działa to bez żadnych problemów.
Najważniejsze jest stawianie po prostu na rozwiązania jakościowe, a znalezienie dobrego hostingu naprawdę wielkiej kasy nie wymaga.

Podpis użytkownika:

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 20:10

Niezla oferte, szczegolnie jesli chodzi o VPSy, ma firma Statnet - https://www.statnet.pl - najtanszy VPS u nich o parametrach:

brutto 17.22 zł
1x2 GHz mocy CPU
1 GB pamięci RAM
10 GB powierzchni SSD
nielimitowany transfer

wychodzi po 14zl/msc - nie jest to wiec jakas duza kwota.
Realny uptime maja 99,989%, direct admin, prawa roota, wsparcie adminow - mozna wszystko to testowac za darmo przez 10 dni - mozna zalozyc testowe konto.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu