forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jaki hosting z domeną? Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki hosting z domeną?
Autor Wiadomość
miludek
Bywalec

Wysłany: Sro Mar 09, 2016 16:08

Gdzie trzymacie swoje strony i ile płacicie za przedłużenie domeny PL?
Szukam wartościowej usługi, takiej która da gwarancję jakości.
Powiedzmy że hosting już mam dobry, ale gdzie domeny?

Podpis użytkownika:

rejka7
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Maj 12, 2016 21:04

Od lat Firehost, wiele serwisów na jednym koncie i zero problemów. W praktyce wszystko zależy od tego, ile chcecie na to wydać.
Moim zdaniem najstabilniejszą usługę ma właśnie Firehost - przynajmniej z tych, które testowaliśmy.
Tam jest w panel zarządzania do wyboru i generalnie całkiem nieźle to śmiga.

Podpis użytkownika:
Wszystko o copywritingu- http://www.sofista.com.pl...sty-na-www.html

miludek
Bywalec

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 16:13

Kupiłem kolejne konto w Hekko. Tym razem za 80 zł, z domeną w cenie. Nie znalazłem innego serwera, jaki wygladałby na wiarygodny. Tak więc nie zamierzam tracić czasu na kolejne wynalazki.

Podpis użytkownika:

ZiggyM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Cze 15, 2016 13:00

Jeżeli ktoś szuka hostingu pod sklep, to polecam stronę Pasejo. Dlatego, że na stronie jest możliwość założenia sklepu internetowego za darmo. Sprawdzałem źródło stron postawionych na pasejo i trzeba przyznać że kod jest zoptymalizowany pod katem wyszukiwarek. więcej info znajdziecie pod adresem http://pasejo.pl

Podpis użytkownika:

vika
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Cze 15, 2016 20:16

Mam na dhosting.pl możesz tam utrzymywać samą domenę bez konieczności kupowania pakietu hostingowego.

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 18:57

DOmena i hosting w Firehost. Pakiet do ogarnięcia za grosze i to od razu z serwerem pod wiele stron jednocześnie.
W moim przypadku to działa pierwsza klasa - stabilnie, bez żadnych problemów. Największym plusem serwera jest jakość jego działania.
U mnie to się sprawdziło.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Pią Sie 19, 2016 16:14

Ale w jakim celu, skoro w takim Hekko masz domeną z dużym serwerem za 80 zł, a tam masz za tyle samo nawet konto mniejsze, nie mówiąc już o domenie? A jednak piszę o znacznie lepiej znanej usłudze, co nie?

Podpis użytkownika:

radek55
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sie 29, 2016 15:52

OVH ma całkiem ciekawą ofertę, jeśli potrzebujesz coś pod stronę z niezbyt dużym ruchem.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 29, 2016 16:23

Ale z czym ta oferta jest taka ciekawa? Konkretnie? Bo raczej na ich konta dzielone to słyszę ciągłe narzekanie. Jeśli już to lepiej mieć to u kogoś mniejszego. Zresztą konkretne przykłady u kogo, to już tutaj podawałem. Czy z czymś się mylę?

Podpis użytkownika:

rejka7
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 31, 2016 16:54

Firehost wyjdzie i taniej i stabilniej. Trzeba to tylko jakoś z głową dopasować - konkretny pakiet w zależności od oczekiwań jakie macie.
Jak dotąd te serwery u nich działają mi naprawdę pierwsza klasa, stabilnie i niezawodnie, a jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 16:26

Nie rozumiem z czym taniej. Wchodzę na stronę i widzę, że za takie same pieniądze masz słabsze pakiety. Przedłużenie domeny również o wiele droższe, więc gdzie w tym wszystkim cała atrakcyjność?

Podpis użytkownika:

rejka7
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Paź 25, 2016 18:51

Stawki są bardzo podobne, a cała atrakcyjność tkwi w tym, że jesteśmy na tym serwerze od wielu lat i naprawdę jak dotąd nic złego się nie wydarzyło. Usługa działa pierwsza klasa!

Podpis użytkownika:

Kokos
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 02, 2016 14:25

ja polecam https://corevps.pl - wszystko działa bezproblemowo

Podpis użytkownika:

pileon
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 21:00

Problem z domenami jest taki, że te ciekawsze są już zajęte. Oczywiście można wymyślić samemu pasującą domenę do swojej strony. Ale można też kupić domenę na giełdzie, albo skorzystać z tzw. przechwytywania domen, które oferuje aftermarket.pl. Polega to na wyszukiwaniu domen, którym niedługo kończy się ważność (bo nie zostały opłacone) i ponownej ich rejestracji, ale już z nowym właścicielem. Poza tym możesz wylicytować zajętą domenę na aukcji i stać się jej właścicielem.

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 17, 2016 18:38

Nieustająco Firehost, pomimo tego, że mieliśmy okazję testowania kilku serwerów - pod zaplecze.
Jednak żaden z nich nie wypadł tak, jakbyśmy tego chcieli. Jesteśmy zadowoleni z Firehost, kosztuje nas grosze i nie zawodzi.
Nie ma sensu tracić dalej czas na szukanie innych.

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu