forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jaki kierunek studiów? Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki kierunek studiów?
Autor Wiadomość
Roelemoen
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lis 07, 2016 15:34

Programista to dobry pomysł w dzisiejszych czasach :) tyle dobrych ofert można znaleźć za naprawdę konkretne pieniądze!

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 10:44

Oczywiscie,ze jest to dobry zawód. Jednak nie każdy zostanie programistą. Nie każdy ma do tego predyspozycje i umiejętności .Sama nie widzę siebie przed komptuerem ponieważ by mnie to meczyło.....

Jesli chcecie wybrać się na studia sugerowałabym zastanowić sie nad uczelnią w większym mieście ponieważ takie mają o wiele lepszą renomę. Sporo ciekawych kierunków ma w programie uczelnia Korczaka: http://www.wspkorczak.eu/ Swoją filię mają w Katowicach. Wydaje mi się,ze duże perspeiktywy ma kierunek polityka społeczna.

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Sob Lis 26, 2016 18:47

Teraz już chyba tylko przedmioty ścisłe warto studiować.

Podpis użytkownika:

fiolka123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 14:27

Myślę ze wszystko zalezy od tego co cię kręci i czy podczas studiów będziesz coś robił, chodził na praktyki, itp. Teraz pracodawcy patrzą na doświadczenie

Podpis użytkownika:

elik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 21, 2016 18:53

Wiem, że teraz wiele osób zamiast iść na studia decyduje się na szkołe policealną. Uważam, że jest to dość dobre rozwiązanie bo macie wtedy konkretny zawód. Sama żałuję, że kiedyś nie poszłąm do takiej szkoły. Jeżeli szukasz jakiejś konkretnej to wiele słyszałam o tej http://policealna.gowork.pl/oddzial/warszawa ma wiele ciekawych kierunków :)

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Wto Sty 03, 2017 09:56

każdy powinien wybierać taki kierunek studiów, który go interesuje i pasjonuje.

Podpis użytkownika:

dominikgala9
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 12, 2017 08:57

Oferty pracy dla informatyków skłaniają mnie, bym jednak porzucił nauczycielstwo, które lubię ale nie płaci zbyt dobrze na programowanie. Słyszałem od znajomych, że dużo pracy jest w Poznaniu, znalazłem taką stronę http://infolet.pl/oferty/ i będę chciał ją sprawdzić, jak tylko skończę kurs Ruby.

Podpis użytkownika:

Mada
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 12, 2017 13:49

ja ucze sie w kierunku bezpieczenstwa wewnetrznego kraju..moze znajde prace na kasie w biedrze :D

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Czw Sty 26, 2017 09:56

Jestem ciekawa na co padł wybór ;)

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Sro Mar 08, 2017 10:36

Szkoła Mydłowskiej w Warszawie, o ile tylko interesuje was jeden z kierunków jakie mają. Tam nie ma masówki - macie kilka kierunków, które prowadzone są na wysokim poziomie. Sama jestem na dietetyce, koleżankę mam na kosmetologii. Raczej nie jest to miejsce dla szukających samego papierka. Uczą konkretni ludzi, z konkretną wiedzą.

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Pią Mar 10, 2017 11:53

ja uważam, że studia powinny być wybierane na podstawie naszych zainteresowań i pasji, aby praca sprawiała nam przede wszystkim przyjemność.

Podpis użytkownika:

aszczerbik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 10, 2017 12:22

Teraz jest popyt na informatyków i programistów więc może w tą stronę?

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 07:36

Moim zdaniem warto jest również uczyć się języków.... Jest to bardzo ważne poniewaz obecnie w praktycznie każdej dużej firmie wymagają znajomości przynajmniej jednego języku. I to na poziomie bardzo dobrym... Proponuje uczyć się angielskiego albo niemieckiego. Samodzielni jest trudno. Niemniej jest wiele szkół językowych.

Empik ma ciekawe kursy językowe:
https://empikschool.com/

Mega plusem jest u nich to ,ze można sie tam zapisać na kurs online.

Podpis użytkownika:

elabarbara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 03, 2017 09:40

. Ja dopiero zaczełam swoją przygodę ze studiami w tym roku. Poszłam na studia zdrowie publiczne w Łodzi Jestem zadowolona bo uczęszczam na zajęcia prowadzone metodą projektową i warsztatową.Po ukończeniu studiów mam szanse pracować w szpitalu,przychodni,ośrodkach rechabilitacyjnych.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 10:36

No, tylko z tym załapaniem się do pracy niestety też bardzo różnie ostatnio bywa.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu