forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Forumowe plakaty :) Poprzedni temat :: Następny temat
Forumowe plakaty :)
Autor Wiadomość
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 18:44

Witam,

Wisona idzie, ludziki wychodzą ze swych norek na dwór, wiec przydało by się zazreklamować forum na zewnątrz.

Otoz wymyslilem sobie, ze osoby chetne, lub instytucje np. CKMuza itd. Mogly by sobie przyklejac/przywieszac w widocznym miejscu nasze plakaty :)

Albo... forumowicze w tzw. "czynie spolecznym" moga druknac, xerowac i rozwieszac:)

Btw. szczegolnie plakaty przydaly by sie w szkolach :)

Oto kilka moich propozycji, niedlugo dam inne.
Te są ot takie, myślę, że pozniej cos zrobie lepszego, albo moze ktorys z naszych grafikow lub uzytkownikow cos swojego dorzuci? :)

-------------------------------------------------------------

"Potrzebujemy Cie!"

"Zaciagnij się!"

"Twoje Forum Internetowe"

Ktos może napisać... łeee... brzydkie, ale nie chodzi tutaj o kolory itd. bo po ksero wszystko wychodzi na wierzch... plakat/vlepka musi byc przejzysta sami sie przekonalismy.

Rozdzielczosc - kartka A4

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 19:13

No dobry pomysł :)

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 20:07

ale spamowanie na GG to fatalny pomysł.. drazni mnie taka nachalność:

"19:46:40 GG# 3726432
Masz neta? Jestes na Gadu-Gadu? I jeszcze nie odwiedziles OFICJALNEGO i NIEZAALEZNEGO forum TWOEJGO miasta!? WSTYD! zapraszamy serdecznie: http : // forum . lubin . pl (forum.lubin.pl) Pozdrawiamy!"

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez if_ona Pią Maj 13, 2005 22:23, w całości zmieniany 1 raz
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 21:36

if_ona, im więcej reklamy tym więcej użytkowników na forum. Forum jest młode i mało kto o nim wie. I dlatego fajnie jak będzie więcej osób się wpisywać. Popieram jak najbardziej ten pomysł. :)

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 22:20

Kryzbi napisał/a:
if_ona, im więcej reklamy tym więcej użytkowników na forum. Forum jest młode i mało kto o nim wie. I dlatego fajnie jak będzie więcej osób się wpisywać. Popieram jak najbardziej ten pomysł. :)

Mylisz pojęcia. Nie mam nic przeciwko rozwojowi forum - niech sobie pręznie działa na zdrowie :) Ale nie znoszę spamu. Już kilka razy w przeciągu ostatnich miesięcy dostałam podobne info..

Myślę, że sporo osób tutaj zagląda - ale to "czytacze".. Może admini podadzą statystyki wejść? :)

I jeszcze jedno. Forum reklamowane jest jako oficjalne forum Lubina. Wybaczcie, ale taki wątek na forum: http://forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=632 jest cokolwiek żenujący i być może zraża wiele osób.. I dlatego ja w większości jestem wybiórczym czytaczem - nie czuję klimatu "oficjalnego i niezależnego forum Lubina".. Niestety..

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 22:50

if_ona napisał/a:
Wybaczcie, ale taki wątek na forum: http://forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=632 jest cokolwiek żenujący i być może zraża wiele osób.. I dlatego ja w większości jestem wybiórczym czytaczem - nie czuję klimatu "oficjalnego i niezależnego forum Lubina".. Niestety..

masz racje - to fakt ze taki temat nie powonien byc i takie slowa tam rowniez, juz osobiscie sie nim zajalem i co trzeba ocenzurowalem. trzeba bylo od razu pisac w dziale propozycje/uwagi albo na shoutboxie. pozdrawiam.

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 23:10

Vendro napisał/a:
trzeba bylo od razu pisac w dziale propozycje/uwagi albo na shoutboxie. pozdrawiam.

Nie zamierzałam i nie zamierzam ingerować w to, co sie pisze na forum ;) Wolność słowa ;) Po prostu wyraziłam swoją opinię, ale nie oczekiwałam cięcia w wątku.. Wy moderujecie tutaj, ja na innym forum - każdy ma swoją robotę ;)

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 23:14

if_ona, wyrazilas praktycznie po fakcie, gdzie temat zostal zablokowany przez jedengo z administratorow.

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 23:23

To miło ;)
skończmy tę dyskusję, bo o plakatach miało być, a nie o cenzurze ;) choć to ciekawy temat - ta cenzura ;)

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Maj 13, 2005 23:27

Fakt, fakt o cenzurze? zapraszam do zalozenia nowego tematu. Chetnie podyskutuje, i mysle ze nie tylko ja :-) Wiec kontynuujmy temat plakatow.

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 17:00

wspaniały pomysł z plakatami...:) ale jak miały by troszkę lepszą grafikę... :) drukne pare....:) możemy Vendro pochodzić i porozwieszać po jakiś sklepach itp...

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
vendro
Maniak

Wysłany: Nie Maj 15, 2005 18:39

Alien, nie am sensu robic wypasnych plakatow, jesli beda i tak i tak czarno-biale, a po kserowaniu spada jakosc, wiec liczy sie czytelnosc :)

[ Dodano: Sro Maj 18, 2005 15:44 ]
nowe...

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 22:11

no masz racje... :) no ten nawet fajny... :) To co robimy jakąś akce z plakatami ??? :D

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 22:51

Ja z własnej dobrej woli powiesiłem już kilka plakatów. Mniej wiecej znajdziecie je koło muzy i w centrum. :P Ciekawe czy jeszcze wiszą. :obled:

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 23:11

Kryzbi, odznaczymy Cie orderem! :D

Podpis użytkownika:
Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu