forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Muzyka » Samotna noc na lotnisku Poprzedni temat :: Następny temat
Samotna noc na lotnisku
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Cze 14, 2014 17:41

Odwołany lot, samotna noc na lotnisku i przebój Celine Dion. Diwa już widziała to wideo, ty też musisz!

Dla większości ludzi noc w Las Vegas oznacza szaleństwo w klubach (być może nawet ze striptizem), oszczędności wydane w kasynach i zabawę do białego rana. Richard Dunn postanowił jednak podejść do tego nieco bardziej kreatywnie.

Lotnisko. Czekasz na samolot do domu. I spotyka cię najgorsza możliwa w tym momencie rzecz - lot odwołany. Następny dopiero rano. Noc spędzisz więc na lotnisku. Brzmi okropnie, prawda? Spotkało to ostatnio pewnego Amerykanina, Richarda Dunna. Mężczyzna uparł się jednak, że nocy nie zmarnuje. I powstało coś, czym zachwycił się cały internet. Dunn nagrał bowiem własną wersję teledysku do wielkiego przeboju Celine Dion "All By Myself" - w końcu na lotnisku rzeczywiście był całkiem sam.

Film zrobił w sieci błyskawiczną karierę. Ma już ponad 12 milionów emisji. Dunn opowiedział, jak wyglądała produkcja całego przedsięwzięcia i faktycznie - sam zrobił dosłownie wszystko.

Poprosiłem osobę z obsługi lotniska, aby dała mi taśmę do obklejania bagażu. Do wózka z wysokim oparciem przykleiłem swojego iPhone'a. Później wjechałem nim na ruchomy chodnik, żeby uzyskać efekt dolly zoom [przyp.red.: połączenie dwóch przeciwnych czynności: przybliżania obrazu obiektywem wraz z jednoczesnym odjazdem kamery w tył od filmowanego obiektu lub odwrotnie]. Używałem też rączki od torby na komputer. Do niej również przyklejałem swój telefon. Podkładałem pod torbę różne rzeczy, żeby uzyskać inny kąt. To była całkiem niezła zabawa!

Wśród milionów fanów z całego świata znalazł się jeden, którego w życiu by się nie spodziewał - Celine Dion. Gwiazda była pod takim wrażeniem jego dzieła, że postanowiła odezwać się do niego (również za pośrednictwem wideo zamieszczonego w sieci). Dion zaproponowała, by następny przymusowy pobyt w Las Vegas wykorzystał na obejrzenie jej koncertu. Bilety da mu wtedy w prezencie. Nieoczekiwany, ale dość przyjemny zwrot akcji, prawda?

źródło + video: http://www.plotek.pl/plot...Celine.html#Cuk

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 11, 2014 10:35

Niesamowite! Świetny teledysk i jeszcze lepsza odpowiedź Celine - nie każda gwiazda ma takie podejście do tego co robią z jej piosenkami, szczególnie jeśli p. Dunn udawał, że 'śpiewa' tą piosenkę co wyglądało dość komicznie w jego wykonaniu.

Podpis użytkownika:

sulejowek03
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 18, 2016 15:27

Bardzo podobało mi się wykonanie tej piosenki, myślę że jak na osobę która nie zajmuje się śpiewaniem wyszło bardzo dobrze. Piosenkarka na pewno musiała być bardzo zaskoczona cały wydarzeniem.

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 11:37

Muzyka na telefonie to zbawienie na lotnisku. W szczególności gdy czeka się na samolot dłużej niż godzinę.

Podpis użytkownika:

Felcia12
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Gru 30, 2016 12:30

lubinka napisał/a:
Muzyka na telefonie to zbawienie na lotnisku. W szczególności gdy czeka się na samolot dłużej niż godzinę.

Dokładnie. Wystarczą dobre słuchawki i można czekać.

Podpis użytkownika:

hektorka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 10:44

U mnie jeszcze dobra ksiażka :)

Podpis użytkownika:

marylkapy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 17:39

U mnie zdecydowanie książka.

Podpis użytkownika:

sklepdzieciecy2