forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » Kulturalnie dla Lubina Poprzedni temat :: Następny temat
Kulturalnie dla Lubina
Autor Wiadomość
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Cze 28, 2013 10:51

Już ponad 2 lata funkcjonuje strona poświęcona kulturze lubińskiej

Jak pisze Admin:

„Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat lubińskiej kultury. Strona powstała w celu poznania Państwa zdania na ten temat. Mam nadzieję, że pomoże to pokazać decydentom jakie są potrzeby kulturalne mieszkańców Lubina.
Zapraszam do zamieszczania komentarzy”

adres strony: http://kdl.com.pl/

*Przez cały ten okres czasu na stronie uzbierało się raptem kilka komentarzy...

Podpis użytkownika:

motur
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Cze 29, 2013 15:00

No i bardzo dobrze. Trzeba dodać do ulubionych!

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 20:05

Zachęcony zaproszeniem Admina strony sam też spróbowałem zadebiutować z komentarzem/opinią, którą wcześniej bez problemów zamieściłem na stronie forum.lubin.pl (w temacie kultura, a jakże) i stronie lubin.pl (komentarz do informacji).

Zacytowałem fragment relacji z drugiego dnia Dni Lubina (dotyczący występu grupy Figo Fagot) znaleziony na stronie lubin.pl i podałem źródło:
http://www.lubin.pl/aktua...ila_furore.html

Do tego dodałem swoją opinię: Można więc odnieść wrażenie, że u nas jakby czas stanął w miejscu... - podobnie było np. jakieś 15 lat temu, gdy rozemocjonowany tłum zachowywał się całkiem tak samo i też skandował z grupą Boys "Niech żyje wolność"... i uwielbiał temu podobne hiciory!...

Na stronie Kulturalnie dla Lubina z tym wpisem jednak nie udało się pokonać "barierki moderatorskiej"... :oops:

No i już trochę przestaję się dziwić, że przez ponad dwa lata funkcjonowania strony uzbierało się na niej raptem kilka komentarzy... :pomysl:

Podpis użytkownika:

Martin
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 22:18

Andros piszesz nieprawdę. Twój post znajduje się na stronie KDL. Został opublikowany 30 czerwca 2013 o 10:11. Dziwią mnie więc takie dziwne komentarze. Portal KDL istnieje od 2 miesięcy a nie 2 lat i wpisów będzie więcej, jak tylko ludzie się o nim dowiedzą. Nie zrozumiałeś intencji tej strony i jako człowiek związany z lubińską kulturą, powinieneś popierać podobne inicjatywy. Bo chyba tak jak wszyscy mieszkańcy Lubina chcesz, aby coś się zmieniło?

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 07:27

Spokojnie Martin. Mój post znalazł się na stronie KDL jakoś dopiero 26 sierpnia, chociaż faktycznie wysłałem go 30 czerwca i sprawdzałem potem prawie codziennie, czy/kiedy się pojawi. Od lat zamieszczam na innych stronach komentarze, które albo ukazują się zaraz po wysłaniu (najwyżej po kilku godzinach), albo nie ukazują się wcale. (Np. na stronie Wolnego Lubina w temacie "Zrobieni w teledysk" zamieściłem dwa komentarze też już ponad miesiąc temu i żaden z nich nie pojawił się do dziś). Ukazanie się mojego komentarza na stronie KDL z niespotykanym przeze mnie dotąd opóźnieniem trochę mnie zdziwiło i zniechęciło... Stąd w sumie ten "dziwny" komentarz...

Poza tym zauważyłem, że jakaś data z 2011 r. wcześniej była na stronie - dziś jej już nie ma... ;-)

Umieszczając swój post na stronie KDL a potem informację na tym forum, to właśnie miałem na celu - popieranie tej inicjatywy i żeby ludzie się o niej dowiadywali :-)

Oooo, przed chwilą zamieściłem komentarz na stronie KDL dotyczący zajęć w MDK i... od razu się pojawił...

Tym razem nie było więc tak, jak z poprzednim komentarzem, po zamieszczeniu którego ukazał się komunikat w rodzaju, że najpierw musi zająć się nim Moderator - co trwało prawie 2 miesiące...

I jak tu się nie cieszyć... :usmiech:

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Wrz 14, 2013 11:56

Czy ktoś wie, dlaczego na funkcjonujących niektórych stronach internetowych dotyczących kultury lubińskiej, tak cicho, pusto i... jakby czas stanął w miejscu...?

I jak tu się cieszyć... :smutny:

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 07:55

Historia lubi się powtarzać...

Mija tydzień od zamieszczenia przeze mnie krótkiej informacji na stronie KDL.
Pozwoliłem sobie skopiować komunikat, jaki się ukazał zaraz po tym:

andros pisze:
Twój komentarz oczekuje na moderację.
16 września 2013 o 09:43
Kultura po lubińsku?
Lokalne media donoszą o kolejnej dewastacji wystawy plenerowej zorganizowanej przez Wzgórze Zamkowe.
http://www.lubin.pl/aktua...zy_w_akcji.html

Może znów mój komentarz na tym forum uznany zostanie przez Martina za „dziwny”...
Fakt, dziwię się trochę, bo 5 moich wcześniejszych (podobnych) komentarzy nie czekało na żadną „moderację”... I tylko zastanawiam się, dlaczego? Ciekawy też jestem, jaki będzie wynik tej moderacji i kiedy będzie o tym wiadomo... :usmiech:

Czy taką stronę warto traktować poważnie? :szok:

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 10:38

Co ciekawego dzieje się od kilkudziesięciu dni na stronie KDL? Tylko hakerstwo ma się dobrze...
http://kdl.com.pl/

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 10:44

Sukces.
Jakieś parę dni temu wreszcie udało się "przewalczyć" hakerskie wpisy na stronie...;-)

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Lut 10, 2014 10:02

... jednak nie ma jeszcze żadnych wpisów internautów na temat lubińskiej kultury...

Lubinianie nie wyrażają żadnych opinii, żadnego zdania w tym temacie. Tym samym nie ma tam pomocy z ich strony w pokazywaniu lubińskim decydentom, jakie są potrzeby kulturalne mieszkańców miasta...

Nie ma żadnych komentarzy nt. oferty przygotowanej przez organizatorów na Dni Lubina 2013...

Nie ma żadnych sugestii, jakie tematy, działy i odnośniki chciano by tam poruszać, zobaczyć...

Admin strony zaprasza i czeka na komentarze, opinie, dyskusję...

http://kdl.com.pl/

*A może po prostu mieszkańcy miasta nie chcą, żeby coś się zmieniło w kulturze lubińskiej...

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Lut 12, 2014 10:30

Marnie to widzę, zresztą nie tylko na tej stronie...
To ruszanie z miejsca jakoś nie udaje się nie tylko tu...
Cała nadzieja w zbliżających się wyborach samorządowych... Może wróci wtedy jakieś bardziej powszechne zainteresowanie lubińską kulturą i będzie tu i tam trochę ciekawiej... chociaż przez chwilę...

Podpis użytkownika:

tomek_nowtny
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 27, 2014 13:50

Fajna stronka tylko trochę wolno się ładuje nie wiem czy to wina mojego internetu czy strony. Można by też tam dawać więcej newsów ze świata może nie wszystkie ale jakieś ważne wydarzenia czy coś takiego by było fajne. Pozdrawiam i życzę sukcesu z rozbudową strony.

Podpis użytkownika:
Polecam ogrody zimowe lubin i nie tylko :)

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Lut 27, 2014 17:06

tomek_nowtny napisał/a:
Fajna stronka tylko trochę wolno się ładuje nie wiem czy to wina mojego internetu czy strony. Można by też tam dawać więcej newsów ze świata może nie wszystkie ale jakieś ważne wydarzenia czy coś takiego by było fajne. Pozdrawiam i życzę sukcesu z rozbudową strony.

Niby wszystko się zgadza, ale jak można zauważyć, jakiekolwiek wpisy na stronie skończyły się dnia 9 września 2013 r.

Podpis użytkownika:

dominikgala9
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Gru 23, 2016 23:42

Mało osób wie, jak wygląda finansowanie kultury 2014-2020, dlatego warto przypomnieć, gdzie szukać informacji na temat pozyskiwania środków. Sporo użytecznych wiadomości znajdziecie tutaj: http://poiis.mkidn.gov.pl/

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu