forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Postęp prac nad forum. Poprzedni temat :: Następny temat
Postęp prac nad forum.
Autor Wiadomość
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Pon Lip 19, 2004 23:30

Jak zapewne wiecie prace nad forum jeszcze sie nie skonczyly .. wciaz pracujemy :)
Niechcemy by to bylo jakies byle jakie forum .. to ma byc forum przyjazne dla uzytkownikow i przyjazne dla mieszkancow naszego pieknego miasta.
I dla tego chcemy sie spytac czego wam brakuje tutaj na tym forum ? Co byscie zmienili ? Moze macie jakies ciekawe pomysly ?? Piszcie smialo tu pomysly :) Chcemy by te forum sie rozwijalo .. a nie po jakims czasie stalo sie kolejna szara strona w polskim necie :)

Pamietajcie !! To forum ma sluzyc mieszkancom Lubina !! :mrugniecie:

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 03:34

Nio! Dobrze misiek! Ladny poscior ... wazelinka dla ciebie!

A ja naszych niedoinformowanych, zadnych wiedzy forumowiczow postanowilem dzisiejszej nocy oswiecic i przyblizyc im nieco to co sie dzieje "Po tamtej stronie monitora" czyli w ekipie adminow i tworcow tego forum ... a dzieje sie nie malo ... a wiec.

NOWOSCI:
Konkurs na nowosc tego tygodnia wygrywa ShoutBox!
Czym jest shoutbox ... a wiec shoutbox jest czyms na rodzaj czatu choc nie tak blyskawiczny i nie tak wygodny jak zwykly czat ... mozna tam prowadzic dyskusje na dowolny temat bez koniecznosci pisania nowych postow. Wada shoutboxa jest to, iz wiadomosci z niego nie sa logowane a zapamietywane jest jedynie 20 ostatnich wypowiedzi no ale na specjalna prozbe uzytkownikow mozna to zwiekszyc... Zapytacie sie PO CO MI TO? Sprawdzcie sami jak to dziala a rozwieje to wasze wszelkie pytania i sami sobie na to pytanie odpowiecie.

GRAFIKA:
Dziala wewnatrzforumowy nieoficjalny konkurs na Design Forum! Do boju przystapilo dwoje doskonalych grafikow - Junglos & Hemik. Kto zwyciezy w tej nierownej walce? Kto sie ugnie, kto powali cale miasto na klawiatury? Dowiecie sie tego wysylajac SMSa o tresci FORUM na nr. 0700 kosz smsa to 0,00 gr + VAT ;) Po ukonczeniu projektow opublikujemy je na forum i przeprowadzimy glosowanie wsrod naszej spolecznosci. Pamietajcie - wy rowniez tworzycie to forum!

WSPOLPRACA:
Podjelismy rozmowy z portalem Lubin.pl dot. wspolpracy naszego forum z ich portalem i mamy bardzo obiecujace wiesci ... a wiec juz niedlugo, po ukonczeniu prac staniemy sie niezaleznym i oficjalnym forum miasta lubina! Gwarantujemy niezaleznosc i bezstronnos oraz wiarygodnosc gdyz nie zostaly nam przez w.w portal narzucone zadne wymagania ... jedyne co musimy robic i wiemy to doskonale od samego poczatku - to robic to DOBRZE! Chyba tez nie musze wspominac iz jestesmy niekomercyjni i nie czerpiemy zadnych korzysci z prowadzenia forum.

BEZPIECZENSTWO:
W sumie to bardziej techniczna wiadomosc niz cos co mieliby odczuc nasi uzytkownicy ale chyba warte wzmianki (jaki ja biedny niedoceniany jestem :placz: ). Wgralem ostatnio pare latek do naszego systemu aby zaden hakir nam tu nie namieszal :P

I to by bylo na tyle z ogloszen parafialnych... zapraszamy rowniez po raz n-ty do wysylania swoich propozycji dot. forum, co byscie chcieli zmienic, co dodac, cokolwiek!

Pozdrawiam
just me :diabel: admin :)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 16:47

no to takk, proponuje jakis konkretny termin na te nasze ee projekty : ) ogolny zarys juz mam. Pozostaje mi tylko doszlifowanie tego wszystkiego, korekty drobne, no i ikony temato etc. [ ;

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START
elektryk
Administrator

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 17:15

Heh ... obaj ostro szlifuja wylewajac z siebie siodme poty na klawiature ... walka zawzieta, ida leb w leb, zaden sie nie poddaje ... kto zwyciezy, kto bedzie mocniejszy i wytrzymalszy? Oto pytanie do naszych telewidzow. Jesli znasz odpowiedz - dzwon 0700 000000 i wybierz jedna z odpowiedzi a) Hemik, b) Junglos, c) Elektryk koszt polaczenia 0,00 zl +VAT ;)

[ Dodano: 31 Lip 2004 11:05 ]
tiaaa ... dzisiaj po calym tygodniu siedzenia po nocach przy kompie ukonczylem pierwsza skorke o wdziecznej nazwie Junglos :) ciekawe z kad ja wzielem ta nazwe...

A tak na powaznie to skorke wykonal Junglos a ja biedny, niedoceniany nasiedzialem sie tydzien przed kompem by to pociac i byscie mogli z tego korzystac a nie aby to byl kolejny ladny obrazek w portofilio :P Juz nigdy wiecej takich pokreconych projektow ... ufff ...

Piwa mi za to! :D

Dzisisiejszej z kolei nocy zabiore sie za skorke o wdziecznej nazwie Hemik ... czekajcie cierpliwie :)

A puki co mozecie zmieniac skorki w swoim profilu i komentowac tu jak wam sie podoba, co byscie zmienili, dodali i wogole ...

Jedzcie na miska nie na mnie ... lepiej pociac i zakodzic tego h...jstwa sie juz nie dalo :P

Mam dosc! Ide spac ... ostatnio wstaje o 9 a klade sie o 12 ... problem w tym ze o 9 wieczorem i 12 w poludnie :obled:
Niedlugo sie obkrece o 24 h do przodu i moze wynormalnieje :x

[ Dodano: 31 Lip 2004 11:08 ]
Boze ... wlasnie mialem sie klasc a wyczailem powazny blad w skorce ... BOZE! Dlaczego mi to robisz!!! No coz ... trza poprawiac...

[ Dodano: 18 Sie 2004 09:13 ]
Troche dawno juz nie uaktualnialem tego postu wiec czas napisac "Co nowego" :)
A wiec ...

- Skonczylem skorke Hemika :> I jestem bardzo szczesliwy bo to byla trudna skorka ... ale co 2 glowy to nie jedna wiec mozecie cieszyc swoje oczy blekitem hemikowego designu.

- Zrobilem system bannerow (juz widze jak wszyscy sie ciesza :P )

- Marian wykonal sliczny bannerek i mam nadzieje, ze nie bedzie on ostatnim :) I kilka nowych wlepek ktorych tak publicznie nie zamieszcze :) zreszta i tak niedlugo je zobaczycie WSZEDZIE :diabel: .

- Kilkadziesiac poprawek w funkcjonowaniu for ale o tym pisac nie bede :P

- Faviconek :) Chcecie wiedziec co to jest? Dodajcie strone do ULUBIONYCH :)

No i narazie starczy ...

Obecnie trwaja prace nad przerzuceniem uzytkownikow i postow ze starego forum lubin.pl. Do premiery coraz blizej! :pomysl:

I poraz kolejny APELUJE o zglaszanie swoich propozycji i uwag dot. forum.
Jezeli widzisz gdzies jakikolwiek blad na forum - elektryk@forum.lubin.pl !
Jezeli chcesz cos zaproponowac - elektryk@forum.lubin.pl !
Jezeli masz jakis ciekawy pomysl - elektryk@forum.lubin.pl !
Jezeli chcesz nam pomoc w jakikolwiek sposob - elektryk@forum.lubin.pl !

[ Dodano: 22 Sie 2004 07:21 ]
Kolejna porcja wiadomosci na temat prac nad forum:
    - dodalem strone do wszystkich wiekszych wyszukiwarek w polsce ... jak narazie zaindeksowal nas tylko onet.pl ale to tylko kwestia czasu :P Na onecie po wpisaniu slow "forum lubin" jestesmy na 1 pozycji :)

- stalo sie to, co nie uniknione a wiec przejelismy funkcje starego forum na lubin.pl

- pojawilo sie na forum archiwum starego forum z lubin.pl co mam nadzieje ucieszy zasluzonych bywalcow forum z lubin.pl
I na razie to wszystko ale to jeszcze nie koniec :P

[ Dodano: 24 Wrz 2004 05:11 ]
Poprawilem kilka bledow w kodzie i takie tam ...
Poprawilem uprawnienia ...
Marian dodal nowe forum tematyczne: Pokaż się innym gdzie kazdy moze zaprezentowac swoje prace.
Akcja vlepkowania miasta w przygotowaniu ...
W sumie nic ciekawego ale warto napisac :D

[ Dodano: 09 Paź 2004 04:15 ]
Koejna porcja wiadomosci z Forum.lubin.pl:

- akcja vlepkowania miasta w trakcie. Na ulicach, slupach, autobusach zaczely pojawiac sie vlepki z tajemniczymi haslami :)
    - uruchomiono dzial "Współpraca / reklama". Jesli chcesz wspolpracowac z forum lub rozreklamowac swoja strone - skontaktuj sie z nami!
    - uruchomiono nowe forum "C'est La Vie gdzie mozna porozmawiac o imprezach w C'est La Vie, podzielic sie wrazeniami lub zaproponowac co bys zmienil.
I narazie to wszystko ... c.d.n ...

Podpis użytkownika:
Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 20:31

Tak przy okazji, bo tematy umierają, a przydałoby się odświeżać.

Elektryk, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale Twoje Forum mogłoby starać się o dofinansowanie. Poważnie. Przy tej ch*jni informacyjnej ze strony miejskich mediów, to forum jest jedynym, gdzie w możesz pogadać praktycznie na każdy temat i jest gwarancja, że nie zostaniesz znienacka zniknięty.

Myślę, że jest w mieście stowarzyszenie, z którym można się dogadać i wspólnie postarać się o siano.

Trochę wybiegam przed szereg, bo przecież może być tak, że robisz to forum ino dla sportu.

Podpis użytkownika:
www.PrzemoSaracen.pl

elektryk
Administrator

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 22:54

Saracen bój ty się Boga! Aleś pościora wykopał! Tożto archeologia ... aż się łezka w oku kręci ;)

Wtedy byłem piękny, młody i o 30 kg chudszy ;) no i wszyscy mieliśmy po 18 lat :D (może z wyjątkiem Junglosa który lat miał wtedy 16). Ale to nic! jak ty byś widział cośmy zmajstrowali w wieku 15 lat :P To były piękne czasy i internet był wtedy inny.

A tak na serio jakby porównać tego posta sprzed siedmiu lat a obecne chyba niewiele się zmieniło w naszych pierwotnych założeniach co ? :)

Wracając do tematu - emmm tak właściwie póki co robię to dla sportu (wiesz, jest taki ginący gatunek...) Mnie tam ponad politykę i układy zawsze bardziej kręcił proces tworzenia ;)

Kiedyś sam chciałem stworzyć coś na wzór stowarzyszenia a właściwie zrzeszenia wartościowych, niekomercyjnych i amatorskich stron z naszego miasta i gdzieś to brandować pod wspólną marką, innymi słowy postawić na jakość i wycietrzewić ten medialny syf jednakże pomysł upadł ... brak czasu, niskie zainteresowanie... póki co w naszym mieście "każdy sobie rzepkę skrobie" a ludzie tacy nieufni. Wierzę w mądrość społeczeństwa, nie wierzę mediom i politykom :)

Co do tej "organizacji" będę wdzięczny za szczegóły.

Pozdrawiam!

Podpis użytkownika:

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 23:29

Info prześlę Ci mailem. Razem z ludźmi z paru miejsc w Polsce pracujemy nad pewnym projektem. Wchodzimy w to swoimi umiejętnościami, pasją i konsekwencją, no i know-how. To więcej, niż komukolwiek się wydaje.
Jutro.

Podpis użytkownika:
www.PrzemoSaracen.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu