forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Młodzieżowa Nagroda Roku Poprzedni temat :: Następny temat
Młodzieżowa Nagroda Roku
Autor Wiadomość
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 22:33

hehe... :) nie ale jakby tak głębiej pomysleć... to może... to jest jednak trudne bo to jest jednak wysoki poziom...

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 22:43

To oczywiste, żeby kogoś zgłosić do nagrody, musi on prezentować wysoki poziom w swojej kategorii... :) Wydaje mi się, że w sporcie lubińskim są takie osoby... :?:
Zresztą w sytuacji konkursu trzeba też znać jego regulamin, żeby kandydata nie odrzucono w "przedbiegach"... :diabelek:

Podpis użytkownika:
Aneczka
Bywalec

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 08:41

Napewno jest wielu utalentowanych młodych ludzi...ale mimo wszystko takie osiągnięcia bedzie trudno przebić...

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 23:11

Sam kiedyś byłem uczniem PSM wiem jakie to menczonce więc chłopak powinien dostać tą nagrode 8)

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 09:04

Myślę, że najważniejsza jest sama idea, aby doceniać młodych ludzi i zachęcać ich do pracy nad sobą...

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 14:23

andros, zachecaja, zachecaja :) ale czy ten chlopak o ktorym wspomniales w koncu dostal ta nagrode, czy tylko byl nominowany i mowili ze za mlody jeszcze?

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 18:05

Te nchłopak to największy lubiński talent a nasze władze skąpią mu nagrody dojdzie do tego że "Chłop" dostanie doła i rzuci skrzypce z okna i zobaczymy jak wtedy tłumaczyć się będzie Jury owego konkursu albo on jest sprawiedliwy albo wypchajcie się z takim "czymś"

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 18:09

Vendro, dla jasności trzeba zauważyć, że przenikają się tu dwa tematy:
1. Nagroda Miasta Lubina oraz
2. Młodzieżowa Nagroda Roku.

W Konkursie "1" Piotrek Jasiurkowski był zgłaszany przynajmniej 3 razy (może nawet częściej), ale nagrody nie otrzymał ... Jak, mniej więcej, się to odbywa opisuje regulamin ogłoszony przez "dorosłą" Radę Miasta, również w tym roku...

Czy w Konkursie "2" Piotrek był zgłaszany? Nie wiem... Zresztą nagroda ta od lat nie jest przyznawana...Wydaje mi się, że warto zorganizować działania w intencji przywrócenia tego Konkursu ("2").

Tak na marginesie:
W 2002 roku przeprowadziłem batalię na rzecz przyznania nagrody Rivendellowi (zgłosiłem kandydaturę Kamila Rogińskiego, bo jest to nagroda indywidualna)...
Zainteresowani mogą o tym poczytać trochę więcej na stronie GLC: http://www.grupaludzicienia.webpark.pl/ (temat: "Nagroda Miasta Lubina")

Podpis użytkownika:
czarny
Bywalec

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 18:21

z cała poewnoscia Ja na ta nagrode zasługuje :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
www.acid.pl :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:

Podpis użytkownika:
HYPNOSIS SS !!!
ACID LUBIN-!!!
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 18:25

To musisz się sam zgłosić... :mrugniecie:

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 12:11

andros napisał/a:
W Konkursie "1" Piotrek Jasiurkowski był zgłaszany przynajmniej 3 razy (może nawet częściej), ale nagrody nie otrzymał ... Jak, mniej więcej, się to odbywa opisuje regulamin ogłoszony przez "dorosłą" Radę Miasta, również w tym roku...

Bez sensu jak dla mnie, chlipak najwiekszy talent - tak go okreslaja (ja go nie znam, wiec nie pisze ze 'moim zdaniem'), a tyle razy byl nominowany i ani razu mu nie przyznali tej nagrody? To jest conajmniej smieszne.

Podpis użytkownika:
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 20:21

Problemem jest, jak mi się wydaje, sam sposób przyznawania Nagrody... :mrugniecie:
Laureata powinni wybierać bezpośrednio sami mieszkańcy... :lol:

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 20:29

myślę że fajnie jakby powróciło... ale cóż... :( największy talent został niedoceniony nieraz naprawde może to być groźne... :|

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 20:41

To samo chyba nie powróci...

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 07:55

Może wyszlibyśmy z inicjatywą o zorganizowanie czegoś podobnego... :) :D

Podpis użytkownika:
Strona 2 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu