forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » te billboardy to w związku z czem? Poprzedni temat :: Następny temat
te billboardy to w związku z czem?
Autor Wiadomość
obserwator
Bywalec

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 19:31

Bo widzisz Realisto, stara jak świat prawda z zakresu marketingu mówi, "nie ważne co o Tobie gadają, byle gadali"... i druga prawda/zasada, że goła baba to najlepszy materiał na przyciągniecie wzroku i stosuje się ją od setki lat na elementach marketingu zewnętrznego, na plakatach, kalendarzach ulotkach, a tylko po to, że gwarantuje z dość dużą skuteczością, że odbiorca zajrzy, spojrzy, może zapamięta, ale utrwali mu się - więć efekt będzie osiągnięty o niebo skutczniej niż cokolwiek innego...

- więc czy chcesz czy nie, stałeś się encyklopedyczną ofiarą tychże - czyli jaki z tego morał? Działa Panie... działa :) )) - i masz odpowiedź, na większość Twoich konwulsji.
Muza do tego poszła krok dalej, stosując tzw. proces dwu etapowy wizualnej części swojej kampanii... ale to inna bajka i nie tu o tym opowieść - mnie się nawet podoba. Fakt, to nie jakość klasy stołecznej czy międzynarodowej, ale jak na lubin bardzo poprawnie i pozytywnie.
I wcale się nie dziwię ich pomysłom i sposobom walki. Gdyby nie fakt, że to nie prywatne przedsiębiorstwo, można by bardziej w goliznę polecieć ;) - a'la kolorowe pisemka, byłoby jeszcze skuteczniej..no ale.... :)

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 21:03

obserwator napisał/a:
....... czyli jaki z tego morał? Działa Panie... działa :) )) ......

No tak, działa. Z tym że nie to co trzeba i nie tam gdzie trzeba.

Widok 3 gołych Pań sprawia, że "pompka" szybciej pracuje, ale jaki to ma związek z promocją centrum kultury? Tego związku po prostu nie ma.

Serwowanie erotyki na ulicy jako "samcowi", który dodatkowo własnie skończył puszkę złocistego płynu, gdzieś tam podświadomie mi się podoba,

Jako podatnika i obywatela który pośrednio za to płaci - szlag mnie trafia. Jedyny wniosek i efekt marketingowy z tej kampanii jest taki, że ktoś tu ma za dużo pieniędzy, skoro je marnotrawi na plakaty z golizną. Widocznie trzeba obciąć Muzie dotacje i przeznaczyć je np. na MDK. I to jest opinia nie tylko moja.

Podpis użytkownika:
Inicjatywa dla Lubina - www.inicjatywa.elubin.pl/dokuwiki

Portal tematyczny poświęcony rozwojowi Lubina.

obserwator
Bywalec

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 23:17

No brawo brawo... jak tak czytam co piszesz.. to czasem wydaje mi się, że pasujesz do serialu Rancho, na wójta... bez urazy - ale samo tak się nasuwa - a właśnie jestem po telewizyjnej lekturze tegoż... a przecież wybory blisko... więc może jakiś pomysł masz, znów i po raz kolejny?
no no.. niezły powrót... winszuję :)
..a i pozdrawiam

ps... ech... populizm...

Podpis użytkownika:

JasioJasio
Weteran

Wysłany: Pon Maj 04, 2009 08:24

Osobiście uważam, że te plakaty raczej intrygują jak promują goliznę. Przyznam jednak, że ich przesłanie jest mocno enigmatyczne winny się chyba uzupełniać albo po tygodniu czy dwóch trzeba było powiesić kolejne, które rozjaśniłybyb trochę sens akcji.Jesli miałbym szukać kasy na MDK jak wspomniał {b}realista[/b], to prędzej, dużo prędzej, za plakaty wyborcze Pani Starościny i jeszcze jednego gościa, który mi w pamięć nie zapadł wiszące przy Hutniczej. To dopiero jest ordynarna reklama za nasze pieniądze.

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Pon Maj 04, 2009 12:03

obserwator napisał/a:
...ps... ech... populizm...

Populizm to raczej rozdawnictwo publicznych pieniędzy, obietnice z tym rozdawnictwem związane oraz marnotrawienie publicznych pieniędzy.

Ja jestem przeciwny rozdawnictwu i marnotrawstwu niezaleznie która strona polityczna to robi - bo za to płacę z własnej kieszeni co miesiąc.

Takie cyrki jak plakaty na hutniczej o których mówi JasioJasio (swoją drogą kolejny goły plakat muzy też tam jest) to śmianie się w twarz mieszkancom miasta. Jak tą "informację o wykonawcy" zobaczyłem to musiałem oczy przecierać.

Podpis użytkownika:
Inicjatywa dla Lubina - www.inicjatywa.elubin.pl/dokuwiki

Portal tematyczny poświęcony rozwojowi Lubina.

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu