forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » Reklamy Poprzedni temat :: Następny temat
Reklamy
Autor Wiadomość
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 13:48

oki:)

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI

elektryk
Administrator

Wysłany: Nie Mar 01, 2009 01:34

Tak z rozpędu naprawiłem jeszcze powiadamianie na GG. Co jeszcze możemy dla Was zrobić ? ;)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 17:24

Cytat:
na stronie głównej takie małe myk - ostatnie tematy. najpopularniejsze, najczęściej czytane. Mam nadzieję, iż ułatwi to poruszanie się po forum ;)

Brakowało mi faktycznie listy "ostatnich tematów". Ale za krótka jest :) Czy użytkownik mógłby samodzielnie ustawić liczbę tychże tematów? A "najczęściej czytane" i "najpopularniejsze" mnie nie interesują - chciałabym mieć możliwość ich wyłączenia. I czy blok z tym "małym myk" mógłby zmienić położenie? - na górze kompletnie mi nie pasuje ;)
uff :)

Podpis użytkownika:

elektryk
Administrator

Wysłany: Nie Mar 08, 2009 20:37

If_onko na wstępie składam najsereczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet ;)

W kwestii ostatnich tematów - od zawsze listę ostatnich a w dodatku nieprzeczytanych tematów znajdziesz na stronie głównej w Zobacz posty nieprzeczytane lub Zobacz posty od ostatniej wizyty ;) Jest ich tam tak wiele, ile nie udało się Tobie przeczytać zarówno od zawsze, od momentu "zresetowania listy" (opcja Oznacz wszystkie fora jako przeczytane) lub od ostatniej wizyty, takie dyskretne linki pod "małym myk" - zachęcam do stosowania :)

Apropo małego "myk" w najbliższych dniach postaram się dodać opcję wyłączenia małego myk w edycji profilu lub troszkę bardziej "wkomponować" w fotrum. Jednakże obawiam się, iż zmiana lokalizacji nie będzie możliwa... "małe myk" nie jest narzędziem kompleksowym. Ma za zadanie zaciekawić przede wszystkim nowych gości tematami na naszym forum, tak jakby "esencja z całokształtu".

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pon Mar 09, 2009 16:26

Cytat:
składam najsereczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet ;)

i wzajemnie, i wzajemnie :)

Cytat:
W kwestii ostatnich tematów - od zawsze listę ostatnich a w dodatku nieprzeczytanych tematów znajdziesz na stronie głównej [...]takie dyskretne linki pod "małym myk" - zachęcam do stosowania :)

hmm.. wchodzę na forum, czytam 'posty od ostatniej wizyty', wychodzę z forum, wracam tu np. po godzinie, bo postanowiłam odpowiedzieć na wcześniej przeczytany post - i muszę go ... szukać, bo przecież nie funkcjonuje on już na listach 'nieprzeczytane' i 'posty od ostatniej wizyty'.. no chyba że te 'dyskretne linki' skrywają jakąś tajemnicę, której nie dostrzegam

Cytat:
zmiana lokalizacji nie będzie możliwa...

a szkoda :)

pozdrawiam :)

Podpis użytkownika:

elektryk
Administrator

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 20:56

Dziękuję, dziękuję ;)

A więc if_onko otóż jest i sposób na rozwiązanie problemu nazwijmy go "powracającego użytkownika" ;) Może nie tak ergonomiczny aczkolwiek równie prosty:

Wchodzimy w Szukaj i u dołu znajduje się takie "małe myk" jak Przeszukaj ostanie -> wybieramy okres czasu jaki chcemy przeszukać lub nic nie wybieramy zostawiając "Wszystkie posty" i :hihi: mamy wszystkie ostatnie posty lub w wybranym okresie czasu poukładane chronologicznie od najświeższego do najstarszego.

Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
Jacek

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 21:35

Cytat:
takie "małe myk" jak Przeszukaj ostanie

fajniutkie ;) umknęła mi ta opcja, się nie wczułam w forum - to chyba efekt mojej alergii na phpBB :)

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu