forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Do wszystkich którzy kupili mieszkanie w Fdm-2 Poprzedni temat :: Następny temat
Do wszystkich którzy kupili mieszkanie w Fdm-2
Autor Wiadomość
pesymista
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lis 02, 2009 20:42

wiesz nie widziałem jej na zebraniu,ani na osiedlu z tego co wiem to tylko księgowy marek faktycznie tu mieszka ,miał też mieszkać andrzej o. ale chyba nie mieszka .dzisiaj się dowiedziałem ,że coś się tam rozpadło i ma ich przejąć jakaś "magiczna spółka",ale to tylko plotki nie potwierdzone faktami,
pozdrawiam :cool:

Podpis użytkownika:

hasta la vista Nevil

WTAJEMNICZONY
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 18:22

HEY, BARANOWA, NIBY NIE PRACUJE W FIREMCE, RESZTA BRYGADY NIERUCHOMOSCI POLEGLA, PARU BUDOWLANCOW MUSIALO ODEJSC Z FIRMY POD PRESJA KRYZYSU, FDM-M4PLUS-WEND SZALEJE NA LESNEJ, A CO DALEJ TO NIKT NIE WIE
PZDR.

Podpis użytkownika:

Rafał
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 15:19

Witam!Dużo problemów natury organizacyjnej. Życzę wszystkim żeby w Nowym Roku odeszły w niepamięc i żebyście mogli zamieszkać w nowych mieszkankach. Radzę zjednoczyć siły i wspólnie z zarządcą walczyć o swoje. A zarządcę wybraliście sami, czy został wam narzucony. Pytam ponieważ mieszkałem we wspólnocie zarządzanej przez CZN i koszty utrzymania mieszkania znacznie wzrosły, gdy sie pojawił, a niektóre zapisy umowy były delikatnie mówiąc kontrowersyjne. Radzę rozejrzeć się bo jest na rynku kilka firm zarządzających nieruchomościami i może warto porównać oferty. Zaznaczam,że nie jestem zarządcą, ani pracownikiem żadnych z tych firm.
Pozdrawiam!

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Osiedle: Kochanowskiego
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 12:49

Witam
Nie bede zakladał nowego watku,wiec wrzuce to tutaj.Czy nikomu kto mieszka na tym smiesznym osiedlu nie przeszkadza bu...rdel jaki tam panuje??bo odnosze wrażenie ,ze tak wlasnie jest.mieszkanka raz napisala do lubin.pl ,ze jej smieci przeszkadzaja od budowy urbexu.No ale to ,ze sama nie ma gdzie ich wyrzucac,bo fdm to zostawil nie zrobione smietniki i stoja kosze miedzy autami na parkingu to nic...to nie jest juz juz nawet smieszne.Sam mam juz tego serdecznie dosc,byc moze warto by sie bylo zastanowic nad tym czy nie zmienic zarzadcy wspolnoty,bo jak widac CZN jedynie zapewnil sprzataczki.Reszty nie umie biedny...Oswietlenie nie wykonane i pewnie jak sami mieszkancy tego nie zrobia-bo oplacany fundusz to pewnie do prezesa kieszeni idzie;to nie bedzie zrobione wogole.Juz widzialem plany wykonania oswietlenia otaczajacego nas fdm 3 apartamentowcow.Oni to choc maja zapewnione w umowie.My nie mielismy tego i dlatego mamy noc na osiedlu-bo wykonawca nie mial w umowie,ze zobowiazuje sie na wykonanie oswietlenia.Dodam jeszcze ,ze jak juz wiem od mieszkancow innego osiedla zarzadzanego przez CZN,jest to słaby zarzadca wspolnoty.O wszystko musisz walczyc i to wiele razy.
Zainteresowanym moge przesłac dokument z oswietleniem na fdm-3.By zobaczyli co sie naprawde dzieje.

Pozdrawiam i licze na ozywienie i tak komentowanego tematu

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 09:41

Witam
Dodam tylko na deser,bo zapomnialem o tym wczoraj napisac ,ze do piatku przedwczoraj nie wplynelo zadne podanie do energetyki o wykonanie oswietlenia na naszym osiedlu.Wiec moze ida na latwizne i chca by lampy z apartamentowcow nam wystarczyly ;-) A jak kazdy pamieta na tablicach w klatkach wisialo info o wykonaniu do konca czerwca (z tego co dobrze pamietam) oswietlenia na naszym osiedlu...Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 20:49

Witam serdecznie.

Już pora działać - trzeba zmienić zarządce -- CZN -- nie daje rady - tym Panom podziękujemy !!! Pozdrawia Maciej

Kiedy zebranie ???

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 20:50

Witam serdecznie.

Już pora działać - trzeba zmienić zarządce -- CZN -- nie daje rady - tym Panom podziękujemy !!! Pozdrawia Maciej

Kiedy zebranie ???

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:01

Witam

Nikt nic nie mówi,a jak sie dowiedziałem ponoć już jest w planach zmiana zarzadcy wspólnoty.No i nareszcie !przecież to co sie dzieje juz dawno wołało o pomste...jak sie dowiedziałem RTBS ma sie nami zająć...jeśli do tego dojdzie i o ile to wogóle prawda,to może wreszcie wyjdziemy z tego gów...na 3 smietników zrobic nie mogli nawet do konca ;) ,a pieniądze na fundusz remontowy,które tak naprawde bez podstaw były płacone - bo istnieje cos takiego jak gwarancja,juz zostaly wydane.Zawyżane były faktury dla firm ,które wymieniały żarówki na klatkach np itd...
Pozdrawiam i życze udanego miaszkania :)

Podpis użytkownika:

pesymista
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 06, 2010 22:39

zmiana zarządcy będzie miała tylko wspólnota z tego pierwszego bloku oni potrafili się zebrać i coś z tym zrobić a podkowa no cóż tonie w długach

Podpis użytkownika:

hasta la vista Nevil

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 22:42

Cytat:
oni potrafili się zebrać i coś z tym zrobić

A skad to wiesz?jesli ma sie zmienic zarzadca tylko 1 bloku to chyba nie jest to polowa mieszkancow?choc moze taka decyzje moze podejmowac kazda klatka ... nie wiem juz sam.kiedy wogole sa jakies spotkania wspolnoty?bo chetnie sam bym glos wkoncu zabral.bo jesli chodzi o organizacje to juz mnie trafia...sniegu nie odgarniaja,czekaja az auta rozjezdza,lamp nie ma.
POZDRO

Podpis użytkownika:

pesymista
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 19:07

ostatnio rozmawiałem z dziewczyną z tego pierwszego bloku i ona mówiła ,że od 1 lutego zmieniają zarządce na rtbs a jeszcze inny gość mi mówił ,że zablokowali czn -owi konto i sami robia wszystkie opłaty utworzyli tęż osobne konto na fundusz remontowy ,ale szczegółów nie znam swoja droga też moglibyśmy zablokowac mu dostęp do konta za złe zarządzanie ,ale do tego trzeba konkretnych ludzi co by się do tego zabrali

Podpis użytkownika:

hasta la vista Nevil

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Gru 19, 2010 22:34

A ty z której klatki jestes pesymista?moze sie jakos zgadamy?moze razem z tym 1 blokiem cos wymyslimy wspolnie,w koncu to w naszym interesie no nie?do stracenia przeciez nic nie mamy.ale wtopa z tymi mieszkaniami...masakra.dzwoniac do tego biura to jak do debili,mowisz im o jakims problemie -gosc zlecenie grzecznie przyjmuje i tyle bylo z tego.zarowki na polowie pionu mamy popalone w 5 F nikt nie przyjdzie.nie wiem moze innym to nie przeszkadza...brak slów.kazdy se gniazdko sciele ,a nie dba o takie podstawy nie?u mnie w klatce ogólnie syf...ulamana kafelka na schodach,sciany nie pomalowane,kawal tynku odpad w srodku klatki-poracha.polowie domofon nie dziala:)sam chyba 4 miesiace walczylem o to by mi go naprawili.az wreszcie sie udalo :-o

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 23:03

Witam
Bez zbednego owijania,urbex nam choc troche ulatwia widze zycie :jezyk: ,przy drodze wreszcie pojawily sie 3 lampy,dobre i tyle ;-)

Podpis użytkownika:

pesymista
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 21:03

to nie urbex załatwił te lampy uporczywość mieszkanców a konkretnie dwóch osób ,które wiedziały gdie z tym uderzyć ,jak się uda to jeszcze w tym roku postawią reszte latarni aż do starego lubina i zrobią nam drogę tylko wodociągi muszą swoją robotę zkonczyć ,ale nie zapeszam

Podpis użytkownika:

hasta la vista Nevil

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 26, 2011 12:51

Cytat:
jak się uda to jeszcze w tym roku postawią reszte latarni aż do starego lubina

Masz na mysli od zakretu w nasze bloki az do slamsów?No jeśli to prawda to faktycznie czapki z głów.Z czyjej kasy to było wykonane?Wspólnoty czy jak?
Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Strona 6 z 7  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu