forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Do wszystkich którzy kupili mieszkanie w Fdm-2 Poprzedni temat :: Następny temat
Do wszystkich którzy kupili mieszkanie w Fdm-2
Autor Wiadomość
adi123123
Nowy(a) na forum

Osiedle: Kochanowskiego
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 17:06

Witam !
Mam takie pytanie do Was wszystkich,ktorzy nabyli tutaj mieszkanie.Czy zna ktos realna date zakonczenia budowy i tym samy mozliwosc wejscia do mieszkania?W umowach zapisane bylo ,ze jest to koniec grudnia.Ale szczerze mowiac nie widze zbyt wielkich szans i to nie mam na mysli stanu budowy.Bo pomijajac jeden fragment bloku,gdzie nie ma dachu wogole(nie wiem co tam sie stalo,ludzie nie zaplacili),to budowa idzie dosc szysko.Z dobrych zrodel wiem,ze fdm ma problem z przylaczeniem sie do linii wysokiego napiecia.Wszystko jest daleko w lesie i pozostaje tak naprawde w kwestii energetyki.czy moze wie ktos cos wiecej?bo kontatkujac sie z biurem FDM-u kobieta mnie tylko rozbroila slowami,ze przeciez robotnicy maja tam prad na budowie to dla ludzi tez na pewno bedzie.a jakbym chcial wiedziec wiecej,to musialbym sie z prezesem rozmawiac,ktory akurat jest zajety...
Za wszelkie informacje z gory dziekuje.No trzeba sie mysle doinformowywac na wzajem nie?my mieszkancy nowego osiedla...
Pozdrowienia!

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 15:52

Witam !!!

Sytuacja jak widać na budowie naszego nowego osiedla FDM-2 nie jest najlepsza. Do tej pory nie ma kompletnego zadaszenia podkowy. Brak drogi dojazdowej dla mieszkańców. Poza tym roboty wewnątrz budynku to tragedia - piwnice + pomieszczenie gospodarcze tzw. kotłownia nie istnieje. Myślę, że FDM będzie miał spory poślizg z przekazywaniem lokalów mieszkalnych.

Zachęcam do umieszczania wszelkich informacji na temat przedmiotowej budowy.

Podpis użytkownika:

surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 16:28

Żeby się tylko nie okazało, że to pierwszy deweloper w mieście, który polegnie...

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 23:47

Cytat:
Żeby się tylko nie okazało, że to pierwszy deweloper w mieście, który polegnie...

Jesli o to chodzi,to raczej bym sie nie martwil.bo z finansami jakos im chyba nie idzie najgorzej.mialbym raczej problemy z ich organizacja prac na budowie tego osiedla.moze nie jest najgorzej-patrzac np na budowe DEX-a ;) ,ale sa widoczne bledy.raz ,ze nie ma wlasnie drogi dojazdowej i kotlowni jak wspomnial kolega wyzej.Inna sprawa ,ze nie ma sladu po klatkach schodowych i wiekszosc poddasza jest nie wykonczona.Niemniej jednak kieronik budowy zapenia,ze termin zakonczenia jest zgodny ze stanem faktycznym.
Ciekaw jestem jak bedzie naprawde.

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 23:47

Cytat:

Jesli o to chodzi,to raczej bym sie nie martwil.bo z finansami jakos im chyba nie idzie najgorzej.mialbym raczej problemy z ich organizacja prac na budowie tego osiedla.moze nie jest najgorzej-patrzac np na budowe DEX-a ;) ,ale sa widoczne bledy.raz ,ze nie ma wlasnie drogi dojazdowej i kotlowni jak wspomnial kolega wyzej.Inna sprawa ,ze nie ma sladu po klatkach schodowych i wiekszosc poddasza jest nie wykonczona.Niemniej jednak kieronik budowy zapenia,ze termin zakonczenia jest zgodny ze stanem faktycznym.
Ciekaw jestem jak bedzie naprawde.

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 19, 2008 09:31

Witam!!!

Apropo budowy Osiedla ZIELONA PODKOWA DEX'a to juz w ogóle DRAMAT. Co nie zmienia faktu, że FDM należy chwalić.

Konsultowałem się z pracownikiem, FDM (bardzo miły Pan), który zapewniał mnie, że prace prowadzone na budowie FDM-2 są zgodne z harmonogramem prac i budowa zostanie zakończona w terminie! Hm..... Ok - Rozumie, że nie chcą siać PANIKI. Ja jestem innego zdania. Tym bardziej, że sami widzicie, co dzieje się za oknem - IDZIE ZIMA.

W piątek postaram się sie odwiedzić swoje mieszkanie --- to i rozglądnę sie tu i tam. Napisze więcej.

Bądźmy dobrej myśli.

Aaa jeszcze jedno -- doszły mnie słuchy, że Firma FDM zmienia siedzibę. Z Przylesia uciekają na ustronie. Mają do wykorzystania jeden z domków na osiedlu FDM-1 bodajże pierwszy z brzegu.

Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Sro Lis 19, 2008 16:09

dM, a możesz napisać , co sie dzieje z budową DEXa?

Podpis użytkownika:

surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Sro Lis 19, 2008 22:39

A jak sytuacja w RTBS, naszym lokalnym gigancie deweloperskim? W ostatnim budynku mieszkanka już nie schodziły jak ciepłe bułeczki. ;)

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 19, 2008 23:13

Cytat:
co sie dzieje z budową DEXa?

jesli moge tak od siebie dodac to jeden wielki bu...el tam panuje.nieznam sie na fachu budowlanym,ale jak widze z ilu rodzajow cegiel polatane sa te bloki(blok) to az zal chwyta za serce.no nikt mi nie powie ,ze tak ma byc ;) .nie wspomne juz o tempie inwestycji,ktore powala na kolana swoja predkoscia.tu juz tynki klada na zewnatrz nie wiem po co by pokazac ,ze tez umieja ?jak 2 metry obok jeszcze sciane robili cegla po cegle.szczerze wspolczuje lokalizacji mieszkancom tej podkowy.

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 19:51

witam!!!

Czy ktoś ma najświeższe wiadomości na temat postępów budowy na osiedlu FDM-2? Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 23:54

dM napisał/a:
witam!!!

Czy ktoś ma najświeższe wiadomości na temat postępów budowy na osiedlu FDM-2? Pozdrawiam

Witam!
W czwartek bede wiedzial odnosnie aktualnych terminow oddania mieszkan.z tego co na chwile obecna wiem termin oddania segmentow a i b ma byc zgodny z umowa.co do reszty nie wiem czy tak bedzie;jak znam zycie pewnie nie.Co moge dodac to jak widac wstawiaja juz barierki na balkonach i koncza tynkowac zewnatrz ostatnie segmenty.dowiedzialem sie rowniez ze prawdopodobnie sa juz grzejniki w mieszkaniach.czekaja jeszcze na drzwi.Pozdrawiam!

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Gru 04, 2008 12:55

Witam!!!

W dniu dzisiejszym byłem na terenie budowy osiedla FDM-2. Podzielę sie z Wami informacjami, co dojrzałem.

1. Kładą kafelki w klatkach.
2. Np. w moim mieszkaniu pojawiła się sie instalacja gazowa, grzejniki.
3. Myślę, że nie długo będą wstawiać drzwi, ponieważ pojawiają się futryny.
4. Podkowa jest daleko w lesie.
5. Piwnice to tragedia.
Generalnie krajobraz księżycowy.
Myślę, że segment A i B zostanie oddany w terminie.

Poniżej kilka zdjęć, które dzisiaj zrobiłem.

http://img223.imageshack....p1060366uk5.jpg

http://img184.imageshack....p1060367jz1.jpg

http://img509.imageshack....p1060368qn6.jpg

http://img509.imageshack....p1060369vr5.jpg

http://img223.imageshack....p1060371tz8.jpg

http://img509.imageshack....p1060372hj4.jpg

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Czw Gru 04, 2008 19:13

Kiedyś wszystkie domki jednorodzinne musiały być kwadratowe, a bloki nieszczęśliwie szare i kanciaste, tak teraz wszystkie "domy wielorodzinne"/bloki również wyglądają tak samo. Wesołe :)

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

adi123123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 10, 2008 23:42

Dzis dowiedzialem sie ,ze juz pomontowane sa kotly grzewcze w piwnicach i montuja juz drzwi wejsiowe do domu.Od przyszlego poniedzialku maja juz zrobic probne grzaniew domach.pozdrawiam!

Podpis użytkownika:

dM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 13, 2009 12:24

Witam!!!

Jakie wieści z placu budowy osiedla FDM-2? Ostatnio wyłączyłem sie z tematu całkowicie. Byłem ostatnio w swoim mieszkaniu, nic sie nie zmieniło:)

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 7  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu