forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » wypowiedz sie Poprzedni temat :: Następny temat
wypowiedz sie
Autor Wiadomość
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Paź 06, 2009 08:47

Od roku współpracuję z Portalem Nasz Lubin

Przez ten rok miałem okazję przekonać się, że Portal Społecznościowy Nasz Lubin chętnie udostępnia swoją przestrzeń informacyjną/reklamową możliwie licznej grupie potencjalnych odbiorców i osób zainteresowanych współtworzeniem Portalu. Chociaż nie mam możliwości podania szerszych danych statystycznych za ten okres wiem przynajmniej, że odwiedziła go nie mała liczba osób (znacznie ponad 2 mln odsłon/wejść) w ciągu roku.

W wyniku współpracy z Portalem osobiście znalazłem też swoje dodatkowe ważne miejsce w sieci internetowej, a kilka projektów kulturalnych, w których uczestniczyłem, zyskało znaczące wsparcie najlepszego patrona medialnego spośród lokalnych mediów.
http://lubin.miasta.pl/co...ategory/49/184/
http://lubin.miasta.pl/co...ategory/72/359/

W dzisiejszych czasach ewidentnie bardziej niż idee liczy się wizerunek, a często opakowanie jest ważniejsze niż towar w nim zawarty...

Nie przeszkadza to jednak wypowiadać wiele ciepłych słów o tym, iż Portal Społecznościowy Nasz Lubin promuje miasto poprzez kulturę - reklamuje i promuje lokalnych twórców, lokalne wydarzenia, zjawiska, inicjatywy, imprezy kulturalne w celu wywołania pożądanych zmian społecznych. Zauważalnie funkcjonuje jako element animacji społeczno-kulturalnej w naszym środowisku lokalnym oraz jako medium promowania sztuki jako takiej.

I za to należą się duże brawa oraz słowa uznania dla p. Marioli i p. Romana...

Podpis użytkownika:

JimiKILLER
Bywalec

Wysłany: Pią Paź 16, 2009 15:58

Super ja w każdym razie na ten portal nie będę wchodził, zresztą osobiście nie poznałem (jeszcze) osoby na której ten portal zrobiłby poztywne wrażenie. Rozumiem, że owa Pani Mariola i Pan Roman to miłe osoby i nie zawsze opakowanie jest najważniejsze, ale litości bez przesady.

Co do statystyk, to to wątpię w te 2 mln i jeszcze jedno odsłona to nie to samo co unikalne kliknięcie.

Czasami jest tak, że same chęci nie wystarczą i potrzeba umiejętności. Nie czepiam sie byle szczegółów, poprostu ta strona to niewypał graficzny oraz programistyczny.

Podpis użytkownika:
Najważniejsza jest wartość człowieka, jej piękno oraz brzydota. Nastaną jeszcze czasy kiedy ci którzy tego nie rozumieją będą niczym liście na drzewach... wisieć.

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Nie Paź 25, 2009 15:57

Jimi, ale ja wcale nie chcę ci wmówić, że ten portal jest piękny, czy cośtam, sam bym to zupełnie inaczej zaprojektował, ale to inna sprawa, ich wybór.

Inna sprawa, że w ogóle lubińskie portale działają od d... strony i nie trzymają się reguł sztuki, no ale niech im tam będzie.

Statystyki? Noooo... ;-) gdybyś widział, jak czołowe portale budują sobie klikalność, jak poszczególne fora znajdują sposób na wzrost, zdziwiłbyś się. Albo i nie.

Podpis użytkownika:

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Sro Sty 27, 2010 14:32

No dobra, jest fajnie, ale ponieważ nie mam gdzie zameldować, to czynię to chyba we właściwym ku temu, czy tam po temu miejscu.

No na moim monitorze Nasz Lubin widzę całkowicie rozsypany.
Kiedy wysyłam zrzut do redakcji NL otrzymuję zwrotkę, że nie dotarło.

A zatem uprzejmie donoszę tym sposobem.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam wszystkich Polaków.

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Mar 28, 2010 12:35

Przemku, w zauważalny i niezrozumiały dla mnie sposób wciąż jakoś szwankuje komunikacja pomiędzy Tobą a portalem Nasz Lubin...
Nie da się nic z tym zrobić..., żeby było lepiej ?

Podpis użytkownika:

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 00:34

Każdy orze jak może.
Ok, bawmy się w rozmowy poprzez forum- ale jak to ma wyglądać? Andros?
Bo nie za bardzo wiem jak?
Niby co?
Że mam mieć swoją działkę w NL? Czy jak? Bo nie wiem?

W momencie, gdy ciągnę Maddogowo, co uwierz mi, nie jest łatwe, choć daje sporo przyjemności, satysfakcji, to ja naprawdę muszę otrzymać jakąś konkretną propozycję (i nie mówię tu o kasie, pengo, fistaszkach, mamonie, papie, ciapie, keszu), a nie tylko hasełko "współpraca".

A ZATEM JAK MA TO WYGLĄDAĆ? PO PROSTU NIE WIEM.

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 08:58

Przemku, powiem krótko. Jeśli ja chcę z kimś współpracować, to w zasadzie dokładnie wiem, na czym ma lub może ta współpraca polegać - werbalizuję to...
Tak też było/jest z moją współpracą w ogóle na niwie kultury i z Portalem Nasz Lubin...
http://lubin.miasta.pl/content/view/1668/325/
http://lubin.miasta.pl/content/view/865/184/

I...trochę mnie dziwi/zaskakuje taka „nieporadność”...

Podpis użytkownika:

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 10:25

Powiem tak: zapraszam cię do czytania Maddogowa. I to by było na tyle w tym temacie.

Podpis użytkownika:

elektryk
Administrator

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 16:40

Z przykrością jestem zmuszony stwierdzić, iż na propozycję współpracy serwisu nasz-lubin z tym forum przesyłaną ok. 3 miesięcy temu do dziś nie doczekałem się odpowiedzi ... mimo wszystko nadal mam nadzieję na kontakt i zapraszam do podjęcia współpracy!

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 20:09

Może w Lubinie to jakaś moda, że tak każdy sobie rzepkę skrobie...

Podpis użytkownika:

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 20:18

Rozwiń to.

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 21:21

Musiałbym wkroczyć na grunt politycznych rozważań, a tym się nie zajmuję...

Podpis użytkownika:

Saracen
Stały bywalec

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 09:01

:lol:

Podpis użytkownika:

elektryk
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 21:11

;) mimo wszystko nie tracę nadziei.
U nas zawsze znajdzie się miejsce dla każdego, komu nie przeszkadza wolność, obiektywizm i niezależność w tonie dobrze rozumianej przyzwoitości a jednocześnie nieszczególnie krępują mnie orientacje naszych współpracowników na co dowodem jest to forum, które mimo licznych zmian przez ostatnie 6 lat ma się całkiem dobrze :D

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 21:57

elektryk, jak mniemam, Twoja nadzieja opiera się na pozytywnym myśleniu, że indywidualista nie musi oznaczać – egoista, samolub, a indywidualizacja, troska o siebie i własna inicjatywa mogą dopełniać się społecznym zaangażowaniem...
Popieram takie myślenie...

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu