forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Nowe mieszkania w Lubinie - FDM i inni Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe mieszkania w Lubinie - FDM i inni
Autor Wiadomość
GregPepe
Bywalec

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 14:28

FDM który buduje mieszkania w 2 miejscach w Lubinie ma robić coś nowego niestety nie wiem dokładnie co.
Mam tylko info z FDM, na pytanie o mieszkania Pani powiedziała że teraz już nie ma ale żeby poczekać bo szykują nową ofertę niestety więcej nie chciała powiedzieć.
Może ktoś wie coś więcej, np. gdzie FDM na jakąś ziemie kupioną.

Edit:
Zmieniłem tytuł żeby nie zakładać znowu kolejnych wątków o deweloperach.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez GregPepe Pią Paź 10, 2008 09:14, w całości zmieniany 2 razy

kataz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 09, 2008 19:31

Nowa inwestycja już rozpoczęta. Spójrz na stronkę
www.osiedle-wiosenne.pl
Fajna lokalizacja . Pzdr.

Podpis użytkownika:
kataz

GregPepe
Bywalec

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 09:12

Skąd wiadomo że to FDM skoro nie podają danych do kontaktu swojej firmy tylko nazwę "Osiedle wiosenne" i na pierwszej stronie jest tylko informacja:

Cytat:
Projekt i nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje A3 Studio Projektowe Architektury.

to osiedle wiosenne to chyba nie FDM, na stronie "kontoakt" nie ma podanej nazwy żadnej znanej firmy. Może ktoś wie co to za developer i czy juz coś budował?

Fdm nowe budynki będzie budował w poblizu swoich poprzednich w okolicach reala.

Oprócz tego, URBEX będzie budował mieszkania na Gwarków przy skrzyżowaniu z Jana Pawła II na miejscu baraku z piwkiem na działce sąsiadującej z budową nowej biedronki.

Podpis użytkownika:

adi123123
Nowy(a) na forum

Osiedle: Kochanowskiego
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 16:09

Cytat:
Fdm nowe budynki będzie budował w poblizu swoich poprzednich w okolicach reala

Pojawi sie obok nowe osiedle FDM-3.Bedzie to osiedle "apartamentowcow" od okolo 50 m2 do 100 bodajrze.Tak wlasnie ma sie pojawic tuz obok tych co sa budowane teraz

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 18, 2016 15:37

Działajcie na podobnej zasadzie - https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-wynajem/poznan Najpierw korzystajcie z najmu nieruchomości, a dopiero później je kupujcie. Zakładając, że będziecie mieli wkład własny. Nastawianie się z góry na zakup nie mając do tego warunków, mija się z celem.

Podpis użytkownika:

remigiusz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 25, 2016 14:56

Nim kupisz mieszkanie czy lokal poczytaj tutaj http://www.finanseosobist...-oplacalny.html aby nie przepłacić lub nie zostać oszukanym.

Podpis użytkownika:

architekt
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sty 27, 2017 09:11

Mnie osobiście bardzo zainteresowały mieszkania pewnego dewelopera http://www.blockpol.pl/inwestycje/lubin/ , który ma swoje inwestycje również we Wrocławiu, bardzo mi się one podobają, jak np. Osiedle na Nowych Żernikach. Z tego co wiem w Lubinie są mieszkania gotowe do odbioru na ul. Górniczej. Zastanawiam się, czy by się tam nie przejść i rozglądnąć. Co o tym myślicie? Słyszeliscie coś może o tej inwestycji?

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu