forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » Brak konkursów ! ! ! Poprzedni temat :: Następny temat
Brak konkursów ! ! !
Autor Wiadomość
Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 07, 2008 18:38

dlaczego w Lubinie od około dwóch lat nie ma zadnych innych konkursów np szerzej pojętych talentów niz tylko wokalisci ?
Czy inne formy sztuki jak instrumentalisci, aktorzy , czy malarze to nie talenty ? !

Podpis użytkownika:

Muza
Początkujący

Wysłany: Wto Lip 08, 2008 22:36

Instrumentalisci - zapraszamy na LuPe
Malarzy zapraszamy na biennale sztuki
Aktorzy - a jak Pan scenarzysta to widzi?

W dziedzinie aktorstwa celuje MDK...
Ale poprosimy Pana o konkurs na Aktora czy tez na konkurs aktorski...

Pozdrawiamy
PS. Sezon Ogorkowy tez rozumiemy

Podpis użytkownika:

Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 09, 2008 08:56

[quote="Muza"]Instrumentalisci - zapraszamy na LuPe

Nie wiem czy wam wiadomo ale Lupa raczej nie ma charakteru Konkursowego ?
a jest to tylko forma prezentacji ale to na marginesie :D

Podpis użytkownika:

Muza
Początkujący

Wysłany: Czw Lip 10, 2008 08:04

Nam wiadomo. Wiadomo tez ze ma sie zakonczyc przegladem konkursowym badz inna forma z nagrodami.
Na pytania trudniejsze braklo konceptu zeby odpowiedziec?

Podpis użytkownika:

Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 10, 2008 08:34

Muza napisał/a:
Nam wiadomo. Wiadomo tez ze ma sie zakonczyc przegladem konkursowym badz inna forma z nagrodami.
Na pytania trudniejsze braklo konceptu zeby odpowiedziec?

Ależ czy to my mamy mieć koncepty czy Wy jako organizatorzy ? ... tak więc sami sobie odpowiedzcie na to pytanie . Ja natomiast zadam wtornie dlaczego nie ma innych konkursów oprocz wokalnych w przeciągu ostatnich dwóch lat? jak juz ustalilismy Lupa nie nalezy do typu konkursowego a czym sie zakończy raczej nie wiadomo , przez cały rok była to tylko i wyłącznie scena prezentacji młodych . Sądze ,że to raczej wam brak pomysłu na konstruktywną odpowiedź :)

Podpis użytkownika:

Muza
Początkujący

Wysłany: Czw Lip 10, 2008 21:44

Panie ... (teraz Sting:);D chyba sie nie rozumiemy
LuPA konczy sie efektami nagrodowymi czyli konkursowymi
Bienale Lubinskie czyli to co robi Wzgorze konczy sie nagrodami
A Pan jako znawca sztuki aktorskiej zostal poproszony o
podanie jak mozna zrobic konkurs aktorski
Jest to o tyle ekstra, ze bylibysmy chyba pierwsi w Polsce
gdyby sie udalo zrobic jakowys konkurs aktoski:) w
miescie bez teatru
Prosimy o wsparcie intelektualne jak to sie robi w miastach z teatrem:)
Jak bylismy mali to w Bielsku byl konkurs na teatry lalkowe...

No to do dziela Panie Sting:)

Pozdrawiamy
PS. A jak tam inne incjatywy?

Podpis użytkownika:

Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 11, 2008 06:11

Może chociaż tyle ,żeby przedstawienia aktorskie ktore ostatnio sie tam dzialy miały możliwosc zderzenia z jakąkolwiek konstruktywną krytyką
czy tez wam raczej niewiadomo ,ze cos takiego sie dzialo w muzie ? :>
a wracając jeszcze do lupy zapewniam ,że ta koncepcja nie ma nic wspolnego z Konkursem (na koniec są tylko wręczame magrody za całokształt) a raczej każdy moze na niej wystapic i tutaj także nie ma jakiegoś Jury które doceniało by starania Lubińskich muzyków nie tylko Wokalistów :D

Więc Pani Muza 1 z całym szacunkiem ( albo i bez ) Usilnie czekam na powazniejsze wydarzenia pod wzdlegem nie tylko muzycznym jak Lupa :D bo na niej każdy jest zawsze najlepszy :) )

Podpis użytkownika:

Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 11, 2008 06:15

Czyli mam też rozumieć ,że według Pani Muzy 1 " efekt nagrodowy " to znaczy tyle samo co konkrusowy ? :>
ciężka sprawa

Podpis użytkownika:

PrzemQs
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 03:29

Za Sting ...
Ja jestem Bardzo ale to Bardzo ciekawy co MUZA powie na temat konkursu fotograficznego??? Czy jest opcja, są chęci??? Czy są jakieś "ALE" lub przeciwności???

Podpis użytkownika:

MUZA1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 08:53

Sting, może zejdź ze mnie, skoro nie ze mną rozmawiasz, a MUZA może sie czuć nieswojo gdy Go tytułujesz Panią

Podpis użytkownika:

MUZA1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 09:33

A tak przy okazji - CK "MUZA" co roku organizuje eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w ramach którego można również startować w kategoriach "Wywiedzione ze Słowa" i "Teatr Jednego Aktora". I kto zgadnie ile jest zgłoszeń łącznie w obu kategoriach? Maksymalnie 4, a i to nie zawsze. I zresztą są to często te same osoby rok po roku.
Próbowaliśmy również organizacji innych konkursów z różnych dziedzin np. FOTO - VIDEO, kulinarnego, na DJa - zgłoszeń było mniej niż palców u jednej ręki.
To chyba daje jakiś obraz zapotrzebowania na tego typu konkursy w naszym mieście.
Ale na pocieszenie dodam, że oprócz konkursów wokalnych (piosenek Majki Jeżowskiej, CICHOSZA, Złotej Nutki czy Sceny Prezentacji Młodych) jesteśmy współorganizatorami Fantasmagorii, gdzie są konkursy literackie, wiedzowe, turnieje gier planszowych, fabularnych, komputerowych itp. U nas odbywają się również konkursy instrumentale organizowane przez PSM czy Konkurs Talentów i wiele innych, których być może nie jesteśmy głównymi organizatorami, ale bez naszej pracy, naszych pracowników, naszego zaplecza mogłoby nie być.

Podpis użytkownika:

PrzemQs
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Lip 19, 2008 16:22

Mojego postu nie było bo nie rozumiem???

Podpis użytkownika:

Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 06:37

heh to śmieszne ale ponownie napisze ...

Lupa to scena prezentacji młodych ktora nie ma nic wspolnego z konkursem i możliwością konkurowania , konstruktywnej krytyki a tylko i wyłącznie pokazania sie !

jeśli chodzi o konkursy instrumentalne to w samej Muzie nie było nic organizowane od dwoch lat. Konkursy talentów tak samo ... wieć o czym tak naprawde pisze Muza ?

Podpis użytkownika:

Filmotforek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 11:37

A może zorganizować festiwal filmów niezależnych???
Wiem, że jest tego typu imprez dużo w Polsce, ale dobrego nigdy za wiele. Ciekawe też jak by wyglądała "rywalizacja" na domowym podwórku z innymi twórcami. Oczywiście mogę pomóc przy organizacji, podając więcej szczegółów a nawet szukając potencjalnych sponsorów itd. Znam osoby, które organizują tego typu imprezy i wiem, że chętnie pomogą mi swym doświadczeniem i wiedzą.
Kiedyś /w 2003 lub 2004/ była tego typu inicjatywa w Muzie. Konkurs dotyczyć miał filmu na temat "Zima da się lubić". Niestety został odwołany w ostatniej chwili z powodu małego zainteresowania odbiorców, ponieważ były tylko dwa filmy /mój i p.Czerwonki z Legnicy/. Tym razem jestem pewien, że pojawiłoby się więcej filmów i uczestników.

Kino niezależne w LUBINIE? Czemu nie! Warto spróbować!

Podpis użytkownika:
Chcę robić dobre filmy!

Sting
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 11:16

No i mamy kolejny Koncert z serii " wokalnych "

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu