forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi Poprzedni temat :: Następny temat
Małe ułatwienie
Autor Wiadomość
hashbar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 18:21

Ja tam proponuje zamieścić na stronie głównej naszego forum okienko zatytułowane np. "Najnowsze posty/tematy" ;) Jak sama nazwa mówi znajdowały by się w nim świeżo dodane posty ;) W ten sposób zwiększyła by się liczba wyświetleń a nawet znalazło by się więcej odpowiedzi ;) Pozdrawiam :)

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 20:29

Drogi kolego jest taka opcja na forum, mianowicie: "Zobacz posty od ostatniej wizyty".

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

hashbar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 17, 2008 12:02

Ta opcja jest tak widoczna że aż nie zauważalna... ;p Może chociaż ją lekko uwidocznić... ;p
OK jest ta opcja... (Po zalogowaniu dopiero ja widać). Chodzi mi o to że jest zbyt ukryta. Jak by ta lista załóżmy tam do 5-ciu pozycji nie mogła by się znaleźć na stronie głównej. Chyba że chodzi i porządek. Ale to tylko "Propozycja i uwaga" Pozdrawiam! ;)

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Czw Sty 17, 2008 15:59

Podgląd do popularnych tematów for, zazwyczaj jest na jakiejś stronie powiązanej z danym forum (np elubin.pl), a nie na samym forum.

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

elektryk
Administrator

Wysłany: Sro Lut 13, 2008 21:24

Jest taka opcja aczkolwiek adresowana dla zewnętrznych witryn.
Implementacja na głównej stronie mija się z celem gdyż posty i tak są sortowane w danym podforum według najświeższych odpowiedzi więc użytkownik niezalogowany nie znający przebiegów wątków na forum przegląda cały temat począwszy od postów najświeższych.
Zarejestrowany użytkownik ma opcje "Zobacz posty od ostatniej wizyty" więc nie ma sensu dublować sprawdzonych mechanizmów.
Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem takiego okienka na swojej stronie - proszę o kontakt.

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu