forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » Odwołane koncerty Poprzedni temat :: Następny temat
Odwołane koncerty
Autor Wiadomość
chukcha
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 09:58

Na początku marca odwołano koncert zespołu Strachy na Lachy, teraz odwołano koncert Renaty Przemyk i Habakuka. Nie podano przyczyn odwołania tych koncertów - przynajmniej nie dotarłem do takowych. Strachy na Lachy przeniesiono na kwiecień, ale wątpię czy odbędzie się ten koncert. Czy regułą stanie się odwoływanie koncertów, tych organizowanych przez CK Muza? Ludzie próbują zorganizować sobie czas aby móc przyjść na koncert,a okazuje się że są robieni przez organizatora w balona.

Podpis użytkownika:

chuchla
Bywalec

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 16:50

Z tego co wiem Strachy przeniosły kilka koncertów na późniejszy termin z powodu choroby basisty i myślę że koncert w obiecanym terminie się odbędzie.
Powodów odwołania Habakuka nie znam, ale z tego co wiem zagrają 31 sierpnia:)

Podpis użytkownika:
To że ja wami gardzę, a Wy się mnie boicie, to nie powód żeby się na siebie obrażać:D

Rzuff
Nowy(a) na forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 20:33

A ja chciałbym zapytać, dlaczego przełożono koncert Lao Che na bliżej nieokreślony termin w sierpniu...?

Podpis użytkownika:
http://puzz.biz.pl/?p=oG45XNVlHUi4

Marek Zawadka
Bywalec

Wysłany: Pią Mar 28, 2008 15:34

Opowiedzi kilka:

1) SNL przelozyly koncert z uwagi na chorobe basisty
2) habakuk juz jest przekladany dwukrotnie
raz z winy zespolu dwa teraz to nasza decyzja z uwagi na fakt iz sprzedanych bylo 30 biletow
3) Lao Che po analizie przelozylismy na 31 sierpnia. Powod. Brak zainteresowania. Zaden bilet nie zostal sprzedany na 14 dni przed koncertem

4) odwolany zostal takze Radio Bagdad i Up Side Down
z powodu braku zainteresowania

Stwierdzenie, izm przekladanie koncertow to jakis zwyczaj jest delikatnie mowiac...

Bowiem ile tych koncertow jest przekladanych tak naprawde

Badz odwolywanych?

Zapraszam jutro na 4 zespolki
oraz do analizy zestawu na kwiecien www.ckmuza.pl

Wszelakie uwagi, na temat rozpoznania rynku prosze sobie darowac albowiem nie logicznych przeslanek na to ze zespol Happysad sprzedaje sie w grudniu 400 biletow w czerwcu 200 i w grudniu 500
nie ma przeslanek logicznych dlaczego na Vadera i spolke przyszlo tylko 350 osob
itd....

Decyduje tutaj...
No wlasnie co?

Bo na pewno nie cena biletu

Podpis użytkownika:

zankau
Początkujący

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 08:48

Loa Che... brak zainteresowania?! :bezglowy:
Lubinianie! :neutralny: - WSTYD!! :kosa:

Podpis użytkownika:
http://fufuell.blogspot.com/

Rzuff
Nowy(a) na forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 10:13

Cytat:
Lao Che po analizie przelozylismy na 31 sierpnia. Powod. Brak zainteresowania. Zaden bilet nie zostal sprzedany na 14 dni przed koncertem

1. nie było żadnych plakatów...
2. nie było infotrmacji na stronie Muzy...
3. kto kupuje bilety wczesniej niż 14 dni przed koncertem?

Podpis użytkownika:
http://puzz.biz.pl/?p=oG45XNVlHUi4

amida
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 12:15

cóż, taka polityka. widocznie łatwiej coś 'zorganizować', ale odwołać, niż promować i liczyć, że będą tegoż wymierne efekty...
dobrze przynajmniej, że odbywają się jakiekolwiek koncerty :diabel:

Podpis użytkownika:
hello, Gość

Marek Zawadka
Bywalec

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 22:21

Witam Amide. A juz sie balem ze cos sie Panu stalo...

Odpowiedzi kilka

1. Kto kupuje bilety na 14 dni przed koncertem....

- Koncert Bajora sprzedany na 14 dni przed
- na koncert Jopek sprzedanych juz jest ponad 100 biletow

to w Lubinie

a Metallica bedzie w maju - biletow niet
The Police w czerwcu - biletow zostalo 3000 sztuk

itd...

problem z przekladaniem koncertow powstal z powodu zmian w terminach SNL i Habakuka
wszystko zaczelo sie pietrzyc
wiec po analizie i rozmowach z zespolami poprzekladalismy je

Amida zarzuca braki w marketingu i promocji
My nie uwazamy ze jestesmy w tym doskonali
niemniej jednak Amid powinien wiedziec ( a wie)
jaka jest frekwencja w kinie w porownaniu do miast innych na Dolnym Slasku
oraz w Polsce w kategorii miast do 100 tys

Amid powinien tez wiedziec o ilosci i jakosci koncertow jakie maja miejsce w Muzie
Powinien tez wiedziec o wielu inicjatywach Muzy

Podsumowujac...
Wedlug naszej wiedzy lepiej jest przeniesc koncert niz gdyby mial on sie odbyc dla 80 - 100 osob. Za dobra to plyta i za dobry zespol

na habakuka, Lao che oraz Renate Przemyk zapraszam w ostatnie dni sierpnia
To juz niebawem

Pozdrawiam
MZ
PS. A Amida, ktora tak frywolnie z diabelkiem pisze o koncertach w Muzie moze powiedziec jakiego zespolu oczekuje:) i kiedy to ostatnio byla w Muzie na koncercie? Bo w kinie tez jej Irek dawno nie widzial. A martwi sie:D

Podpis użytkownika:

amida
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 16:03

oj, amida działała w muzie, fotografowała dni lubina, jest na bieżąco, to wie, co i jak się dzieje [o! koncert kroke był cudny, nieprawdaż?]
wie, jaka jest frekwencja w kinie, wie - biorąc pod uwagę grupy szkolne chętne obejrzenia superprodukcji/ekranizacji lektury/filmu zajmującego czas, który można byłoby bezproduktywnie spędzić w szkole [niepotrzebne skreślić], to całkiem niezła. wiele miast i miasteczek do 100 tysięcy mieszkańców ma gorszą - vide chociażby Polkowice.
tam jednak na koncerty bilety wyprzedane są ze sporym wyprzedzeniem [na ostatni koncert Maleńczuka nie chciano wpuścić nawet dziennikarzy z powodu braku miejsc]. podobnie jest tam ze spektaklami.
i upierać się w tym momencie będę, że to jednak kwestia promocji.
nie sądzę, by przykłady Metalliki czy The Police były dobrymi - przecież to gwiazdy zupełnie innego formatu niż te, które występują w Lubinie. koncerty owych są zupełnie innymi! w kwestii mniejszych koncertów rodzimych wykonawców mam spore porównanie - weźmy pod uwagę choćby wrocławskie: o każdym koncercie można znaleźć informacje nie tylko w Internecie, ale i w prasie, radiu, na plakatach. o każdym. bo co, bo Wrocław jest miastem wojewódzkim? niekoniecznie. Warszawa też jest, a tam słychać tylko o Wielkich...
a co do kupowania biletów na dwa tygodnie przed wydarzeniem...jak odpowiednio wcześnie nie rozgłosi się wieści o owym, to skąd potencjalni chętni mają o nim wiedzieć i z jakiego powodu kupować bilety?
trzymać się więc będę tezy, że wiele zależy od reklamy. niestety, dzisiejszy świat w sporym stopniu na tym sie właśnie opiera...

obawiam się, że Szanowny Pan bierze mnie za kogoś, kim nie jestem, ale może lepiej nie wyprowadzać z błędu?;)

Podpis użytkownika:
hello, Gość

Marek Zawadka
Bywalec

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 21:45

Odpowiedzi kilka

1. Frekwencja.

Lubin 120 tys, Legnica - 2 kina, powiat walbrzych i miasto 6, Jelenia Gora 4, zadno z nich nie przekroczylo 70 tys.
Szkoly tez tam maja

2. Bilety.
Alez oczywiscie, ze Police i metalika to byl przyklad na wyrost
bilety na Bruce Sprinsteena na koncert czerwcowy w Hamburgu byly nie do kupienia juz w grudniu
Oczywiscie

Ale...
Skoro Jopek jest juz w 50% sprzedana?
Skoro Bajor od tygodnia w 100%?

Podkresle.
Caly balagan wzial sie z dwoch przekladek
Gdyby Habakuk zagral w styczniu a SNL w marcu
nie mielibysmy takiej zbitki
probowalismy ratowac sytuacje i sie nie dalo...
to jedno
drugie
Lao Che bylo dwa razy i niestety podkresle NIESTETY nie cieszyl sie uznaniem frekwencyjnym
Ta plyta jest jeszcze lepsza... ale ile to zespolow z dobrymi plytami leglo w Lubinie?

3. Koncerty w Polkowicach a w Lubinie

Mysle ze to jakies nieporozumienie. Bo oferta Polkowic w stosunku do Lubina jest porownywalna co do wielkosci. Tak Teatry maja tam swoje wiosenne 5 minut i bardzo dobrze... w koncu to 10 minut od Lubina, czyli krocej niz z Psiego Pola do Teatru Polskiego

Jak pamietam to w Lubinie mielismy wiele koncertow i teatrow na ktore nikt wejs wiecej nie mogl:) bo byl komplet

4. reklama wroclaw - lubin

Z tego co wiem to my sie reklamujemy nie tylko na swojej stronie czy internetu
sa gazety, jest radio jedno i drugie... czasami - zalezy od rangi imprezy sa bilboardy
sa plakaty wystawione na tzw. miescie (tu akurat mam mieszane uczucia co do estetyki)
ponadto sa zwiastuny i reklamy pokazywane w TV lokalnej a teraz i w inny sposob

Wroclaw rekalmuje sie podobnie plus
plakaty na plotach, budynkach itd...
a na to nie ma przyzwolenia by obklejac szafki energetyczne, ploty itd...

To tyle

prosze zerknac na kwiecien na www.ckmuza.pl
tam jest przesada koncertowa

Podpis użytkownika:

Komin
Nowy(a) na forum

Osiedle: centrum
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 14:59

A gdzie był reklamowany koncert Lao Che? Bo nic o takowym nie wiedziałam, a wybrałabym się na 100%... Wydaje mi się, że jeśli nie ma wspomnianych plakatów, frekwencja naprawdę znacznie się obniża.

Podpis użytkownika:
Can you see my eyes? No? So why did you say that you know me?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu