forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » LOL & ROTFL Poprzedni temat :: Następny temat
LOL & ROTFL
Autor Wiadomość
Veldrin
Weteran

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 16:11

Zaczne od tego, ze nie mam nic do Walentynek, pomysl jest calkiem ok, chociaz tak naprawde Walentyki powinny byc dla zakochanych kazdego dnia.

Przejde teraz do meritum :)
Pomysl zalozenia na forum dzialu Walentynki uwazam za wybitnie poroniony!! Moze nie powinno mnie to dziwic w czasie kiedy wszelkie Reality Show ciesza sie ogromna popularnoscia, ale mimo wszystko tak sie dzieje.

Naprawde macie taka potrzebe exhibicjonizmu? Musicie napisac na forum, ze kogos baardzo kochacie, aby wszyscy o tym wiedzieli? Zakladacie post na forum, notka adresowana do jednej osoby, ale przeczyta ja byc moze duzo, duzo wiecej. Dla mnie to jest jakies chore. Chociaz pewnie zaraz sie okaze, ze to ja jestem chory...

Pewnie niedlugo zostane zjechany przez forumowiczow, byc moze moderator usunie ten post. Mam to gdzies. Jakby nie patrzec post jest na Temat walentynek :P

Milego swietowania

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 16:27

Dlaczego mam ten post usunac? Zostawię go, lecz temat raczej powinien być w dziale opinii o forum.

Zgadzam się z Toba w kwestii, że dla zakochanych każdy dzień jest jak Walentynki.
Czy to pomysł poroniony? Nie, dlaczego... ja mam na ten temat inne zdanie.
To, że ktoś napisze gdzieś, że kogoś bardzo kocha to nie jest to wg. mnie od razu exhibicjonizm. To tak jakby... writerzy od graffiti byli exhibicjoniztami, dlatego że tagują, czy przenoszą swoje prace ze swoich zeszytów na mury... Ale... też czasami ktoś czuje taką potrzebę, że krzyczy dla całego świata, jak bardzo kocha drógą osobę.

Podpis użytkownika:
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 16:34

veldrin masz problemy emocjonalne ? ;p

Szczerze.. tak walentynki u zakochanych sa codziennie .. ale pomysl o ludziach ktorzy maja ochote wykrzyczec jak bardzo kochaja to druga polowe ? zreszta zalozenie kategorii "walentynki" to nie tylko odwoluje sie do tego ze chlopak ma dziewczyne i pisze jak bardzo ja kocha ? przecierz sa i tez przyjaciele? mozna podziekowac przyjacielowi za to co zrobil dla ciebie ? przecierz nikt tu niekogo nie zmusza .. jezeli osoba chcialaby napisac swoje wyznania publicznie to prosze bardzo my to ulatwiamy jako forum. zreszta nie wstydze sie tym ze sam napisalem post do mojej dziewczyny.. ona wie ze ja ja bardzo kocham ale gdy zobaczyla ze jest post w internecie zatytulowany do niej .. bardzo milo jej sie zrobilo ..

co do usuniecia posta .. mysle ze nie zostanie on usuniety .. przynajmniej ja tego nie zamierzam zrobic .. bo to jest forum publiczne kazdy ma prawo do swojego zdania ..
pozatym jest taki fajny dzial jak Propozycje i uwagi i z takim czyms powinno sie wlasnie tam udawac :diabel:

Podpis użytkownika:
Veldrin
Weteran

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 16:54

Junglos napisał/a:
veldrin masz problemy emocjonalne ? ;p

Po prostu mnie to smieszy.

Cytat:

Szczerze.. tak walentynki u zakochanych sa codziennie .. ale pomysl o ludziach ktorzy maja ochote wykrzyczec jak bardzo kochaja to druga polowe ?

krzycz.

Cytat:
przecieŻ sa i tez przyjaciele? mozna podziekowac przyjacielowi za to co zrobil dla ciebie ?

Jakie to slodkie :diabel:

Cytat:

przecieŻ nikt tu nikogo nie zmusza .. jezeli osoba chcialaby napisac swoje wyznania publicznie to prosze bardzo my to ulatwiamy jako forum.

wiem, ze ludzie maja rozne potrzeby, choc ta mnie bawi.

Cytat:
zreszta nie wstydze sie tym ze sam napisalem post do mojej dziewczyny.. ona wie ze ja ja bardzo kocham ale gdy zobaczyla ze jest post w internecie zatytulowany do niej .. bardzo milo jej sie zrobilo ..

ciesze sie.

Cytat:
poza[spacja]tym jest taki fajny dzial jak Propozycje i uwagi i z takim czyms powinno sie wlasnie tam udawac :diabel:

Jako admin mozesz tam go przeniesc. nie bede mam nic przeciwko.

Jak juz mowilem, milego swietowania

BTW. moglbys sie pokazac na CAPO ;)

[ Dodano: Wto Lut 08, 2005 17:03 ]
Nie zauwazylem posta Vendro, ten tez chetnie skomentuje :) dzis mam duza ochote podyskutowac :)

Vendro napisał/a:
Dlaczego mam ten post usunac? Zostawię go, lecz temat raczej powinien być w dziale opinii o forum.

pisalem wyzej, mozecie go przeniesc

Cytat:
Czy to pomysł poroniony? Nie, dlaczego... ja mam na ten temat inne zdanie.
To, że ktoś napisze gdzieś, że kogoś bardzo kocha to nie jest to wg. mnie od razu exhibicjonizm. To tak jakby... writerzy od graffiti byli exhibicjoniztami

Nie mozna porownywac graffiti(jakby nie patrzec,(ciezko mi tu uzyc odpowiedniego slowa...) powiedzmy: sztuki do publicznego wyznawania milosci). Wiadomo, ze sztuka jest sposobem ekspresji, ukazania swych wizji, proba ukazania swoich uczuc. Ale IMHO to cos innego niz takie "Kocham Cie XXX" [bez skojarzen] na forum. To mi traci jakims programem TV dla masy.

Cytat:
Ale... też czasami ktoś czuje taką potrzebę, że krzyczy dla całego świata, jak bardzo kocha drógą osobę.

to trąci pozerstwem :)

Podpis użytkownika:
Junglos
Administrator

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 17:13

hhe veldrin co do Capo to mialem kontuzje :) ale juz w tym tygodniu pojawie sie bo az mnie zrzera od srodka ze nie cwicze ;/ :P

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 18:02

moderatora zapraszam do przeniesienia tematu. To nie to miejsce na takie debaty ... hydepark lub opionie o forum na was czeka.

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 18:13

zrobilbym to od razu, gdybym mial uprawnienia na te pod fora :)

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 00:29

A nie masz ? Ou ... juz sie robi! Junglos jak sie zaklada forum to tez sie ustawia odpowiednie uprawnienia dla odpowiednich grup ... pokop, popatrz, naucz sie :P

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
Junglos
Administrator

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 10:59

szczerze to nie pomyslalem ze sie przydadza :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu