forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » Co z premierą filmu? Poprzedni temat :: Następny temat
Co z premierą filmu?
Autor Wiadomość
hashbar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 17:55

Przeglądając ostatnio stronki o tematyce filmowej natrafiłem na zapowiedź filmu pt: "Rezerwat" . Polska komedia obyczajowa która miała ukazać się 11 stycznia w kinach? Poszukiwałem pliku torrent do filmu na forum ale chyba nikt nie jest w stanie mi pomóc... ;P
Dla ciekawskich mam tu urywek , krótki zwiastun który nie zwiastuje filmu w naszym kinie... ;(
Zapraszam do obejrzenia :) REZERWAT
Na tzw. "Fake'a" czy też amatorke to mi nie wygląda... Chociaż jak wiadomo "Film kompletnie nieznanego reżysera". Nieznanego w sensie, że wypuszcza swój pierwszy film a jest nim Łukasz Palkowski ;)

Tak na marginesie... Dziwna sprawa - Piła 4 zza oceanu dochodzi do nas szybciej niż film który wyprodukowano pod nosem... Nieprawdaż? Chyba że ktoś posiada jakieś logiczne wytłumaczenie i będzie tak miły by wyprowadzić mnie z błędu :)

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 20:47

hashbar napisał/a:
Chyba że ktoś posiada jakieś logiczne wytłumaczenie i będzie tak miły by wyprowadzić mnie z błędu :)

Wytłumaczenie czego?
Że filmu nie ma w Muzie aktualnie? Prawdopodobnie będzie za 2, 3 miesiące w ramach DKF..

Czy że filmu nie ma na torrentach? ...

Bo w innych kinach jest i ludzie recenzje piszą http://serwisy.gazeta.pl/...4,P_FILMY2.html

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu