forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » HayalSpam Poprzedni temat :: Następny temat
HayalSpam
Autor Wiadomość
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 18:30

posty Hayala sponsorowanymi są? bo mimo wszystko męczy ta nachalność elubin.. na gazecie też się promuje http://forum.gazeta.pl/fo...=228&w=68983160

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 22:16

Zwróciłem już uwagę Hayal i dostała ostrzeżenie. Jeżeli jej działalność będzie nadal tak upierdliwa, wyciągniemy jakieś większe konsekwencje.

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
Ostatnio zmieniony przez Dale Cooper Pią Wrz 14, 2007 22:14, w całości zmieniany 2 razy

Hayal
Początkujący

Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 21:52

nie są sponsorowanymi, to po pierwsze, po drugie jak Ci przeszkadza, to nie czytaj, po trzecie mogę sobie dawać linka na jakim chcę forum bo mam do tego prawo, po czwarte jak są linkowane teksty lubin.pl to jakoś nie stanowi to problemu... a jeżeli coś Cię tak razi to napisz mi to w pryw. wiad. a nie zakładasz piękny temat "HayalSpam"...

nie Hayalowi - tylko Hayal i nie jemu tylko jej - ot taka mała różnica... a co do mojej "upierdliwej działalności" to zdaje się ze tylko if_onie i Tobie to tak bardzo przeszkadza... poza tym pokaż mi miejsce i punkt, gdzie jest zakaz umieszczania linków...

pozdrawiam...

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 22:10

Zaśmiecanie forum jest niezgodne z "regulaminem". Wrzucanie 3 swoich wypowiedzi pod rząd też nie jest zbyt normalne. Dodawanie samego linku w temacie to szczyt szczytów...

Na 90% for już dawno byłby banik.

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 22:15

Hayal napisał/a:
po trzecie mogę sobie dawać linka

"dawaj sobie linka" i przy okazji dopisz jakiś komentarz, aby zainicjować dyskusję.. bo forum to miejsce dyskusji, nieprawdaż? a rzucanie seriami linków, nieopatrzonymi komentarzem, uważam za spam..
Cytat:
a jeżeli coś Cię tak razi to napisz mi to w pryw. wiad.

Nie mam w zwyczaju pisania PM, gdy coś mnie razi czy też nie razi. Wygłaszam swoje zdanie publicznie..
Cytat:
a nie zakładasz piękny temat "HayalSpam"...

talent literacki mam <LOL>

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 22:22

if_ona, proszę o rozwagę, bo nam się kolejna wojna o <kupę> zrobi.

Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 22:30

Dale Cooper napisał/a:
if_ona, proszę o rozwagę, bo nam się kolejna wojna o <kupę> zrobi.

Pozdrawiam

To ja z mojej strony poproszę o ostrzeżenie - poważnie piszę..

Gdzieś tam w necie mam pod opieką kilka forów i stąd moje pouczające posty.. Zdumiewa mnie, że pozwala się robić mały śmietnik na tym forum, mającym chyba jakieś ambicje.. Ale to już nie mój problem..

EOT z mojej strony ;)

pzdr

Podpis użytkownika:

Hayal
Początkujący

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 00:33

"if_ona" to czy talent literacki masz, to chyba raczej nie Tobie oceniać... poza tym - jak Was tak bardzo rażą te linki, to nie wchodźcie, są osoby, które to robią i nie narzekają. poza tym "Dale Cooper" jeżeli uważasz, że to się kwalifikuje pod ban, to go daj...
zresztą wystarczyło powiedzieć, żeby poza linkami pisać coś, żeby if_ona z "talentem literackim" mogła się wykazać...
(a nie pisanie o jakichś upierdliwościach, nachalnościach i mieszaniu w to inne fora itp. i co do innego forum, to nie Twoja sprawa "if_ona"...)
a ta prośba o ostrzeżenie... senza commento...

Podpis użytkownika:

Soprano
Bywalec

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 01:58

I znowu wyjde na "czarny" charakter, ale proponuje dac sobie spokoj z cenzura na "donos". if_ona nie podoba sie to nie czytaj. Wystarczy, ze na twoj "donos" pozbawili nas dzialu z kawalami o "afroamerykaninach, ktorych kolonisci nie zdazyli zabrac do ameryki", choc wielu sie ten dzial podobal.

Ja na przyklad nie mialem pojecia, ze takie cos jak elubin istnieje, kozystajac z zapodanych tu linkow popatrzylem sobie co tam pisza i tyle. Nie mam czasu i ochoty siedziec caly dzien przed kompem i sprawdzac co w "trawie piszczy", ktos ma, widzial cos ciekawego i podaje linka, ot co. Ktos inny ma ochote przeczyta, ktos nie, inny jeszcze moze skomentuje i tak sie to toczy. Jest na tym forum bezsensowny watek o bocianach mimo to nikt nie domaga sie jego zamkniecia, moze ktos lubi patrzec jak one "to" robia, niech patrzy, ja tam nie wchodze i tyle.

Dale daj sobie wiecej luzu i nie daj sie tak latwo prowokowac "talentowi literackiemu". To co robi Hayal nie jest niezgodne z regulaminem tego forum, a ze jest niezgodne z poczuciem sprawiedliwosci if_ona to jeszcze nie tragedia.

Cytat:
Gdzieś tam w necie mam pod opieką kilka forów i stąd moje pouczające posty.. Zdumiewa mnie, że pozwala się robić mały śmietnik na tym forum, mającym chyba jakieś ambicje.. Ale to już nie mój problem..

Natomiast ja mam "gdzies" tam w necie to ze masz pod opieka kilka forow (pewnie gazeta forum czy cos, bo czesto linkujesz) i nie mam ochoty czytac pouczajacych postow bo nie mam pieciu lat i pouczac mnie nie trzeba.
Proponuje zglosic sie na moderatora, z tego co wiem sa wolne miejsca, wtedy bedziesz miala wplyw na "ambicje" tego forum.

pozdrawiam serdecznie

Podpis użytkownika:
"Dzięki internetowi dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie" - St. Lem 1921-2006

tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 09:29

jest proste rozwiązanie Hayal, niech dalej linkuje (jeśli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko) ale dodaje też kilka najciekawszych zdań z artykułu plus jakąś swoją uwagę, co może rozkręcić dyskusje na dany temat. wrzucanie samego linka to trochę bez sensu to fakt, ale nie zabijajmy od razu aktywności forumowicza który jest nowy.
chyba lepiej wyjaśnić mu błędy jakie popełnia i dopiero jak nie reaguje to można go upominać, banować itp.
zalecam spokój rozwagę i zakończenie tego tematu :)
pozdrowionka :)

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI

Hayal
Początkujący

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 13:02

W końcu jacyś rozważni forumowicze... ;)
uwagi wezmę sobie do serca ;)
pozdrawiam.

Podpis użytkownika:

tom30
Nowy(a) na forum

Osiedle: ustronie
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 19:43

o tak pamiętam ten pełen powagi post o bulwersujących (oczywiście wiadomo kogo) rasistowskich dowcipach - pozdrowienia for if_ona :kosa:

Podpis użytkownika:
I BÓG ZAPŁAKAŁ

realista
Weteran

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 21:19

if_ona ma chyba zapędy na stanowisko moderatorki :) czyha na spam, pilnuje porządku, goni rasistów.... uff po prostu pełne zaangażowanie :)

Podpis użytkownika:

Hayal
Początkujący

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 20:41

tiaaa - dajcie takiego moderatora, a zaangażowanie na forum momentalnie spadnie - reżim gwarantowany jak nic...

Podpis użytkownika:

JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 20:56

nie strasz, nie strasz :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu