forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » lubin.pl w nowej szacie Poprzedni temat :: Następny temat
lubin.pl w nowej szacie
Autor Wiadomość
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pon Sie 27, 2007 21:07

i znów koszmarek.. to chyba jeszcze testy www.lubin.pl lub http://lubintest.miasto.biz/_portal/

Podpis użytkownika:

hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Pon Sie 27, 2007 23:45

if_ona, popieram koszmarek.

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START

slayne
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 08:33

Tez sie zgadzam, potworek. Na szczescie mamy elubin.pl (mam nadzieje ze layout bedzie ladniejszy :) ) i powiat-lubin.pl

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 14:36

Nowy Lubin.pl ma dla mnie tylko tę wadę, że przyzwyczaiłem się do startego lubin.pl i stary portal był dla mnie czytelny. Kwestia czasu i przyzwyczajenia do nowego layoutu.

Ostatnio obserwuje w internecie tendencję, aby coś zmieniać na siłę - często takie zmiany nie mają uzasadnienia technicznego - a moim zdaniem skoro coś działa i spełnia swoją funkcję dobrze - warto przemyśleć dokładnie kwestie zmian.

Podpis użytkownika:

pbonja
Nowy(a) na forum

Osiedle: MCK
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 14:57

Zgadzam sie. Ja tez wolalem stary lubin.pl, ale mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia i chwili czasu, zeby nowy zaczal byc dla mnie tak samo czytelny i funkcjonalny jak ten poprzedni.

Podpis użytkownika:
WIELKIE ZAGLEBIE LUBIN.

hugo
Początkujący

Wysłany: Sro Sie 29, 2007 14:47

Technicznie nowy lubin.pl jest o wiele lepszy od starego. Jak dlamnie ten portal jest bardzo dobry, ale kwestia przyzwyczajenia

Podpis użytkownika:

Mistake
Bywalec

Osiedle: Polne
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 18:10

Podzielam zdanie tych, dla których to potworek - rozjeżdża się, jakiś taki niefunkcjonalny. Dobrego się nie zmienia :) Coca-Cola wygląda tak samo od 40 lat, a jeśli były zmiany to tylko kosmetyczne ;-)

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Sro Sie 29, 2007 18:26

Mistake napisał/a:
Dobrego się nie zmienia :)

Tylko że poprzednia wersja strony też była dla mnie koszmarkiem :) Ale nie będę się licytować, który koszmarek był/jest bardziej koszmarny..

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 21:45

Dzięki takim "nowinkom" coraz mniej chętnie zaglądam na tę stronę...

Podpis użytkownika:

Seba
Bywalec

Wysłany: Pią Sie 31, 2007 10:08

Stara odsłona bardziej mi się podobała. Na nowej chyba nie ma sondy nawet... :)

Podpis użytkownika:

"Do Lubinia?" Swoją drogą, nigdy w Lubiniu nie byłem, nawet nie wiem gdzie to jest...

ghoost
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 08:08

Nowy wygląd nie jest taki zły. Ale ja mam zastrzeżenie co do komunikacji miejskiej w nowym portalu.
Na rozkładach, nie ma uwzględnionego przystanku Ustronia. w przypadku 4 [Ustronie (Obora)] Pokazuje rozkład z Cmentarza, następnym przystankiem jest Jana Pawła II. Za pewne pozostałe linie mają ten sam bląd, no chyba że to nie jest bląd.

Pozdrawiam ;)

Podpis użytkownika:

atn
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 15:17

Ano jest tak.. Tak samo nie ma piątków.

Podpis użytkownika:
roots.bloody.roots :kosa: roots.linux.roots

realista
Weteran

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 16:02

Cała sprawa jest tylko dowodem na to, że dobrze jest, jeśli takie miasto jak Lubin ma alternatywne portale - takie jak np eLubin.

Mamy wybór - konkurencja - możemy wybrać taki portal jaki nam się podoba.

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 16:56

realista,
tylko że lubin.pl jest oficjalnym portalem i oczekuję, że będzie profesjonalnie wykonana.. ile kasy wydano na tę miernotę? kto z UM zaakceptował projekt strony?

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 17:10

Pojawia się nieśmiertelne pytanie:

Czy państwo/władza/samorząd/urząd miasta w ogóle powinien zajmować się tworzeniem portali internetowych*** za pieniądze podatników, czy raczej zostawić ten wysiłek - związane z tym koszty i ryzyko prywatnym firmom i osobom???

***Oczywiście prosta strona informacyjna z godzinami otwarcia urzędów i komunikatami UM powinna zawsze być tworzona (nie ma tu wątpliwości). Do prostej strony informacyjnej nie trzeba nawet grafiki (zbędność balastu i innych bajerów to na razie cecha roboczej www.lubin.albeo.eu )

Pozwalam sobie na razie nie odpowiedzieć, ani nie zająć na razie żadnego stanowiska w tej sprawie - rzucam tylko pytanie do przemyślenia.

Sprawa druga - jednym nowa strona się podoba - innym nie. Kwestia gustu i przyzwyczajenia. Czy np. po pół roku używania nowej strony będziemy chcieli powrotu do starej????

Sprawa trzecia - jak dla mnie przykładem dobrej roboty, prostej formy i czytelności, jest strona http://powiat-lubin.pl/

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu