forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Pokaż się innym » Tryptyk o tytule "...a łyżka na to..." Poprzedni temat :: Następny temat
Tryptyk o tytule "...a łyżka na to..."
Autor Wiadomość
pitreo79
Początkujący

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 14:52

pozdro... :aniol: :aniol: :aniol:

Podpis użytkownika:

K100D|DA 18-55|REVUENON 35/2,8|PORST 55/2,8|WELTBLICK 135/2,8|

Soprano
Bywalec

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 16:19

Dobra robota, wlasciwie to nie mam uwag.

Jak dla mnie to chyba jedna z najlepszych twoich prac (oczywicie mowie tylko o Digarcie).

pozdrawiam serdecznie

Podpis użytkownika:
"Dzięki internetowi dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie" - St. Lem 1921-2006

zankau
Początkujący

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 17:23

Nie znam sie na fotografowaniu, ale te zdjęcia są napradę fajne :wesoly:
Podobają mi się, mają swój klimat ;-)

Pozdrawiam :usmiech:

Podpis użytkownika:
http://fufuell.blogspot.com/

pitreo79
Początkujący

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 19:11

Cytat:
Tancerze Ognia Chimera
A może tancerze mają ochotę na jakiąś sesję foto co prawda bardzo mało pracowałem z ogniem ale można na kimś poćwiczyć ??

Cytat:
Dobra robota, wlasciwie to nie mam uwag.
dzięki Soprano, może kiedyś mnie zaprosicie na jakiś Wasz nowy projekt foto lub coś wtym stylu z chęcią bym z Wami pofocił nie dla wystawy ale dla samego warsztatu

pozdro... :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Podpis użytkownika:

Soprano
Bywalec

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 19:27

pitreo79 napisał/a:
Cytat:
Tancerze Ognia Chimera
A może tancerze mają ochotę na jakiąś sesję foto co prawda bardzo mało pracowałem z ogniem ale można na kimś poćwiczyć ??

Tez sie nad tym zastanawialem, temat moze byc niesamowity, tylko trzeba na niego jakis fajny pomsl znalezc.

Cytat:
dzięki Soprano, może kiedyś mnie zaprosicie na jakiś Wasz nowy projekt foto lub coś wtym stylu z chęcią bym z Wami pofocił nie dla wystawy ale dla samego warsztatu

pozdro... :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Mysle, ze temat jest rozwojowy.

A wracajac do twojego tryptyku, wolales kiedys cos takiego w wiekszym formacie?
Ciekaw jestem jak wygladaja te laczenia na odbitce wlozonej w ramke.

pozdrawiam serdecznie

Podpis użytkownika:
"Dzięki internetowi dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie" - St. Lem 1921-2006

pitreo79
Początkujący

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 20:32

Cytat:
Tez sie nad tym zastanawialem, temat moze byc niesamowity, tylko trzeba na niego jakis fajny pomsl znalezc.
ja myślę że chłopaki już by o to zadbali bardziej bym się ty zastanowił nad jakąś ciekawą scenerią(miejscem) bo zwykle taki wyczyny ogląda się na rynkach

Cytat:
Mysle, ze temat jest rozwojowy
to już coś, jakby coś,to w razie coś na PM(Nie wiem czy poprawnie napisałem jakby coś to GTM proszę o zmiecienie tego coś)

Cytat:
A wracajac do twojego tryptyku, wolales kiedys cos takiego w wiekszym formacie?
Ciekaw jestem jak wygladaja te laczenia na odbitce wlozonej w ramke.
co do wywoływań moich tryptyków to (wstyd się przyznać) jak do tej pory żadnego nie wywołałem nawet w formacie 10x15 choć mam tego kilka, a nawet co do tego z córą co powiesiłem powyżej to żonka już mnie namawia abym zrobił z tego jakiś plakacik do kuchni ;-)

Z takich większych to tylko raz kiedyś jedno wywołałem(to poniżej, a raczej wydrukowałem w jednej z lubińskich drukarni w formacie A3)wygląda nieźle na scianie w salonie ale wydruk to nie to samo co foto,wogóle mam taką dziwną manie że otwierając plik z aparatu,odrazu go zmniejszam do wymiarów forum foto w którym biorę udział i w takim formacie obrabiam potem niestety żałując że nie robiłem tego w orginalnym formacie tak aby móc te wypociny wywołać, no ale postanowiłem to zmienić i pracować od tej pory tylko na oryginałach i tylko je potem zmniejszać na potrzeby forum :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Podpis użytkownika:

zankau
Początkujący

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 20:55

Może i byśmy mieli ochotę na sesję, bo właśnie myśleliśmy nad wrzuceniem nowych fotek na naszą stronę, gdyż te są już stare :neutralny:
No tak, z chęcią, ale ja tylko jestem z Lubina. Reszta grupy jest z Bolesławca.
Może któryś z Was ma ochotę popstrykać jakieś fotki na naszym występie w Prochowicach, w tą niedzielę. Zapraszam :wesoly:
Jakby co, to pytać o Żanę :usmiech:

Ciekawa sceneria? Moim skromnym zdaniem, ogień pasuje do jakiś starych budynków. Może jakiś zamek? A wy macie jakieś "wizje" co do scenerii ognia?

Pozdrawiam :usmiech:

Podpis użytkownika:
http://fufuell.blogspot.com/

Azius
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Sie 25, 2007 22:03

Bardzo mi sie spodobalo to co zobaczylem :) . Nie jestem pewien gdzie Soprano zobaczyl digiart, przeciez to tylko 3 zdjecia zestawione w tryptyk wg klucza artysty :) .

Z ogniem nie jest tak prosto. Kiedys probowalem cos zrobic z przypadkowa grupa spotkana ot tak nad morzem. Zanim ktokowiek sie weznie za temat trzeba by go bylo dokladnie przedyskutowac i moze najpierw sprobowac kilu ustawien.
pitreo79,
Pietro79 ladna cora, ciesz sie poki taka malutka bo wyrosnie niewiadomo kiedy :)

Pozdrawiam.

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sob Sie 25, 2007 22:16

Cytat:
Nie jestem pewien gdzie Soprano zobaczyl digiart,

Pewnie tutaj:

http://pitreo79.digart.pl/

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

Azius
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 21:17

Dale zanim odpisalem na tego posta to sobie dokladnie poogladaem strone pietro, przeciez podal ja w swojej stopce. Sadze, ze raczej Soprano odnosil sie do podanego tryptyku, tym bardziej, ze na wspomnianej stronie jest kilka (nie co do tematu, ale do sposobu przedstawiania zdjec) podobnych "tryptykow". To byla raczej uwaga do Soprano bo ubustwiam wciagac go do rozmow o ftografii. Dosyc czesto sie scieramy i pomyslalem sobie, ze wyciagajac go i wpuszczajac do rozmowy rozwinie sie ciekawy (dla mnie bardzo ciekawy i oczekiwany) watek o digiarcie.

Pietro79 sam sie zastanawialem nad zestawianiem zdjec w jeda calosc. Kilka prac tak zestawionych juz wykonalem (wsponie z kolegami) moza je bylo zobaczyc i musze przyznac ze efekt jest lepszy niz pokazywanie pojedynczych zdjec (ale tylko pod warunkiem, ze od razu biorac aparat do reki planujesz cos takiego). Ja zanim zrobie robote, ktora zamierzam sie "pochwalic" bardzo dlugo poszukuje sposobu pokazania moich prac. Poszukiwania prawie zawsze przegaduje z kolegami i na ogol konczy sie na wspolnie wypracowanym pomysle.
Musze leciec b dziecko wola, mam ja uspic dokoncze innym razem. :)
Pa

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 21:27

Azius napisał/a:
Dale zanim odpisalem na tego posta to sobie dokladnie poogladaem strone pietro, przeciez podal ja w swojej stopce. Sadze, ze raczej Soprano odnosil sie do podanego tryptyku, tym bardziej, ze na wspomnianej stronie jest kilka (nie co do tematu, ale do sposobu przedstawiania zdjec) podobnych "tryptykow". To byla raczej uwaga do Soprano bo ubustwiam wciagac go do rozmow o ftografii. Dosyc czesto sie scieramy i pomyslalem sobie, ze wyciagajac go i wpuszczajac do rozmowy rozwinie sie ciekawy (dla mnie bardzo ciekawy i oczekiwany) watek o digiarcie.

OMG O_o

Btw, niezłe pracki. Wśród konformistycznego natłoku zdjęć prezentują się bardzo ciepło i naturalnie. GZ!

Podpis użytkownika:

Azius
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 21:50

Cos dzisiaj szybko poszlo chyba byla padnieta :)
Mam dwa pytania:
1. Czy to juz jest digiart?
2. Czy te ognie to chodzi o cos takiego?

I tu powino byc zdjecie, ale ..................... nie umiem wstawic zdjecia :( , napiszcie jak to zroboc.
Pa

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 22:00

Nie digiart, tylko digart, strona internetowa prezentująca portfolia artystów.

Co do zdjęć, nie można ich umieścić na serwerze forumowym. Musisz wrzucić je na jakiś serwer np. darmowy imageshack.us, następnie link umieścić w kodzie:

[ img ]www.imageshack.us/zdjęcieAzius[ / img ]

Oczywiście bez spacji. Możesz też skorzystać z opcji IMG umieszczonej koło okienka odpowiedzi.

Podpis użytkownika:

Azius
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 22:23

Czyli digart nie jest zadna forma sztuki? Do tej pory przekonany bylem, ze digart jest pewna forma sztuki. Czyli, ze musze dokonac jakiejs ingerencji w zdjecie, ze zdjece po prostu "cykniete" nie jest digartem. To dopiero teraz zrozumiale, co Soprano mial na mysli :) .

Tak tryptyk pokazany jako digart rewelacja. Ciekawe jak wyjdzie na papierze?

Pa

Podpis użytkownika:

Soprano
Bywalec

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 22:27

Azius napisał/a:
Czyli digart nie jest zadna forma sztuki? Do tej pory przekonany bylem, ze digart jest pewna forma sztuki. Czyli, ze musze dokonac jakiejs ingerencji w zdjecie, ze zdjece po prostu "cykniete" nie jest digartem. To dopiero teraz zrozumiale, co Soprano mial na mysli :) .

Pa

To zaczynamy.

Oczywiscie ze digart...

Nie do tego to by trzeba nowy watek zalozyc, bo i tak Dale przeniesie, a jeszcze jakis niefajny tytul nada. ;-)

PS. Dale to nic osobistego to zart.

serdecznie pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu