forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Błędy ortograficzne i żale pokrzywdzonych. Poprzedni temat :: Następny temat
Błędy ortograficzne i żale pokrzywdzonych.
Autor Wiadomość
realista
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:33

@obserwator - zamiast odpowiadać na szybko (choć przyznam humorystycznie) przeczytaj posty poprzedników, zerknij na stopki, profile, liczbę postów i pomyśl sam :) swoim własnym tokiem rozumowania...

Obserwator, chyba jesteś w tym wieku, że chyba już orientujesz się kiedy ktoś cię centralnie ściemnia :)

pbonja
Nowy(a) na forum - Dołączył: Dzisiaj 10:56

Azius
Nowy(a) na forum - Dołączył: Dzisiaj 11:02

Podpis użytkownika:

obserwator
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:46

Realisto - widzę to samo co Ty, nie mniej jednak....

Mój wiek pozwala mi trzeźwo myśleć...a nie kuć jałowe dyskusje, które prowadzą do niczego...bawić się w Sherlocków...i doszukiwać się drugiego dna, skoro go nie ma...

PS.Zawsze istnieje zasada domniemania niewinności...a ten kto rzuca oskarżenia, musi je udowodnić...Twoje "szelmowskie" domysły są łatwe do zbicia...tylko po co to robić. Jesli Soprano jest nawet w 20tu osobach i każda z nich pisze rzeczowo i na temat - uważam, że "end off off topic".

Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:47

Dla mnie dyskusja skończyła się na moim poście. Moderatorzy są po to, by trzymać porządek i kropka. Nie ważne czy chodzi o porządkowanie postów, czy poprawianie błędów, takie przyjęliśmy priorytety. Jeżeli komuś to się nie podoba, niech opuści to forum.

Tak jak napisała if_ona:
Cytat:

jakość oficjalnego forum miasta = (m. in.) poprawna polszczyzna

Cytat:
chyba offtopicowo się zrobiło w tym idealistycznym wątku?

Posty przeniesione.

@pbonja, Azius, Soprano

Przypuszczenia realisty potwierdziły się, macie ten sam numer IP. Nie mam zamiaru nic z tym robić, poczekam na adminów. Ale naprawdę, zachowanie godne 12 latka z neostradą.

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

pbonja
Nowy(a) na forum

Osiedle: MCK
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:47

if_ona, hehe racja (jesli Ciebie tez raza bledy moje i nie tylko to najmocniej przepraszam, lepiej sie czuje w cyferkach niz w literkach) ;]
Rzeczywiscie offtopicowo, dlatego wracajac: NIE BOJKOTUJMY DOWCIPOW, O KTORYCH MOWA W TEMACIE !!!

realista, jeśli tak bardzo ci zależy, mogę używać polskich liter, żeby było bardziej prawidłowo, i żebyś raczył choć spojrzeć na post. Wręcz błagam ;) hehe

Na koniec dowcip:
Przechodzi bialy obok sterty smieci. Zauwazyl wystajace spod niej 2 czarne nogi. Nie wiele myslac, chwycil za nie i pociagnal. Okazalo sie, ze wyciagnal afroamerykanina ;) Popatrzyl na niego, chwile sie zastanowil, po czym przywolal go gestem reki. Murzyn podszedl... Nastepnie bialy podniosl z ziemi patyk i rzucil go kilka metrow dalej. Murzyn, nie myslac , pobiegl po patyk i przyniosl bialemu. Zadowolony bialy powtorzyl czynnosc, z tym ze rzucil patyk w druga strone niz poprzednio. I ponownie, czarny kolezka wrocil z kijkiem. Bialy zdebial i mowi: Kurde, nie kumam... Ktos dobrego murzyna na smietnik wyrzucil ;D

Podpis użytkownika:
WIELKIE ZAGLEBIE LUBIN.

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:48

Nie mam siły... Niech się tym zajmą admini...

Podpis użytkownika:

obserwator
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:51

Dale Cooper napisał/a:

@pbonja, Azius, Soprano

Przypuszczenia realisty potwierdziły się, macie ten sam numer IP. Nie mam zamiaru nic z tym robić, poczekam na adminów. Ale naprawdę, zachowanie godne 12 latka z neostradą.

..to nadal nie dowód...wystarczy odrobina wyobraźni
Pozdrawiam

PS....hm...a może to już i ja jestem czwartym wcieleniem Soprano :) ...hm...mogłem odpalić Mac'a, no i pojechać do Soprano i tam się przyłączyć do dyskusji...ale by była heca...(a potem rozdać nagrody - Lubińskie Holmes'y 2007)

Pozdrawiam i caly drżę, czy ktoś mi nie wypaćka jakiegoś "orta" lub gramatykę czy też składnię...normalnie terror ;)

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez obserwator Sro Sie 22, 2007 12:02, w całości zmieniany 1 raz

realista
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:02

obserwator napisał/a:
.... Mój wiek pozwala mi trzeźwo myśleć...a nie kuć jałowe dyskusje, które prowadzą do niczego...bawić się w Sherlocków...i doszukiwać się drugiego dna, skoro go nie ma... (...) istnieje zasada domniemania niewinności...a ten kto rzuca oskarżenia, musi je udowodnić...Twoje "szelmowskie" domysły są łatwe do zbicia...

Dale Cooper napisał/a:

Wysoki Sądzie, "prokurator" nie ma więcej pytań.

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:05

Cytat:
Pozdrawiam i caly drżę, czy ktoś mi nie wypaćka jakiegoś "orta" lub gramatykę czy też składnię...normalnie terror

Nie dociera do Was, że poprawianie błędów ma na celu TYLKO I WYŁĄCZNIE poprawienie czytelności forum? Oraz świadczy o nas jako użytkownikach. Ludzie! To nie szkoła... A czuje się jak wśród dzieci z czwartej klasy...

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:11

Dale, nie dociera do nich i nie dotrze... chyba, że przejdziemy na pismo obrazkowe.

oto z czym mamy tu do czynienia

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:12

Dobre podsumowanie tej dyskusji.

Podpis użytkownika:

obserwator
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:14

Dale Cooper napisał/a:

Nie dociera do Was, że poprawianie błędów ma na celu TYLKO I WYŁĄCZNIE poprawienie czytelności forum? Oraz świadczy o nas jako użytkownikach. Ludzie! To nie szkoła... A czuje się jak wśród dzieci z czwartej klasy...

Dale, jasne, że dociera, ale nie poprawia to czytelności forum takie naznaczenie tych ortów, ot co...Co innego poprawianie ich "po cichu". Bo z tymi czerwonymi znacznikami wygląda jeszcze gorzej i faktycznie jak w czwartej klasie - tu masz rację.
Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:16

Nie zabraniam nikomu wyczyszczenia swojego posta i poprawienia błędów.

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:16

obserwator napisał/a:
(....) uważam, że "end off off topic".

Pozdrawiam

Przepraszam Państwa? A kiedy będzie ten obiecany "end of topic"?

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:17

Niech Admini ustosunkują się do tej sprawy.

Podpis użytkownika:

obserwator
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:17

realista napisał/a:
Dale, nie dociera do nich i nie dotrze... chyba, że przejdziemy na pismo obrazkowe.

Obrazek

oto z czym mamy tu do czynienia

No proszę, i tu mamy przykład dyskusji na rzeczowe argumenty. Realista - gratuluję poziomu...
Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 3  
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi