forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » praca w KGHM jak się tam dostać??? Poprzedni temat :: Następny temat
praca w KGHM jak się tam dostać???
Autor Wiadomość
tiger123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 16:56

pewnie chetnych dużo a miejsc mało jak zawsze

Podpis użytkownika:

seru
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 18, 2012 09:50

Witam!
chcę spróbowac dostac się na oddział polkowice-sieroszowice. do kogo mam zaadresowac podanie? do dyrektora oddziału? może glupie pytanie ale dopiero zaczynam działac w tym kierunku więc proszę o pomoc. co w podaniu powinno byc najważniejszego i co jeszcze załączyc do niego? ksera uprawnien, swiadectw?

Podpis użytkownika:

tiger123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 21:44

seru nie przyjma ci podania ktore przyniesiesz osobiscie. licza sie tylko te wyslane przez strone internetowa

Podpis użytkownika:

stefan87
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 22:35

Czy ktoś mi może powiedzieć jak wygląda praca na Sieroszowicach na stanowisku ślusarz na powierzchni??Jakie zarobki,czy to praca na trzy zmiany??
Z góry dzięki

Podpis użytkownika:

krystiano
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 05, 2012 16:24

Witam.
Jestem zainteresowany praca w KGHM-ie. Obecnie pracuję na kwk na stanowisku nadgórnika. Czy może ktoś powiedzieć mi jaką grupę i jakie zarobki ma osoba na tym stanowisku na miedzi? Na kopalni węglowej mam 14 grupę i średnio 3300zł na rękę bez sobót i niedziel. Oczywiście pytam o pracę na dole.

Pozdrawiam.

Podpis użytkownika:

enverr
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Gru 14, 2012 10:43

krystiano napisał/a:
Witam.
Jestem zainteresowany praca w KGHM-ie. Obecnie pracuję na kwk na stanowisku nadgórnika. Czy może ktoś powiedzieć mi jaką grupę i jakie zarobki ma osoba na tym stanowisku na miedzi?

Pozdrawiam.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w jednej z kopalń KGHM. Praktykę posiadam z węgla jako osoba dozoru. Niestety szanowna komisja oznajmiła mi iż ta praktyka i zatwierdzenie OUG które posiadam nie są honorowane przez zakłady górnicze wydobywające kopalinę inną niż węgiel kamienny (czyli miedziowe).
Po rozmowie - bez echa.
Wychodzi na to z tego co zrozumiałem, posiadawszy zatwierdzenie nawet na dozór wyższy na węglu, chcąc podjąć pracę w KGHM czy spółkach córkach, istnieje konieczność zaczynania całej kariery od nowa!!!!

Nie wiem jak to jest dokładnie w praktyce czy trzeba mieć znajomości czy mamy faktycznie takie sztywne prawo odnośnie wymaganych kwalifikacji górniczych.

krystiano napisał/a:
Na kopalni węglowej mam 14 grupę i średnio 3300zł na rękę bez sobót i niedziel. Oczywiście pytam o pracę na dole.

Odnośnie zarobków kolego to powiem Ci że jako nadgórnik to chyba pracujesz w jednej z lepszych kopalń węgla.

Podpis użytkownika:

stefan87
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 18, 2012 14:15

Pytanko-niech ktoś mi powie jakie sa na dzien dobry pieniądze na 8 grupie na ręke???Czy na kopalni jest jedna lista grup i stawek i po prostu Ci na dole maja lepsze dodatki???
Z góry dzięki

Podpis użytkownika:

Manfred
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 22:41

Witam , mam pytanko na ktore nie moglem znalesc odpowiedzi po przesledzeniu calego forum.... chodzi mi o prace w KGHM na stanowisku " Operatora urzadzen mechanicznych i ratownika strazy pozarnej" . Mamy miec test sprawnosciowy w Sobinie . Ale chcialbym wiedziec cos na temat warunkow zatrudnienie na tym stanowisku . Jakie przywileje, pieniadze , system pracy na zmiany czy 24/48 ?? Prosialbym kogos o pomoc w podjeciu decyzji tym bardziej ze mam daleko i nie wiem czy jednak moze zrezygmowac i czekac na przyjecia na Ślusarzy bo caly czas tam sie staram.....Najlepiej prosilbym kogos na GG 1181855 Pozdrawiam .

Podpis użytkownika:

mentos00
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 28, 2013 20:54

Witam, mam pytanie, gdzie znajduje się siedziba firmy PUGiB, bo niektórzy mówią, że na Lubinie Wschodnim zaraz za poligonem MCKK, inni zaś że na Lubinie Głównym, proszę o szybka odpowiedź. Pozdrawiam.

Podpis użytkownika:

lewy27
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sie 11, 2013 22:53

witam, chciałbym się dowiedzieć czy z moim zdrowiem mogę pracowac w kopalni?? A mianowicie miałem kiedyś astmę i alergię jednak astma przeszła dawno temu a na alergię się odczulałem. Teraz nic nie odczuwam mogę zwalać zboze i nic mi nie jest. Proszę powiedzcie jak z badaniami lekarskimi czy mam jakieś szanse ??/

Podpis użytkownika:

Piotrek001
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 22, 2013 16:49

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku "Ślusarz mechanik maszyn i urządzeń górniczych pod ziemią" w KGHM na start oraz np. po roku? Prosiłbym o kwoty na rękę, jak nie można tutaj pisać o wysokościach pensji to prosiłbym o PW. Z góry dziękuję.

Podpis użytkownika:

gornicy24.pl
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 23:20

Moze wiecej znajdziecie tutaj Gornicy24.pl

Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

przemeksas
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 10:21

Witam Serdecznie

Mam pytanie czy ktoś jeszcze tu zagląda "od czau do czasu"?

Podpis użytkownika:

pralka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 13:48

witam. ma ktos informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej w zg lubin na stanowisko elektromonter? chodzi mi bardziej o rozmowe niz o test bo o nim(tescie) juz kolega pisal.

Podpis użytkownika:

przemeksas
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 20, 2015 08:23

Witam

Nie posiadam informacji na temat ZG Lubin,
ale mam pytanie może ktoś już coś wie na temat przyjęć na elektromontera w ZG Polkowice?

pralka napisał/a:
witam. ma ktos informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej w zg lubin na stanowisko elektromonter? chodzi mi bardziej o rozmowe niz o test bo o nim(tescie) juz kolega pisal.

Podpis użytkownika:

Strona 51 z 52  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu