forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » praca w KGHM jak się tam dostać??? Poprzedni temat :: Następny temat
praca w KGHM jak się tam dostać???
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:47

To dla Was ten portal - http://www.gornicy24.pl/

Podpis użytkownika:

Koki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 07:09

Witam, pisał ktoś z Was podanie z prośbą o przesunięcie terminu zatrudnienia? Ja w wymaganym terminie nie mogłem (3 dni chcieli) . Jak długo czeka się na odpowiedź?

Podpis użytkownika:

walder
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 03, 2011 22:35

damian398 napisał/a:
raczej w żadnej firmie nie znajdziesz tym bardziej ze masz jedna metodę. Ja z dwoma nie mogę znaleźć pracy. muszę chyba isc na czarno robic w jakims warsztacie samochodowym albo cos podobnego bo naprawdę ciezko bez doswiadczenia cos dorwac. zostaja tylko znajomosci albo rodzina w jakiejs firmie.

ja z kolei tez mam dwie metody, gazówka i eletroda blachy + rurki, robie także studia gornicze zaoczne, zlozylem juz chyba z 7 podan do roznych firm w charakterze spawacza - pomocnika i jak narazie zero odzewu z kazden strony...

Podpis użytkownika:

Maestro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 04, 2011 12:06

Witam,
Jestem tu nowy kłaniam się więc. Przestudiowałem cały temat. Oczywiście staram się o prace w ZG.
Obecnie posiadam uprawnienia elepstryczne E do 20kV, pracuje jako automatyk, uprawnienia ważne mam jeszcze na ok. 4lata. W najbliższym czasie mam zamiar zrobić uprawnienia E + D + pomiar do przynajmniej 20kV, a jeśli się uda bez ograniczeń. Jak sądzicie, takowe uprawnienia będą dość mocnym atutem względem starania się o pracę w ZG? Warto inwestować ok 1500zł, przy obecnych uprawnieniach E do 20kV? Ogólnie znam się i wiem, że jestem dobry ;) ZG jeszcze tego nie dostrzegły. Ach i jak sądzicie, to, że jestem spoza woj. Dolnośląskiego czyt. Zielona Góra wpływa na moją niekorzyść? Tak na marginesie to mam narzeczoną z Lubina a jej ojciec mój teść pracuje w ZG, ale z załatwieniem to ciężko staram się więc własnymi siłami.
Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 15:30

Niektórym ku przestrodze... :-)
========================================================

Komu pracę za pieniądze?

24.11.2011. Radio Elka

36-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego został zatrzymany pod zarzutem oszustwa. Mężczyzna ogłaszał się w internecie, przekonując, że jest w stanie załatwić pracę w oddziałach KGHM. Za oszustwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna zapewniał, że może załatwić pracę, w której wynagrodzenie waha się od 2 do 3 tys. zł. Prokuratura Rejonowa w Lubinie potwierdza, że na razie ustaliła dwie osoby, które odpowiedziały na internetowe ogłoszenie.
- Najpierw odbywały się spotkania, na których trzeba było dokonać wpłaty w wysokości minimum 500 zł - mówi Romuald Brzeziński, zastępca prokuratora rejonowego w Lubinie - Ten pan nie miał żadnej możliwości załatwienia takiej pracy, to był jego sposób na zarobienie pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany, a my analizujemy materiały pod kątem ewentualnego postawienia zarzutów. Postępowanie będzie najprawdopodobniej prowadziła lubińska komenda.
Prokurator Brzeziński zaznacza, że wszystko wskazuje na to, że nie są to czyny o charakterze korupcyjnym, dlatego prawdopodobnie mężczyźnie zostanie postawiony zarzut oszustwa z art. 286 Kodeksu Karnego, czyli doprowadzenia kogoś do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez wprowadzenie go w błąd. Za ten czyn grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
(mon)
źródło : http://miedziowe.pl/content/view/53652/78/

Podpis użytkownika:

forumgornicze
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 12, 2012 23:39

KGHM posiada specjalną witrynę umożliwiającą rekrutacją. Rekrutacja KGHM

Podpis użytkownika:
Forum Górnicze

bongo
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 23, 2012 12:46

Witam.Moze ktos cos napisac o pracy w Maxamie ?? Jakie zarobki awrunki pracy itd ??

Podpis użytkownika:

Peczus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 20:46

Hej, był ktoś może na rozmowie kwalifikacyjnej ostatnio? jakie pytania zadają ? ogolnie jak wyglada rozmowa :)

Podpis użytkownika:

student
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 14:55

Podbijam. Peczus, kiedy idziesz na rozmowe i na jakie stanowisko?

Podpis użytkownika:

Peczus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 16:55

We wtorek, slusarz mechanik :) a TY?

Podpis użytkownika:

student
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 18:57

Stażysta z wyższym wykształceniem na GC na Rudną. Tylko, że nie mam pojęcia czego oczekiwać po rozmowie

Podpis użytkownika:

lechu1980i
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 07:11

Dostałem oferte pracy w Bud Centrum, jestem po szkole górniczej, mechanicznej, mam kilka kursów ...ile mogę dostać na początek na rękę?

Podpis użytkownika:
Wielkie jest tylko Zagłębie Lubin

Maestro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 12:42

Witam,

Był ktoś z was na egzaminie 23.05 na elektro-montera na sw1? Odezwali się do kogoś? Ja byłem, napisałem nienajgorzej, ale cóż... cisza.

Jakoś tydzień wcześniej byłem na rozmowie dla automatyka na zwr'ach w Polkowicach. Rozmowa przebiegała pomyślnie dopóki nie zaczęto pytać o prawo kirchoffa, prawo ohma (moja wizja prawa ohma choć dobra okazała się zła dla rekrutującego), założenia jakiegoś tam fizyka, o którym pierwszy raz słyszałem. Sądziłem, że pytania "z dupy" jakobym za dobrze wypad w pierwszym etapie rozmów, ale cóż, zapewne te "prawa" mnie pogrążyły.

Ciężki ten KGHM.

Podpis użytkownika:

tiger123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 15:49

witam
dzwonili do kogoś w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko elektromonter pod ziemia zg lubin??

Podpis użytkownika:

Ridd
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:15

do mnie dzwonili ide jutro na 7 rano

Podpis użytkownika:

Strona 50 z 52  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu