forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » club fitnes pro activ Poprzedni temat :: Następny temat
club fitnes pro activ
Autor Wiadomość
smoku
Nowy(a) na forum

Osiedle: ustronie
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 21:59

witam wszytkich
mam takie pytanko na przylesiu niedawno zostal owarty nowy club fistnes (nazwa wyzej )
i mam wobec tego takie pytanko moze ktos juz byl i cwiczyl w tym klubie moze cos pwiedziec na jegop temat mianowicie jaki sprzet , cennik ip. na sytonoe ;ubinia jeszcze se nie oglaszali stad takie moje zapytanie.
pozdr.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 22:19

Po jakiemu to napisane ? Po czesku ? ;-)

Podpis użytkownika:

smoku
Nowy(a) na forum

Osiedle: ustronie
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 22:33

tak wlasnie specjalnie jest napisne zebys nie mogl tego przeczytac to jest pierwszamozliwosc druga to taka ze ty poprostu nie potrafisz czytac wiec nie wiem co ty o tej godzinie robisz na necie zamoast isc spac jutro do szkoly !!!! tam sie naewno nauczysz czytac. po trzecie skoro juz komentujesz to na temat takie gatki to sobie pisz w swoim pamietniczku a najlepiej wogole nie zanieraj glosu i miejsca na forum

\\ SMOKU, po pierwsze to wcale nie wiesz czy Pan Nevil jest od Ciebie starszy czy młodszy.
\\Po drugie na tym forum obowiązują pewne zasady, najwyraźniej to Ty się do nich nie stosujesz.
\\Pisząc post pisz go wyraźnie co by troszkę ułatwić czytanie innym,
\\co zarazem będzie świadczyło o Twojej solidności.
\\rybolek
\\
:kosa:

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez rybolek Nie Kwi 15, 2007 13:07, w całości zmieniany 2 razy

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Wto Mar 27, 2007 22:40

U Ciebie z głową wszystko w porządku ? Bo zaczynam mieć wątpliwości...

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Sro Mar 28, 2007 19:43

Jeśli chodzi o ten klub koło Polo to z tego co widzę wszystko wygląda bardzo pozytywnie.

Polecam zaglądnąć, naprawdę się przekonałem:
http://www.facebook.com/ProActivLubin

jeśli chodzi o więcej to:
http://www.proactiv-lubin...wnia-lubin.html

jak na Lubin to naprawdę full wypas siłownia

Podpis użytkownika:
Inicjatywa dla Lubina - www.inicjatywa.elubin.pl/dokuwiki

Portal tematyczny poświęcony rozwojowi Lubina.
Ostatnio zmieniony przez realista Sob Sty 12, 2013 19:36, w całości zmieniany 3 razy

VamosLubin
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:55

W zasadzie chodzę tam 4 razy w tygodniu i jeszcze nie zdarzyło się. żeby "przechodnie lampili się bezczelnie".Przede wszystkim pierwsza siłownia w Lubinie w której podczas każdych naszych ćwiczeń stoi koło nas instruktor z certyfikatem AWFu i pomaga nam ćwiczyć.Zapomniałem dodać że każdy na początku dostaje program treningowy-który zostaje dla nas indywidualnie przygotowany, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać!!!! Dotychczas spotykałem się z tym tylko w dużych miastach (Wrocław.Warszawa) a tu proszę malutki Lubin a profesjonalizm mamy. Pozdrawiam i polecam

Podpis użytkownika:

Mistake
Bywalec

Osiedle: Polne
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 13:36

Na to czekaliśmy w Lubinie. Teraz powiedz jakie są ceny ;)

Podpis użytkownika:

VamosLubin
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 13:51

Mają niezła opcję dla osób, które mogą ćwiczyc do południa bo do godziny 15tej czy 16tej(nie jestem pewien dokladnie do której) karnet mamy tańszy i to sporo.Moj karnet kosztuje nieco ponad 100zl ale jest on bez ograniczeń ilościowych i nie ma róznicy czy ćwicze do, czy po południu.Słuchajcie,nie wiem jak inni ale ja wole dopłacić 20 zł więcej niż na osiedlowych "pakerniach"- i mieć pewność że zostawie ciuchy w szafce zamykanej na klucz, lokal jest klimatyzowany co powinno byc już dziś standardem,mam najbardziej zaawansowany sprzęt na świecie,obok stoi instruktor także wszystko robię technicznie dobrze.(Przez pare miesięcy chodziłem na inna "renomowaną" siłownie i do dziś mam problemy z barkiem-co sie niedawno okazalo,gdyby mój ruch podczas ćwiczeń byl prawidłowy nie miałbym z tym problemu-i rzeczywiście.Ćwicze pod okiem instruktora a ręka nie boli). Pzdr

Podpis użytkownika:

Marika
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 17:30

Chodze tam juz 3 miesiące.Cóż moge powiedzieć?Dla mnie rewelacja.Tego brakowało w tym mieście.Lokal jest klimatyzowany, sprzet jest naprawde dobry, ciągle leci fajna muzyka, teledyski (dwa telewizory LCD). Chodzi duzo kobiet w różnym wieku. No i w końcu jest instruktor, który ma pojecie o treningu. Myśle ze warto zapłacić te kilka złoty wiecej ale trenować w takim właśnie miejscu. Szkoda tylko ze lokal jest na przylesiu bo sama mieszkam na ustroniu.

Podpis użytkownika:

Grzegorz3041
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 14:28

Naprawde najwyższy poziom i nie jest tak drogo jak wszyscy straszą...

Podpis użytkownika:

kozioł
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 11:30

Witam ,
na początku pozdrawiam wszystkich , to mój pierwszy post na tym forum.

Przepraszam za odgrzewany temat , ale szukam właśnie jakiegoś klubu , gdzie można by poćwiczyc pod okiem , instruktora ,.Szukam miejsca kulturalnego , gdzie można w spokoju poćwiczyć i zrzucić trochę kilogramów , oprócz aspektu zdrowotnego , miło by było wyglądać jak sprzed kilkunasty laty , gdzie ważyło się 65kg a nie 92kg jak dziś :-) ).

Czy ten lokal o którym mowa w tym wątku jeszcze istnieje , i czy ktoś z was tam uczęszcza?.Jakie ceny ?.Bedę wdzięczny za rady.

Pozdrawiam.

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 17:34

Istnieje i można go uznać za kulturalny ;) Pojedyncze wejście - 19zł, karnet na 8 wejść - 99zł, 12 wejść to chyba 120 zł (nie pamiętam dokładnie). Instruktor czuwa i proponuje plan treningowy w zależności jakich efektów oczekujesz.. Ja jestem zadowolona - a wybredna ze mnie osoba ;) Aha - lokal w którym sie ćwiczy nie jest za duży, więc czasami (zwłaszcza po południu) zdarza sie tłok..

Podpis użytkownika:

kozioł
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 09:51

dzięki , if_ona

a jaki to adres?

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Sro Mar 26, 2008 14:10

to Przylesie, domek przy skrzyżowaniu Sportowej i Szpakowej (obok starej pętli autobusowej)

Podpis użytkownika:

jess
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 12:00

A moze jakas kobietka ma cos do powiedzenia na temat aerobicu w sali obok?
Jakos nie mam szczescie, ile razy bym nie poszla zawsze sala jest zamknieta i tylko mily pan na silowni daje mi karteczke z telefonem. Chodzi mi raczej o panie, ktore juz tam chodza. Czy moga mi powiedziec cos na temat cwiczen, sali i pani prowadzacej.
Obecnie chodze do Medicusa i nie jestem zadowolona.
Muzyka bucha z glosnika, pani ktora prowadzi zajecia nie widac i nie slychac...
Zastanawiam sie nad zmiana, a z tego co wiem ceny sa bardzo podobne.
Z gory dzieki za odpowiedz!

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu