forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » FOTO Poprzedni temat :: Następny temat
FOTO
Autor Wiadomość
Veldrin
Weteran

Wysłany: Nie Gru 12, 2004 22:37

Proponuje utworzyc dzial foto, w ktorym ludzie mogli by umieszczac linki do swoich zdjec, komentowac zdjecia innych uzytkownikow etc. Fotografia to takze tworczosc, mysle ze znajdzie sie kilka osob ktore popra moj wniosek

Podpis użytkownika:
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 00:04

drogi veldrin na forum istnieje juz taki dzial pt. "Pokaż się innym" gdzie mozesz umieszczac fotki (fotografie jakie sam zrobiles .. lub grafike jaka stworzyles) i ludzie to zoabcza i ocenia .. a jesli chodzi o fotki jako wlasne typu "to ja mam 18 lat itd." to sadze ze z takimi do towarzyskich ? ale jesio rozwazymy powstanie dzialu dla wlasnie fotek osobistych,wlasnych.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Junglos Pon Gru 13, 2004 00:06, w całości zmieniany 1 raz
Veldrin
Weteran

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 11:07

Junglos napisał/a:
drogi veldrin na forum istnieje juz taki dzial pt. "Pokaż się innym" gdzie mozesz umieszczac fotki (fotografie jakie sam zrobiles .. lub grafike jaka stworzyles)

hmm.. sorki... jakos kojarzylo mi sie to wylacznie z grafika. gapiostwo.
Junglos napisał/a:

a jesli chodzi o fotki jako wlasne typu "to ja mam 18 lat itd." to sadze ze z takimi do towarzyskich ? ale jesio rozwazymy powstanie dzialu dla wlasnie fotek osobistych,wlasnych.

nie, tylko nie to! :)
juz nic nie mowie :)

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 14:07

Veldrin: zapraszam do "Pokaz sie innym" ... przegladnij dokladnie co tam jest zamieszczone, gwarantuje Ci, ze znajdziesz tam tez zdjecia ;)

Od razu Ci mowie, ze dzial FOTO nie powstanie bo wlasnie od tego jest POKAZ SIE INNYM, szkoda miejsca na rozgraniczanie sie na grafiki,fotografie,wiersze,rysunki i inne okazy sztuki ... jesli masz co czym chcesz sie pochwalic to pokaz sie innym poprostu;]

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi