forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » eLubin.pl - dyskusja Poprzedni temat :: Następny temat
eLubin.pl - dyskusja
Autor Wiadomość
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 02:53

eLubin.pl wystartował !
Serdecznie zapraszamy.

eLubin.pl napisał/a:
Specjalnie dla Was – mieszkańców Lubina, w dniu dzisiejszym został otwarty serwis eLubin.pl. Jest to alternatywny portal miasta. Znajdziecie tutaj codziennie nowe wiadomości z miasta i okolic, artykuły, relacje z imprez i wydarzeń oraz recenzje filmów wyświetlanych w kinie.

W dalszym ciągu, każdego dnia będziemy starali się go rozwijać oraz dokładali wszelkich starań, aby portal był jak najbardziej przyjazny dla internautów. Prosimy o komentarze, uwagi i propozycje.

Poszukujemy także osób, które mają pomysły, chcą pisać, relacjonować – współpracować.

eLubin.pl

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez vendro Nie Wrz 10, 2006 22:50, w całości zmieniany 1 raz
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 19:20

Cenna inicjatywa.. mam nadzieję, że portal będzie się prężnie rozwijał..
warto zadbać o korektę przed publikacją treści artykułów - pojawiły się błędy typu "wziąść" ( http://tinyurl.com/hcrw3 ), maniera pisania rzeczowników wielką literą "Koniec Wakacji", "dzieci i Młodzieży" itp. ( http://tinyurl.com/mwy4w )

ta zieleń w module logowania jest bardzo agresywna ;)

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 20:46

if_ona, cieszę się z takiej opinii i że ktoś docenia wkładaną w to pracę.
Już dostaliśmy informację o błędach literówkach itp.
Większość, jeżeli nie wszystkie została wyeliminowana. I błędy nie powinny się więcej pokazywać. :)

Dziękuję za uwagi. Pozdrawiam.

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 16:21

zakładki, Kultura; Zdrowie; Edukacja; już są, może by tak dodać jakiś sport; może jakieś reportaże. i tak jakoś, biało :) ale generalnie dobry początek :)

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 22:24 ]
dodałbym jeszcze jakiś odnośnik - zgłoś wypowiedź do moderacji - czy cóś w tym stylu bo wulgaryzmy np. http://www.elubin.pl/inde...nt/view/87/102/ itp. będą się pojawiać na pewno

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
realista
Weteran

Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 12:02

im więcej nas w sieci
im większa konkurencja
tym lepsza jakość!

trzymam kciuki za rozwój nowego portalu!!!

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 16:08

vendro, i mam jeszcze jeden pomysł. na oficjalnym portalu są wiadomości TVL więc na waszym można by dodać TKL, może też wiadomości z radia "L" (chyba że powstanie jakieś lubińskie radio), ciekawi mnie też dlaczego na tym forum niema odnośnika do waszego portalu (do Lubin.pl jest) skoro na waszej stronce są odnośniki do tego forum

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
ARO
Nowy(a) na forum

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 11:40

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to jestem gotów pomóc w tworzeniu tej strony.

Po za tym stronka spoko tylko jak już to wcześniej mówili troszku za biała :D

Podpis użytkownika:
Wszystko się kończy jak ostatni browar który sączysz
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 16:37

Mam pytanie.
Czym się różni lubin.pl od eLubin.pl poza grafiką?
Forum jest wspólne na przykład. Czym więc się bedzie różnić?

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 21:44

Cytat:
zakładki, Kultura; Zdrowie; Edukacja; już są, może by tak dodać jakiś sport; może jakieś reportaże. i tak jakoś, biało ale generalnie dobry początek

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 22:24 ]
dodałbym jeszcze jakiś odnośnik - zgłoś wypowiedź do moderacji - czy cóś w tym stylu bo wulgaryzmy np. http://www.elubin.pl/inde...nt/view/87/102/ itp. będą się pojawiać na pewno

zarówno wygląd tych zakładek jak i ich treść będzie wkrótce modyfikowana i rozszerzana. aczkolwiek, przydałaby się osoba, która zechciała by relacjonować wydarzenia sprotowe w wolnym czasie - jest taka osoba na forum? proszę o kontakt - przedstawie wtedy wszystkie informacje. formularz kontaktowy

Cytat:
im więcej nas w sieci
im większa konkurencja
tym lepsza jakość!

trzymam kciuki za rozwój nowego portalu!!!

Dziękujemy za wsparcie - takie - duchowe jest też ważne :)

Cytat:
i mam jeszcze jeden pomysł. na oficjalnym portalu są wiadomości TVL więc na waszym można by dodać TKL, może też wiadomości z radia "L" (chyba że powstanie jakieś lubińskie radio)

Dobry pomysł, porozmawiam z kilkoma osobami, mam nadzieję, że uda się coś wspólnie stworzyć. Póki co można czytać przedruki z Gazety Wrocławskiej - Słowa Polskiego, które pojawiają się praktycznie codziennie.

[quote]ciekawi mnie też dlaczego na tym forum niema odnośnika do waszego portalu (do Lubin.pl jest) skoro na waszej stronce są odnośniki do tego forum[/quoe]

To już razej pytanie do administratorów (osobne podforum na FL) - mimo że jestem administratorem, takich decyzji sam nie podejmę :)

Cytat:
Jeśli ktoś będzie zainteresowany to jestem gotów pomóc w tworzeniu tej strony.

Zapraszam do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy na eLubin.pl

Cytat:
Po za tym stronka spoko tylko jak już to wcześniej mówili troszku za biała

Po pewnym czasie jak uporamy się z organizacją serwisu i pojawi się troszeczkę więcej czasu na to aby zmienić oprawę graficzną - wtedy dokonamy zmiany. Na coś bardziej... kolorowego :)

Cytat:

Tym, że:

1) Portal jest własnością osoby prywatnej, nie jest pod władaniem ogranizacji rządowych.

patrz -> piątkowe wydanie GW&SP - "Witryna Licealisty"
http://e.gazeta.wroc.pl/O...08/0809lg-c.pdf

2) Na portalu nie pojawia się masa reklam, a jedynie te dzięki którym można pokryć koszta utrzymania portalu, a także zadbać o nowe możliwości rozwoju. Nie ukrywajmy, że wszystkiego samemu robić się nie da.

Cytat:

Forum jest wspólne dlatego gdyż jest to neizależne forum, pod władzą również prywatnych osób - a poza tym jest forum oficjalnym. Zresztą raczej nie byłoby sensu tworzyć kolejnego z rejestracją - powiedz, czy chciałoby Ci sie rejestrowac po raz kolejny na Lubićskim forum ;) ?

Różnić się będzie tym, oprócz tego co napisałem powyżej, że chcemy aby poprzez portal coś w mieście się działo, nie ma to być "pół martwe miejsce" gdzie będą tylko suche codzienne informacje. Nie bedę opisywał co dokładnie, bo nie będzie w przysłości niespodzianki. (piszę w przyszłości, nie dlatego że coś ma nastąpić za kilka lat, ale dlatego, że z powodu napiętego planu dnia nie jestem w stanie określić konkrentej daty).

Dziś pojawiła się nowa opcja - galeria. Zapraszam do dodawania :) Z tym również, jest związana pewien element wydarzenia który byćmoże wkrótce nastąpi :)

Dziękuje za pytania. Pozdrawiam.
Oczywiście czekam na kolejne :)

Podpis użytkownika:
ARO
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 21:45

JasioJasio napisał/a:
Mam pytanie.

Po pierwsze lubin.pl to raczej komercyjne mam racje? a elubin.pl prywatne. Beda galerie itp czego na lubin.pl nie bedzie czegos takiego.

Podpis użytkownika:
Wszystko się kończy jak ostatni browar który sączysz
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 23:44

Aha, czekam na rozwój wydarzeń zatem :)

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Nie Gru 03, 2006 21:31

Serdecznie zapraszam na eLubin.pl po weekendowej przerwie :)
http://www.elubin.pl

Podpis użytkownika:
nOF4Ce
Bywalec

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 22:04

Portal prosty, czytelny, łatwy w obsludze, wszystko pod reka. Bardzo dobra robota. Oby tak dalej!

Podpis użytkownika:

Mistake
Bywalec

Osiedle: Polne
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 23:12

Ja mam tylko jedną uwagę. Czy wiadomości na stronie głównej po prawej stronie nie mogłobyć linku do np. 10 wiadomości zamiast 5? Chodzi mi o to, że często trzeba szukać w archiwum nowych rzeczy.

Podpis użytkownika:

JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Sty 24, 2007 11:56

...albo generalnie linku do starszych wiadomości.

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 8  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu