forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » mozilla+spam Poprzedni temat :: Następny temat
mozilla+spam
Autor Wiadomość
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 01:03

1. ostatnio zmieniłem przeglądarke z explorera na mozille i mam mały problemik z cytowaniem selektywnym (nie działa) ktoś może pomóc?
2. przychodzi mi na poczte odrobina spamu z forum czy ktos to kontroluje? wcześniej nie wiedziałem że to przez forum ale od kiedy mam tu adres 'tomi@forum.lubin.pl" wiem który spam jest przekierowany z forum.

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
vendro
Maniak

Wysłany: Nie Sie 20, 2006 12:15

1. cytowanie selektywne nie dzialalo na firefoxie od poczatku, nie wiem czy da sie to napiwawic. trzeba sptac elektryka, moze cos zaradzi. moze cos w nowej auktualizacji phpbb mod przemo zrobili z tym.
2. nie mozemy nic, nie my wysylamy sprze, poprostu postaraj sie nie podawac maial w postacji ja@serwer.pl i tworzyc do niego link, tylko np tak: ja (małpka) serwer.pl, ze względu na to, że forum, jak i każdą inną witrynę zresztą orają roboty internetowe i indexują wszystko co mailem się zwie, a później wysyłają spam.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu