forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » jaki w lubinie internet ?? Poprzedni temat :: Następny temat
jaki w lubinie internet ??
Autor Wiadomość
fastnet
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 20, 2008 21:36

Promocja Wiosenna ! - POLNE i CENTRUM

Promocja wiosenna trwa od 01.05.2008 do 30.08.2008 i jest przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Podłączenie tylko 19zł brutto w przypadku umowy na min 18msc, abonament 512Kbit - 39zł , 1Mbit - 49zł, 2Mbit - 59zł , 3Mbit - 79zł.

Promocja obejmuje tylko os. Polne i Centrum.

Promocja Wiosenna ! - ZALESIE

Promocja wiosenna trwa od 01.05.2008 do 30.08.2008 i jest przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Podłaczenie tylko 80zł brutto w przypadku umowy na 12msc lub 19zł w przypadku umowy na 18msc, abonament do 512Kbit - 43zł, do 1Mbit - 53zł, 2Mbit - 63zł

Promocja obejmuje tylko os. Zalesie

Promocja Wiosenna ! - OS. STASZICA

Podłączenie tylko 19zł brutto w przypadku umowy na min 18msc lub 80zł w przypadku na 12msc , abonament 512Kbit - 39zł , 1Mbit - 49zł, 2Mbit - 59zł , 3Mbit - 79zł, 6Mbit - 89zł

Promocja obejmuje tylko os. Staszica

Promocja obejmuje tylko ulice :
Szkolna, Mickiewicza, Staszica, Cedyńska

Promocja Wiosenna ! - OS. WYŻYKOWSKIEGO

Podłączenie tylko 19zł brutto w przypadku umowy na min 18msc lub 80zł w przypadku na 12msc , abonament 512Kbit - 39zł , 1Mbit - 49zł, 2Mbit - 59zł , 3Mbit - 79zł.

Promocja obejmuje tylko os. Wyżykowskiego

Promocja obejmuje tylko ulice :
Szybowa, Srebrna, Złota, Sztygarska, Wiertników, Kopalniana, Stawowa, Barbara, Krupińskiego, Platynowa.

FASTNET
Ul. Grabowa 31A
59-300 Lubin
Tel. 605-456-464
www.fastnet.lubin.pl
e-mail(administrator): admin@fastnet.lubin.pl
e-mail(sieci): sieci@fastnet.lubin.pl
e-mail(serwis): serwis@fastnet.lubin.pl
e-mail(hosting): hosting@fastnet.lubin.pl
e-mail(informacje, zapytania): info@fastnet.lubin.pl

Podpis użytkownika:

szymi
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 08:45

Witam

Szukam jakiegoś providera wifi na przylesiu ul. Sowia.
Może ktoś coś doradzić?

Podpis użytkownika:

untrue
Nowy(a) na forum

Osiedle: POLNE
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 12:19

Właśnie zamówiłem Internet w Play'u 45 zł abonament - 5GB transferu miesięcznie, umowa na 12mcy.
Wg mapy operatora Lubin jest w zasięgu sieci, wiadomo, że nie tej najszybszej ale zobaczymy jak to będzie działać...

Podpis użytkownika:

untrue
Nowy(a) na forum

Osiedle: POLNE
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 17:29

Jestem zadowolony z Internetu w Play. Mam fajny malutki modem USB z karta miniSD 1GB z wyjsciem na antene zewnetrzna, wlasnie sciagam pliki i mam transfer 120KB/s. Myslalem ze bedzie znacznie gorzej bo iPlus ledwo zipal a byl drozszy 3x....

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 23:03

własnie kupiłem zestaw Play na karte za 130 zł, taki modem jak pisze untrue
opłata to 50 zł na około 2 miesiące, a za to 4GB do wykorzystania

ale do siedzenia na torrentach to chyba za mało, oczywiscie gdziezbym ja tam coś sciągał ;->

jutro/pojutrze testuję na przylesiu jak to się sprawuje - zgodnie z mapą jestem w zasięgu play

zgodnie z googlem ten modem chodzi na linuksie, mam nadzieję że nie będę musiał przesiadac się na windowsa

Podpis użytkownika:
Inicjatywa dla Lubina - www.inicjatywa.elubin.pl/dokuwiki

Portal tematyczny poświęcony rozwojowi Lubina.

centrino
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 26, 2009 09:23

A ja wam opowiem swoja przygode z Ornetem.

Otoz gdzies w polowie roku postanowilem skorzystac z ich uslug. Zadzwonilem do nich i zamowilem 1Mb. Po paru dniach przyjechali panowie i zamontowali antene, dali router i ok.
Jak pojechali zrobilem sobie testy lacza. Okazalo sie ze z 1Mb zostalo tylko 256kb a dosc czesto predkosc spadala do 128kb/s lub tez internet w_ogole nie dzialal (a nadajnik mam blisko i bez przeszkod). Na drugi dzien zadzwonilem do nich z prosba o sprawdzenie lacza a mila pani poinformowala mnie, ze lacze jest DO 1Mb a nie 1Mb, natomiast gwarantowane jest 256kb/s.
Pomeczylem sie chwilke jeszcze z tym badziewiem, kilka razy jeszcze dzwonilem i dalem sobie spokuj. Napisalem rezygnacje w trybie natychmiastowym. Firma jednak miala swojego klienta w czterech literach i neta i tak wylaczyli po 30dniach.
No i spokoj przez pol roku gdyz mniej wiecej po takim czasie przyszlo pismo, ze nie oddalem sprzetu i mam im za to zaplacic 400zl (sprzet warty w gornych granicach 100zl). Zdenerwowany od razu do nich zadzwonilem. Dowiedzialem sie, ze niby do mnie dzwonili a w zasadzie do mojej mamy (gdyz na nia stal internet ale komorke mieli podana moja) i niby nie mogli sie dodzwonic. Coz malo sie starali a dzwonili chyba wirtualnie. Ale nic to, umowilem sie z pania na demontaz tego badziewia na konkretny dzien i konkretna godzine. Czekalem na monterow ponad godzine i sie nie pojawili. W dniu dzisiejszym niby maja przybyc i zdemontowac router i antene - ale to za godzine zobaczymy czy przyjada - dam znac.

Firma Ornet jak dla mnie jest zywym przykladem jak sprzedac 256kb/s za cene 1Mb/s. Klienta traktuje jak zlo konieczne i sie nim za bardzo nie przejmuje.
Nie polecam i zastanowcie sie dwa razy zanim do nich pojdziecie.
Ktos kilka postow wyzej napisal, ze kradnie sygnal z ornteu. Niech kradnie. Tak firma okrada swoich klientow to niech przynajmniej niektorzy korzystaja.

Podpis użytkownika:

vendro
Maniak

Wysłany: Czw Lut 26, 2009 13:24

@centrino: O tym, że Ornet jest firmą niezbyt poważną już kiedyś słyszałem z niejednego źródła, nawet chyba ktoś pisał o tym na forum swego czasu. Ale co do szybkości łącza sam jesteś sobie winien. Umowy czyta się przed podpisaniem, bo później pretensje możesz mieć tylko do samego siebie.

P.S. Nie musisz pisać dwa razy tego samego w rożnych wątkach. Podobno za takie rzeczy to ostrzeżenia rozdają.

A tak wracając do głównego tematu który poruszał untrue i realista: jak ten internet z Play się sprawuje? Testowaliście może, albo ktoś inny z forumowiczów Ere/Plusa/Orange ? Jaki jest stosunek szybkości/zasięgu/transferu do ceny?

Podpis użytkownika:

centrino
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 26, 2009 15:47

Vendro - w umowie z Dialogiem jest taki sam zapis, ze gwarantowane jest 256kb/s jednak przepustowosc lacza zawsze jest maksymalna w razie awarii/spadku po telefonie do nich wraca na poziom maksymalny.
Do tego w dialogu nikt mi nie powie, ze do 1Mb/s. Naprawde jezeli chodzi o Dialog to zlego slowa nie moge powiedziec.
Natomiast o Ornecie nie powiem nigdy dobrego.
Nie wiem jak sie sprawuje Kamnet ale z tego co slyszalem duzo lepiej

Podpis użytkownika:

Lucy1981
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 14:25

Witam ja osobiscie korzystam z internetu od firmy Airmax, opcja prepaid bez umowy i zobowiązań za spoko cene http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid
Korzystałem poprzednio z Dialogu nie było źle ale nie lubie się wiązać umowami

Podpis użytkownika:

bongo22
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sie 21, 2015 14:41

Ja również polecam Airmax dobry stabilny dostep do internetu i co najwazniejsze bez umowy i zobowiązań http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Pią Gru 11, 2015 11:41

Sorry, że odgrzewam, ale kończy mi się abonament w orange. Płacę obecnie 60 zł za internet w predkosci do 10 mb/s. Zastanawiam sie nad przedłużeniem lub nad zmianą oferty o ile jest gdzieś korzystniej

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Gru 11, 2015 12:45

enio, nie sprecyzowałeś. Chodzi Ci o internet stacjonarny, czy mobilny ? O stacjonarnym mogę Ci coś powiedzieć.

Podpis użytkownika:

fuse_1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sty 31, 2016 20:14

Jaki Internet w Rejonie Kisielewskiego/Ustronie?
Witam. Wiem, że UPC nie ma bo nikomu się nie opłaca wchodzić z inwestycją do 2 mieszkaniowej klatki. Mam do wyboru Fastnet i LTE z Plusa (podejrzewam, że może nie złapać nawet odbiornika z Hutniczej - Mobyland). Ktoś poleci jaką dobrą alternatywę?

Podpis użytkownika:

sebix
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 17, 2016 14:27

Fajną ofertę internetu symetrycznego ma marka Ornet.net.pl. Korzystam z niej, bo zapewniają pobieranie i wysyłanie danych w równej prędkości. Oczywiście to jest usługa bardziej dla klientów biznesowych. U mnie trzeba transferować duże archiwa dokumentacji między powiązanymi działami, dlatego bezawaryjność internetu to dla mnie jeden z najważniejszych czynników sukcesu. Marka Ornet według mnie wywiązuje się z umowy, nie oszukuje klienta i co najważniejsze jest dostępna natychmiast po zadaniu dowolnego pytania. To jednak duży plus.

Podpis użytkownika:

Strona 7 z 7  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu