forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » "Hala za 15 milionów" Poprzedni temat :: Następny temat
"Hala za 15 milionów"
Autor Wiadomość
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 16:04

Cytat:
15 milionów złotych pochłonie budowa hali widowiskowo – sportowej przy terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubinie. Ogłoszono już przetarg na realizacje w trybie zaprojektuj i wybuduj. Otwarcie ofert będzie miało miejsce 28 listopada.

Na halę z prawdziwego zdarzenia mieszkańcy Lubina czekają już od dawna. Szczególnie kibice piłki ręcznej w naszym mieście czekają na ten obiekt z utęsknieniem. Jak na razie zarówno męska jak i żeńska drużyna rozgrywa swoje mecze w hali II Liceum Ogólnokształcącego, gdzie warunki do grania i oglądania spotkań ekstraklasy są, delikatnie mówiąc, nienajlepsze.

Na terenach OSiR-u powstanie cały kompleks sportowy. Oprócz hali widowiskowo – sportowej zostaną wybudowane baseny otwarte, a także lodowisko wewnątrz toru do jazdy szybkiej, który zostanie zmodernizowany. Modernizacji ulegnie także stadion lekkoatletyczny, przy którym już są prowadzone prace remontowe.

Jak to by im wyszlo, to naprawde bylo by extra! :) Osir wtedy dal by rady :F

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 17:26

marzenia, to fakt że przydałby się taki obiekt tylko mam takie uczucie że przed wyborami ktoś chce rozkopać lubin żeby pokazać jak działa, pomysły są oki ale wykonanie podejrzane, bo skąd ten obrazek skoro otwarcie ofert dopiero 28 listopada? ech ale by było fajnie, jak nie było to nic i tak nagle nam się trzy hale budują. a tak na marginesie to skąd na to wszystko kasiorka???

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
tachograf
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 18:40

kasiorka kasiorką ale gdzie niby sie ta hala ma tam zmescic ? na tym kawalku placyku za hotelem ? spoko... powstanie kolejna salka sportowa jakich wiele hm no chyba ze ktos nie wiem jak tam to zmesci no ale probujcie probujcie ;]

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 18:55

tachograf, jak się popieści to się wszystko zmieści :D ale z pustego to i salomon nie naleje :)

Podpis użytkownika:
sphere14
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 18:58

sami malkontenci jak zwykle...hala sie zmiesci spokojnie bedzie midzy hotelem a stadionem poniewaz od tej strony nie bedzie trybyn beda zlikwidowane to po pierwsze...a teraz do tomiemo najwiekszego malkontenta na swiecie...ladny obrazek jest dlatego ze projekt zostal juz wybrany i jest zatwierdzony a przetarg jest tylko na wykonawstwo...ot cala sprawa...ja osobiscie wierze ze ta hala powstanie no chyba ze nikt nie podejmie sie wykonania projektu...w budynku hali planowany jest rowniez basen kryty pod tym samym dachem...

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 19:31

sphere14, nie używaj słów których nie rozumiesz, słownik synonimów: pesymista - malkontent - grymaśnik, dąsalski, maruda, nudziarz, zrzęda, tetryk itd. co innego być dociekliwym. tak w ogóle to staram się zaliczać do optymistów (lubie się śmiać zapraszam do działu humor) i ci którzy mnie znają to potwierdzają, to że czarno widzę hity prezydenta to efekt jego 3-letnich rządów, chcę takich inwestycji ale staram się pokazywać krętactwa prezia, bo jakie obietnice i pomysły zrealizował?? jeżeli chodzi o obrazek to pytam co znaczy to zdanie cyt. "Ogłoszono już przetarg na realizacje w trybie zaprojektuj i wybuduj", ja może się nie znam ale słowa są jednoznaczne. zmieścić się da, też w to wierzę ale nikt za darmo nic nie robi, a kasy w budżecie na to niema. a tak w ogóle :) :) :) nadzieję to ja mam, ale jak się nadzieje to on będzie miał, a tego byśmy nie chcieli :D :D :D

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez tomi Pon Paź 31, 2005 19:35, w całości zmieniany 1 raz
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 19:33

tomi napisał/a:
ech ale by było fajnie, jak nie było to nic i tak nagle nam się trzy hale budują.

To chyba dobrze ze buduja tyle sal gimnastycznych :D mi to tam pasuje :P ogolnie nie jestem maniakiem pilki recznej ;F ale jak skoncza sale przy szkole nr.14 to bede chodzil na mecze zaglebia :D bede mial blisko i w ogole :D gdy poczuje lekka zmule odrazu ide na meczyk :D chociaz zastanawia mnie jedno... czy kiedys tam sobie zagram w noge [ ? ] :P

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 20:36

Cytat:
mi to tam pasuje
każdemu powinno pasować, im więcej tym lepiej. nasze panie nie mają gdzie grać a w europie to wstyd się pokazać a jak tak dalej pójdzie to będzie mistrzostwo :D :D :D Tylko niech zrobią raz a dobrze, a potem biorą za następne, po kolei każdy zdąży!!! Co do 14-tki to gdyby prezydent nie zablokował tej inwestycji to dwa lata już by tam grali, a teraz rżnie bohatera, i to mnie najbardziej denerwuje :diabel:

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 21:02

Heh.. moze to sie dziwne wyda :P ale moze to przeszkadzac ludziom ktorzy mieszkaja przed szkola nr. 14 :D nic nie chce mowic :P ale ta sala zaslania im cale widoki z balkonu :D

Podpis użytkownika:
August Oktawian
Początkujący

Wysłany: Pon Paź 31, 2005 22:31

No cóż. Fajnie, ale nierealnie. We Wrocławskiej, chyba tydzień temu, dwa doniesienia. Jedno - duże o hali, a drugie - małe - o tym ile kasy trzeba na remont dróg w Lubinie. Ano trzeba 120 milionów (słownie: sto dwadzieścia milionów). Tyle wynosi budżet miasta. O czym tu gadać. Ktoś wcześnie pisał, że rozgrzebie się ... No właśnie.

Podpis użytkownika:
August Oktawian
ŚW
Początkujący

Wysłany: Sro Lis 02, 2005 10:47

I jest to tylko projekt. Za rok Raczyńskiego już nie bedzie i nie bedzie tej hali. A dlaczego ? Bo Raczyński nic nie zrobił dla Lubina (tylko park koło siebie buduje)

Podpis użytkownika:
tachograf
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 02, 2005 17:12

hm park nie jest spoko, bo mam go tuz za płotem, co weekend bandy spacerowiczow od rana do wieczora, a ze oswietlenia tam nie ma to wieczorem dzieciaki z osiedla maja swietna zabawe bo wreszcie gdzies jest ciemne miejsce gdzie mozna spokojnie pojsc zeby wypic browara co by nikt nie zobaczyl nie wspomne o trawnikach ktore jeszcze nie wyrosly a juz sa pokryte psimi kupami HM doslownie pysznie...

Podpis użytkownika:
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Czw Lis 03, 2005 18:45

August Oktawian napisał/a:
No cóż. Fajnie, ale nierealnie. We Wrocławskiej, chyba tydzień temu, dwa doniesienia. Jedno - duże o hali, a drugie - małe - o tym ile kasy trzeba na remont dróg w Lubinie. Ano trzeba 120 milionów (słownie: sto dwadzieścia milionów).

Czystą demagogię uprawiasz Oktawianie.
Stosując Twój tok myslenie zanim wyda się na drogi, trzeba pomysleć ile brakuje np na służbę zdrowia, zanim na służbe zdrowia to ile potrzeba na oświatę i tak w kółko Macieju.

Podpis użytkownika:
August Oktawian
Początkujący

Wysłany: Pią Lis 04, 2005 16:41

To jest słuszna demagogia. Zanim zacznie się wydawać pieniądze na zabawki należy kupić wsad do garnka na obiad. Ale to nie jest główny punkt mojego rozumowania. Tych pieniędzy na halę po prostu nie ma ..... i na drogi także nie ma.
A czy obiecanki-cacanki to także nie demagogia tylko szkodliwa.

Podpis użytkownika:
August Oktawian
ZuluGula
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 11:10

bez prawdzuwej HALI sport w Lubinie sie zawali !

Podpis użytkownika:
Strona 1 z 20  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu