forum LUBIN pl -  Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl -  Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl - Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » problemik Poprzedni temat :: Następny temat
problemik
Autor Wiadomość
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 22:32

ostatnio wskakuje mi taki tekst po napisaniu czegoś w okienku "szybka odpowiedź" np:

Could not insert new word

DEBUG MODE

SQL Error : 1196 Warning: Some non-transactional changed tables couldn't be rolled back

INSERT IGNORE INTO lubin_search_wordlist (word_text, word_common) VALUES ('ale', 0), ('b', 0), ('by', 0), ('co', 0), ('czas', 0), ('donalda', 0), ('dzieje', 0), ('e', 0), ('g', 0), ('ja', 0), ('kaczorka', 0), ('kogo', 0), ('kto', 0), ('l', 0), ('mam', 0), ('mieszane', 0), ('mnie', 0), ('nic', 0), ('nie', 0), ('owy', 0), ('parlamencie', 0), ('poka', 0), ('przyprawia', 0), ('razie', 0), ('robi', 0), ('si', 0), ('teraz', 0), ('to', 0), ('trudno', 0), ('uczucia', 0), ('vendro', 0), ('zadowolonym', 0)

Line : 225
File : /home/baron/domains/forum.lubin.pl/public_html/includes/functions_search.php

czyżbym robił coś nie tak?
inna sprawa że działy: polityka miasta, hydepark, humor i kupię/sprzedam wyświetla: brak postów.
cosik zdechło?? :)

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu