forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Forum.lubin.pl a Lubin.pl Poprzedni temat :: Następny temat
Forum.lubin.pl a Lubin.pl
Autor Wiadomość
elektryk
Administrator

Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 22:31

Oto jakiego majla dostalem od Onetu:
Cytat:
Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym katalogiem i zgłoszenie do niego strony o adresie:

URL: http://forum.lubin.pl

Strona o identycznej zawartości lub strona tej samej firmy już znajduje się w naszych zasobach pod adresem:

http://www.lubin.pl

W związku z tym nie wprowadziliśmy powyższego URLa. Każdą stronę umieszczamy w katalogu tylko jeden raz. Jeżeli znajduje się pod wieloma adresami wprowadzamy ją tylko pod jednym z nich. Podstrony serwisów również uważamy za ich część i nie wprowadzamy ich osobno. Strony firm umieszczamy w katalogu tylko jeden raz.

I po raz kolejny sprostowanie ... Forum.lubin.pl nie jest "Strona o identycznej zawartosci lub strona tej samej firmy" ani tez "Podstrona" portalu Lubin.pl. Forum to forum zalozone przez ludzi ktorzy chca dac cos bezinteresownie swojemu miastu. Nie podlegamy pod portal Lubin.pl tak samo jak portal nie podlega pod nas :D Nie jestesmy tym bardziej firma ani nie obowiazuje nas zadna cenzura portalu Lubin.pl. Dlatego nasze forum jest NIEZALEZNE.
Wiec droga redakcjo Onet.pl - pierw sie czyta a dopiero puzniej odrzuca.

Z powazaniem
Redakcja FORUM.lubin.pl

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 10:15

Jak będziesz pisał do nich listy z takimi bykami to się potem nie zdziw że list oleją :mrugniecie:

Poza tym ciekawe czy oni w ogóle katalogują "forumy" ;)

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl
vendro
Maniak

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 16:52

surgeon, a to co taki krytyk jestes?
wrocilem niedawno na forum, kilka twoich postow zobaczylem i kazdy z krytyka etc moze jak cos cie boli to do lekaza idz?

Podpis użytkownika:
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 19:48

Vendro napisał/a:
surgeon, a to co taki krytyk jestes?
wrocilem niedawno na forum, kilka twoich postow zobaczylem i kazdy z krytyka etc moze jak cos cie boli to do lekaza idz?

Pisałem coś do Ciebie? Krytykowałem Cię kiedyś? Nie wolno tu wyrażać własnego zdania? Jesteś adwokatem elektryka? Coś czułem że to forum jest tylko dla kolegów kolegów...

Podpis użytkownika:

elektryk
Administrator

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 20:16

To co na forum to akurat nie to samo co wyslalem Onetowi i widac jednak ze podzialalo bo dzisiejszego popoludnia otrzymalem odpowiedz o nastepujacej tresci:
Cytat:
Witamy,

strona została jeszcze raz przejrzana przez Redakcję i została dodana do kategorii
Społeczeństwo - dyskusje.

Pozdrawiamy
Redaktorzy OnetKatalogu

Wiec jak widzisz suregonku mylisz sie podwojnie :) Dodaja fora i moj email "cos zdzialal"

I powiem ci ze mylisz sie potrojnie bo wiekszosc ludzi na tym forum nawet sie na oczy nie widziala i nie miala ze soba wczesniejszego kontaktu przed powstaniem forum. To samo sie tyczy adminow i moderatorow ...

A pusta krytyka i w dodatku bezpodstawna, wymierzona by komus dogryzc nie jest tu mile widziana ...

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
vendro
Maniak

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 20:17

Nie źle to odebrałeś.
Ja elektryka, nie znam tzn. znam z internetu - z tego forum. I go nie bronie bo nawet nie w nikam czy wy sie nie lubicie czy inne tego typu sprawy. Napisalem (to powyżej) bo np. zdziwiłem się dlaczego piszesz w topicu:

Cytat:
Widziałem już ładniejsze ;)

A Twoja strona - czytaj jej wygląd nie jest taki piękny. Dziwię się właśnie dlatego, że piszesz o czymś, że coś jest gorsze a tak naprawde sam jesteś nie lepszy :|

Mi nie przeszkadza Twoja obecność na forum etc, pisze to dlatego, żebyś sobie nie pomyślał, że mi przeszkadzasz czy cos, ale nie lubie jak czytam posty i widze jakieś ciagłe "narzekania", czy coś w tym stylu. W końcu jesteśmy ludźmi inteligentnymi (nieprawdaż?) a z tego wynika, że jeśli masz coś do kogoś to napisz mu to od razu z góry na dół, a nie piszesz raz po raz - ja tak zrobiłem. Niepodobałi mi się i Ci napisałem. Czy to zmienisz to już Twoja sprawa mi osobiście to w tej chwili nie będzie przeszkadzało bo napisałem to co chciałem napisać i już mi lepiej :D Nie krytykowałeś mnie ani nic do mnie nie pisałeś, to nie o to mi chodzi chodzi mi o ogół na forum, bo jak widzisz jestem moderatorem i mam tu sprzątać no i przy okazji dbać o klimat, więc chce, żeby tutaj nie było wrogów na forum tylko dobrzy znajomi. 8) ? Wyrażać Swoje zdanie możesz ja ci tego nie bronie w końcu mamy wolny kraj no i "miasto bez barier" (ale w sumie nie do końca ;) ).

Pozdrawiam... Ale się rozpisałem ;)

P.S. To jest forum dla wszystkich, dobrze że tu jesteś bo przynajmniej mamy jednego usera piszacego więcej :)

Podpis użytkownika:
DvD
Początkujący

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 21:20

Sugeon... czy to ma na celu coś "zaSUGErOwać(N)" :> ale w sumie droga "więkrzości" (czytaj: admini i moderzy;) ) to takie krytyki mogą być czymś w rodzaju mobilizatora... i "rozpętać" żywą dyskusje... a o to chyba chodzi ;) :D :D

Podpis użytkownika:
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510582097494459230781640628620
899862803482534211706798214808651328230664709384460955058223172535940812848...
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 05:59

hehe ;] surgeon - daj spokoj, mozesz mu nawet spruc a nikt sie pluc nie bedzie, byle by tylko bez bluzgow i w miare mozliwosci na poziomie.

elektryk: na, ktorym miejscu i jakim hasle?

Podpis użytkownika:
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 10:45

Vendro napisał/a:
Nie źle to odebrałeś.
Ja elektryka, nie znam tzn. znam z internetu - z tego forum.

Właśnie o tym pisałem. :denat:

Vendro napisał/a:
Napisalem (to powyżej) bo np. zdziwiłem się dlaczego piszesz w topicu:

Cytat:
Widziałem już ładniejsze ;)

A Twoja strona - czytaj jej wygląd nie jest taki piękny. Dziwię się właśnie dlatego, że piszesz o czymś, że coś jest gorsze a tak naprawde sam jesteś nie lepszy :|

A kto Ci powiedział, że miałem własną stronę na myśli? Czy ja Ci wmawiałem kiedykolwiek, że moja strona jest piękna? Czy nie mam prawa mieć własnego zdania na temat wyglądy czyjejś strony :denat:

Marian: Czy ja na kogoś nabluzgałem?
:denat:

Podpis użytkownika:

vendro
Maniak

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 12:51

nie nie pisałes, ze twoja strona jest piekniejsza ale napisze ci tylko jedno, skoro nie umiesz zrobic czegos na dobrym poziomie graficznym samemu to czemu krytykujesz wyglad strony o niebo lepszy od twojego :| ja tez wiele zeczy widzialem...

[ Dodano: Pią Wrz 10, 2004 13:00 ]
ale najlepiej zakonczmy ten temat bo pewnie dojdzie do niepotrzebnych klutni etc. a tego chyba nikt z nas nie chce? :)

poprawione :)

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez vendro Pią Wrz 10, 2004 13:46, w całości zmieniany 1 raz
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 13:32

Z tego bełkotu ciężko zrozumieć o co Ci tak naprawde chodzi. Zakładam ze koniecznie chcesz mi przypomnieć, że moja strona Ci się śni po nocach jako koszmary. Spoko, przyjąłem do wiadomości, nie musisz się więcej powtarzać :)

Podpis użytkownika:

vendro
Maniak

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 13:41

ach kur-cze pisanie bezwzrokowe + pospiech = misz masz :]

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 15:19

koniec kur..wa! chcecie sie prymitywnie sprzeczac .. NA PW !!!

Jak ktos uwaza, ze postapilem niegodziwie badz tez nieodpowiednio jak na admina to zapraszam na dyskusje PW.

temat zamkniety.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi