forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » Zły rozkład jazdy komunikacji miejskiej Poprzedni temat :: Następny temat
Zły rozkład jazdy komunikacji miejskiej
Autor Wiadomość
madam
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 22:53

Na tejże stronie pod hasłem komunikacja miejska dla linii nr 1 Przylesie -> Ustronie jest podany zły rozkład jazdy tj. ten sam co Ustronie-> Przylesie. Zróbcie coś z tym :?

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 09:10

poraz juz milionowy na tym forum powtarzamy, ze NIE JESTESMY CZESCIA LUBIN.PL . LUBIN.PL a FORUM.LUBIN.PL to dwie rozne strony, inni ludzie niepowiazani ze soba. My zajmujemy sie tylko forum, nie interesuje nas lubin.pl , sa od tego inni ludzie. Zapraszam na www.lubin.pl do dzialu kontakty i tam prosze wyslac maila do webmastera najlepiej.

Pozdrawiam ;]

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Lip 15, 2005 17:57

madam napisał/a:
Na tejże stronie pod hasłem komunikacja miejska dla linii nr 1 Przylesie -> Ustronie jest podany zły rozkład jazdy tj. ten sam co Ustronie-> Przylesie. Zróbcie coś z tym :?

Już poprawiono ;) Zgłosiłam ten błąd w księdze gości, bo rozkład też był mi potrzebny ;)

http://www.lubin.pl/?n=69

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu