forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » LUBIN W ŚMIECIACH!!!!!!! Poprzedni temat :: Następny temat
LUBIN W ŚMIECIACH!!!!!!!
Autor Wiadomość
andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 18:23

Wracając do głównego tematu i do rzeczywistości - w tym roku akcja oczyszczania miasta odbędzie się normalnie... :mrugniecie:

Na stronie UM czytamy:

"...W dniach 22-23 kwietnia 2005r. zostanie przeprowadzona na terenie miasta akcja porządkowa „Sprzątnie miasta Lubina”, która w roku bieżącym połączona jest z ogólnoświatowym DNIEM ZIEMI przypadającym na dzień 22 kwietnia. W przedsięwzięciu udział wezmą dzieci i młodzież lubińskich przedszkoli, szkół oraz młodzieżowe i ekologiczne kluby działające na terenie miasta, a także członkowie pracowniczych ogrodów działkowych. Zebrane odpady w ramach kampanii, zostaną zwiezione przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z Lubina i Zakład Zieleni i Usług Komunalnych „ILEX” Sp. z o.o. z Lubina na miejskie wysypisko."

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 20:36

andros, pozbieraja to dobrze, ale ja nie jednokrotnie widzialem pozbierane smieci po 'dniu ziemi' na rogu lasu, ktore pozniej tam gnily przez kupe czasu...

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 20:43

Ale wogóle osoby które zbieraja śmieci... właśnie dzieci i młodzież ze szkół... tam nikt się do tego nie przykłada... niechcą brudzić sobie rąk i nadarmo się zginać... Vendro sam mozesz coś o tym powiedzieć...pamiętasz jak w zeszłym roku zbieraliśmy smieci jak nauczyciele musieli wszystkich pilnować żeby chociaz trosszkę zebrac...większość poprostu najzwyczajniej to olała i już... to jest bardzo przykre ... jak każdy by tak robił to każdy moze się domyśleć jak Lubin by dzisiaj wyglądał... :( ach... szkoda słów... :|

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 07:14

I znowu dzieci takie jak ja będa musiały sprzątać po żulach co butelki nie potrafią wyrzucić - zenada

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
vendro
Maniak

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 09:21

Alien, tak. Ale tych smieci nie powinno tam byc gdzie sa. od tego sa sluzby miasta.

Podpis użytkownika:
Devik Crazystar
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 01, 2005 03:28

...

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Devik Crazystar Czw Mar 17, 2011 16:35, w całości zmieniany 1 raz
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Cze 01, 2005 13:05

Koło stadionu jest dużo śmieci przez giełde.

Podpis użytkownika:
Devik Crazystar
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 01, 2005 18:33

...

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Devik Crazystar Czw Mar 17, 2011 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Janusz Głowacki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 02, 2005 20:59

Devik Crazystar napisał/a:
Się domyślam :) Władze miasta też chyba nie powinny mieć z tym problemu, a jakoś nie palą się do sprzątania tam. Zwłaszcza, że, AFIAK, giełda to obecnie własność miasta.

No właśnie. Co robi prezydent?

Podpis użytkownika:
Janusz Głowacki
Piotruś
Stały bywalec

Wysłany: Pią Cze 03, 2005 22:31

Prezydent skrupulatnie odnawie Ustronie 4 - miejsce jego zamieszkania

Ja tam sie ciesze, to też moje osiedle

Podpis użytkownika:

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Devik Crazystar
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 03, 2005 23:45

...

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Devik Crazystar Czw Mar 17, 2011 16:34, w całości zmieniany 1 raz
vastitas
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 11:53

heh, to chyba jest kwestia polskiej mentalnosci - niektorzy mieszkancy domkow jednorodzinnych sa zbyt biedni zeby zaplacic parenascie zl miesiecznie za wywoz smieci. widzialam pare razy czarne wielkie samochody na drodze do Obory albo Osieka, zatrzymywaly sie, a wlasciciele wyciagali z bagaznika czarne worki i wyrzucali do rowu. raz jednemu nawet zwrocilam uwage (tj. zapytalam czy nie wie co sie robi ze smieciami) zbluzgal mnie (wlasciwie nawet nie wiem co mi powiedzial :P )
pociesza mnie to, ze w Lubinie nie jest tak najgorzej
ale tylko troszeczke

a jesli chodzi o "dni Ziemi" - w podstawowce pol klasy byla chora z tej okazji, a drugie pol szlo na ognisko...

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Wysłany: Wto Cze 07, 2005 11:25

No dzieci się nie garną do czyszczenia miasta. Cos o tym wiem ... ;]

Podpis użytkownika:

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Janusz Głowacki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 07, 2005 17:38

"Ale tych smieci nie powinno tam byc gdzie sa. od tego sa sluzby miasta." - VENDRO
Lekka przesada. Może jeszcze służby miejskie wyniosą śmieci z Twojego mieszkania. Ludzie nie powinni śmiecić i tyle.

Podpis użytkownika:
Janusz Głowacki
vendro
Maniak

Wysłany: Wto Cze 07, 2005 18:59

Janusz Głowacki, nie nie nie nie, zle mnie rozumiesz.
Z tego co pamiętam to tam chodziło o giełdę i o okolice (jeśli nie jeszcze własność) Tesco.

Tesco ma swoich pracownikow do sprzatania, a na gieldzie ludzie placa poto za wjazd samochodem aby oplacic 'utrzymanie placu', wiec zapewne w te 'utrzymanie placu' wchodzi funkcja sprzatania - ktora mysle ze wykonuja sluzby miejskie.

Podpis użytkownika:
Strona 6 z 6  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu